COLOFON Familieberichten FAMILIEBERICHTEN 17 Jannetj e Marteij n Madeion Madelon Wisse Madelon Wisse Madelon Madelon Wisse Anja Stoutjesdijk-Dorst Anja Stoutjesdijk-Dorst DANKBETUIGING Madelon Wisse Maatje Jaai Oostkapelle: W.C. de Visser pzc.nl/familieberichten vrijdag 6 november 2020 PM Want U bent mijn hoop, Heere, HEERE, mijn vertrouwen vanaf mijn jeugd. Psalm 71 vers 5 Onze lieve onvergetelijke dochter, zus en tante Madeion is veilig in Jezus' armen. We staren haar na met onuitsprekelijk verdriet en groot gemis. in de leeftijd van 23 jaar. Marco en Heieen Wisse - de Boer Willemarij en Reinier van de Bosse - Wisse Hidde Rick Wisse en Sanne Knuist Tessa Wisse 4 november 2020 correspondentieadres: Orionstraat 42 4356 BR Oostkapelle De rouwdienst en begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. U kunt de dienst die wordt gehouden op D.V. dinsdag 10 november om 13.00 uur wel volgen via www.begrafenisverzorging-poppe.nl Uw condoleance en blijken van medeleven ontvangen wij graag schriftelijk. We willen onze dank uitspreken aan alle medewerkers van HIC Emergis Kloetinge, CIB Fivoor Den Haag en alle overige hulpverleners die de afgelopen jaren intensief betrokken zijn geweest bij de zorg voor Madelon. Met verslagenheid en droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze lieve kleindochter en lieve nicht in de leeftijd van 23 jaar. De Heere sterke, troostte en ondersteune Marco en Heieen met hun (kleinjkinderen in dit grote verdriet Kapelle Opa en Oma Wisse Putten Sjaak en Gonnie Wisse Martin en Esther Wilco en Marjolein, Joris Rossum Richard en Marion Wisse Cadijn Charlotte Emma 4 november 2020 Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons buurmeisje Wij wensen Marco en Heieen, Willemarij, Reinier en Hidde, Rick en Sanne en Tessa heel veel sterkte toe Ad en Ruth Kees en Ellen Jaap en Martha René en Elseline Peter en Marja Jan en Joke en onze kinderen Ik sla mijn ogen op naar de bergen vanwaar mijn hulp komen zal. Psalm 121:1 Verdrietig en verward zijn we, nu we afscheid hebben moeten nemen van onze lieve vriendin We bidden iedereen die van Madelon hield, Gods troost en nabijheid toe in dit grote verlies. Anne en Pim Ricardo Michiel Mariëlle Freddie Emily en Stefan Veilig in Jezus' armen Met verslagenheid hebben we kennis genomen van het overlijden van We bidden Marco en Heieen met hun familie Gods nabijheid toe in dit grote verdriet. Vrienden, bidstondgroep en vrouwenmorgencomité: Kees en Marlies Jaap en Nel Mark en Lianne Chris en Martha Wim en Anja Simon en Marja Kees en Rita Bart en Marijke Peter en Marja Johnny en Marian Rinus en Katrien Jacco en Marijke Ria en kinderen We zijn erg verdrietig na het droevige bericht dat is overleden. We wensen Gert, de kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Vrijwilligers Zeeuwse Week Doorn Flip de Leeuw Bezoekmedewerk(st)ers Kees v d Boomgaard (pen) Jozien Werkhoven-Nieuwenhuijze (secr) Getroffen zijn wij door het bericht dat vrouw van onze collega Gert Stoutjesdijk, is overleden. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Gert, Nicole en Jasper, Hans en Janine en kinderen. Wij wensen hen veel sterkte met dit grote verlies. Het dagelijks bestuur en medewerkers van waterschap Scheldestromen. mr. drs. AJ.G. (Toine) Poppelaars dijkgraaf dr. A.P.M.A. (Wies) Vonck secretaris-directeur Voor de vele blijken van medeleven en de hartverwarmende woorden, de vele kaarten en telefoontjes na het overlijden onze innig geliefde (sehoonjzuster en tante willen wij u allen hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Familie Blok-Marteijn Arnemuiden, november 2020 Verslagen en met groot verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde kleindochter en ons lieve nichtje Oostkapelle: Maurits en Cora de Boer Nadine, Lennard, Imke (in herinnering) Jelisca, Jorden, Marthen en Thimon Wij wensen Marco en Heieen met hun kinderen Gods ondersteunende kracht en nabijheid toe. Oostkapelle, 4 november 2020 SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45