FAMILIEBERICHTEN 17 Pieter Janse Lieve opa Michiel Willem Eggers JOHN DE HAZE JOHNNY DE HAZE Maria Catharina Edens-de Groot Lientje Heijnsdijk-Huige 3UBILEUM OVERLEDEN "En zo van alle strijd ontheven niet als een einde van het leven maar als de lente van de dood". Verdrietig, maar met trots en dankbaarheid denken we aan onze dierbare, zeer zorgzame vader en grootvader, die we in liefde hebben moeten loslaten sinds 29 mei 2015 weduwnaar van Elisabeth de Nooijer Arnemuiden, 29 november 1922 Middelburg, 4 november 2020 Middelburg: Ineke en Barend Breda: Annemieke en Pieter Onze dank gaat uit naar Huisartsenpraktijk "de Vleugelnoot", Zorgmedewerkers Zorgstroom (thuiszorg team 'tZand), alle overige zorgverleners, en de buurtjes uit de Westerscheldestraat voor alle goede zorgen. Correspondentieadres Gruttostraat 3 4332 CH Middelburg Het afscheid zal in kleine, besloten kring plaatsvinden. Bedankt voor je zorgzaamheid, liefde en wijsheid. Bedankt dat je er altijd voor me was. Rust zacht. Annemieke We hebben altijd alles samen gedaan. Met veel verdriet en mooie herinneringen moet ik je laten gaan. Plots overleden, mijn lieve man, vader en opa echtgenoot van Thera Elvire Eggers-Westers ☆23-06-1937 15-11-2020 kinderen, kleinkinderen en familie Correspondentieadres: Keurhove 110 4336 GS Middelburg We nemen in besloten kring afscheid. Dankbaar dat hij niet langer heeft moeten lijden, maar intens verdrietig om het verlies, geven wij u kennis van het heengaan van onze lieve vader, schoonvader, opa, broer en vriend Kortgene, 27-03-1963 Wolphaartsdij k, 05-11-2020 Hansweert: Ramona en Wesley Jazlynn Joey Delft: Peter en Astrid Bas Roos Wolphaartsdijk: Margaret en Frank Jayden Correspondentie-adres: Schoolstraat 2, 4417 AB Hansweert Onze dank gaat uit naar huisarts J. Binnekamp. Bedankt voor alle goede zorgen. Naar John zijn wens nemen wij in besloten kring afscheid van hem. We wensen de familie, Ramona, Wesley en de kinderen veel sterke toe met het verlies van Gerrit en Lenny Provoost Jordy, Karola en kinderen MJiXhelmLnosAt&iaww/ vcuv dewi/ B erg&~S IcCbbebcyorw W ül -MieS weduwe van Hayo Edens Madeion Wisse zaterdag 7 november 2020 PM Wij bedanken iedereen voor de onvergetelijke dag Bij ons 60-jarig huwelijks jubileum. Voor al de kaartjes, bloemen, telefoontjes en cadeaus Jopie en Co Lokerse Kinderen, Klein en Achterkleinkinderen Bruëlisstraat 65 E, 4421 CN Kapelle M. Vasalis Je wilde nog zo graag maar je lichaam liet het niet toe mentaal nog zo sterk nog lang niet levensmoe... Na een lang en zorgzaam leven is tot ons grote verdriet na een kort ziekbed rustig ingeslapen onze moeder oma Sinds 8 augustus 2015 weduwe van Jaap van den Berge 1 februari 1929, Kloetinge 5 november 2020, Goes Marjan Ton Cindy Joey Ivy Carol Tony Kane De uitvaart vindt in besloten kring plaats. We zijn iedereen, die voor onze moeder en oma heeft gezorgd, enorm dankbaar. Correspondentieadres: Tulpstraat 70,4461 PB Goes Enige en algemene kennisgeving Langs deze weg stel ik u in kennis van het overlijden van 's-Gravenhage, 7 december 1919 Veere, 2 november 2020 namens de familie: E. Klapdoor Correspondentieadres: Charlie Chaplinweg 61 1325 CH Almere Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder sinds 20 mei 2006 weduwe van Ton Heijnsdijk Wissenkerke, 10 februari 1922 Goes, 4 november 2020 Ton Poortvliet Anneke Poortvliet-Langendijk Jacqueline en Mark Lorena, Tycho Corina en John Joëlle, Caya, Joey Gerard Poortvliet Nel Poortvliet-Quinten Wendy en Marco Kaj Jeanine Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum 'Ter Valcke' te Goes voor de liefdevolle verzorging. Goes, 4 november 2020 Correspondentieadres: Pinksterbloemstraat 7, 4461 MB Goes De uitvaart zal i.v.m. de huidige omstandigheden in besloten kring plaatsvinden. Met ontroering hebben wij het bericht ontvangen van het overlijden van Dochter van ons fractielid Marco. We bidden om de troost van de Heere voor Marco en Heieen en het gezin in het gemis van hun lieve dochter en zus. Namens de fractie van de SGP/ChristenUnie van de gemeente Veere, Ad Maris, fractievoorzitter

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45