Lr FAMILIEBERICHTEN 19 Lientje Heijnsdijk-Huige Geertruida Jannetje Klompe-Janse Michiel Willem Eggers Karei van Velzen Willem Pieter Jacob Dhondt WühelvyUvu^AdrCanay vawv dewvBerge/-Slabbekoorvv Truus Cornelia de Feijter-van Kampen X" WCÜb "Stil maar, wacht maar, alles wordt nieuw" Na een mooi en voltooid leven is na een kort ziek zijn in alle rust overleden onze dierbare tante echtgenote van Rien Klompe f 7 april 2009 9 december 1933 f 4 november 2020 Frederiek en Frans Stols-Breure Simon en Marja Breure-Kruik Marlies en Tom Bergman-Breure Kees Mol Oosterland, De Saele 42 Correspondentieadres: Galatheseweg 1 3256 LE Achthuizen In besloten kring nemen wij woensdag 11 november afscheid van tante Truus in crematorium "Het Zeeuwse Land" te Goes. We hebben altijd alles samen gedaan. Met veel verdriet en mooie herinneringen moet ik je laten gaan. Plots overleden, mijn lieve man, vader en opa echtgenoot van Thera Elvire Eggers-Westers ☆23-06-1937 15-11-2020 kinderen, kleinkinderen en familie Correspondentieadres: Keurhove 110 4336 GS Middelburg We nemen in besloten kring afscheid. DANKBETUIGING Anneke Paridaen - Flikweert Voor de vele kaarten en andere vormen van medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en oude oma Levina Cornelia Overdulve-Hamelink zeggen wij u hartelijk dank. Het heeft ons goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Temeuzen, november 2020 Langs deze weg willen wij u bedanken voor uw steun betuigingen na het overlijden van onze (groot)moeder Kinderen en kleinkinderen Axel, november 2020 Alien Emelie Stephanie Buijsse-Calon Willem IN MEMORIAM Liefdevolle herinnering aan Mevr. Antoinette Faas de Pape Geboren 7 november 1920 Overleden 26 oktober 2015 Van allen die je liefhadden. zaterdag 7 november 2020 ZV Je wilde nog zo graag maar je lichaam liet het niet toe mentaal nog zo sterk nog lang niet levensmoe... Na een lang en zorgzaam leven is tot ons grote verdriet na een kort ziekbed rustig ingeslapen onze moeder oma Sinds 8 augustus 2015 weduwe van Jaap van den Berge 1 februari 1929, Kloetinge 5 november 2020, Goes Marjan Ton Cindy Joey Ivy Carol Tony Kane De uitvaart vindt in besloten kring plaats. We zijn iedereen, die voor onze moeder en oma heeft gezorgd, enorm dankbaar. Correspondentieadres: Tulpstraat 70,4461 PB Goes Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, oma en overgrootmoeder sinds 20 mei 2006 weduwe van Ton Heijnsdijk Wissenkerke, 10 februari 1922 Goes, 4 november 2020 Ton Poortvliet Anneke Poortvliet-Langendijk Jacqueline en Mark Lorena, Tycho Corina en John Joëlle, Caya, Joey Gerard Poortvliet Nel Poortvliet-Quinten Wendy en Marco Kaj Jeanine Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum Ter Valcke' te Goes voor de liefdevolle verzorging. Goes, 4 november 2020 Correspondentieadres: Pinksterbloemstraat 7, 4461 MB Goes De uitvaart zal i.v.m. de huidige omstandigheden in besloten kring plaatsvinden. We danken iedereen voor de hartverwarmende blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze mama, oma en dochter De mooie bloemen, kaartjes en warme woorden hebben ons veel deugd gedaan. Hubert Paridaen, kinderen en kleinkinderen. E.M. Flikweert - Provoost Een woord, een gebaar of een kaart het doetje goed wanneer je iemand die je lief is, missen moet. Langs deze weg willen wij u hartelijk bedanken voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Dit is voor ons een grote steun geweest. H.C. Buijsse Kinderen en kleinkinderen Biervliet, november 2020 De warmte die hij als mens uitstraalde werd duidelijk door de overweldigende reacties die wij als familie hebben ontvangen, toen wij afscheid hebben moeten nemen van mijn man en onze (schoon-) vader en opa De persoonlijke en schriftelijke blijken van medeleven en bloemen hebben ons enorm getroost. Wij waarderen jullie grote steun, waarvoor langs deze weg onze hartelijk dank. Sarda van Velzen-Chikoeri Timo, Wira en Keira Metselaar Terneuzen, 7 november 2020 Voor alle blijken van medeleven bij het overlijden van onze lieve vader, schoonvader en opa betuigen wij onze oprechte dank Familie Dhondt Biervliet, november 2020 COLOFON B familieberichtenpzc@dpgmedia.nl 088-013 99 99 Q www.familieberichten.nl SLUITTIJDEN Kant-en-klaarmateriaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 137