Ik ben er nog niet aan toe om over de toekomst na te denken' 26 „Bijna tien jaar lang werkte ik op de financiële afdeling van AFAS Live, daarvoor zat ik tien jaar in eenzelfde functie bij evenemen tenorganisa tor Mojo Concerts. Ik had geluk: na honderden sollicitatiebrieven gestuurd te hebben, werd ik uitgenodigd. In deze branche kwamen mijn liefde voor muziek en mijn financiële talenten samen. En ik had geweldige collega's. Ik werkte veel voor evenementen, dus toen die wegvielen voelde ik de bui al hangen. Er is nog naar alternatieve oplossingen gezocht, maar ontslag was onvermijdelijk - hoe pijnlijk ook. Het is de machteloosheid van de situatie die me boos en verdrietig maakt. Als ik niet functioneerde, kon ik mezelf iets verwijten. Maar door factoren waar ik geen in vloed op heb, zijn tien collega's en ik de laan uit gestuurd. Het voelt echt als rouwen: het ene moment heb je er vrede mee en het volgende doet het verschrik kelijk veel pijn. Na mijn ontslag ben ik op vakantie gegaan. Op m'n tochten op de motor kon ik over andere dingen nadenken, maar uiteindelijk kom je altijd weer bij dezelfde pijnlijke gedachte uit. Na de vakantie heb je geen collega's meer om je verhalen mee te delen. Tegelijkertijd kwam het besef hoe bevoorrecht ik ben geweest met deze baan - niet iedereen is zulke leuke collega's gegund. We spre ken elkaar nog wekelijks. Ik hoop dat de sector aantrekt en dat ik weer terug mag komen, maar hoe lang kan dat nog duren? Ik moet nu over de eerste drempel heen en beginnen met sollicitatie brieven schrijven, maar eigenlijk ben ik er nog niet aan toe om over de toekomst na te denken.'' Jeroen van Baal (45) uit Waddinx- veen verloor afgelopen juli zijn baan bij concertzaal AFAS Live.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 106