16 FAMILIEBERICHTEN Stoffelina Maatje Nijssen Stoffelina Maatje Boone-Nijssen Pieter Janse Lieve opa (Bep M/urtz-van VCiet Kees van de Kreeke Kees van de Kreeke Kees Kees van de Kreeke OVERLEDEN êëeu/m/v-iwm dep SMaaó Lina Kees van de Kreeke 13 oktober 1936 Bedroefd, maar wetend dat het zo goed is, hebben we afscheid genomen van onze moeder, schoonmoeder, oma en overoma sinds 26 oktober 2002 weduwe van Abraham Boone Yerseke, 30 juli 1928 f Goes, 4 november 2020 Kloosterzande: Ad en Christian Joyce en Koen Femke, Luuk Stephanie en Bruno Sophie Yerseke: Jan-Kees Correspondentieadres: Jan-Kees Boone Vroonland 9 4401 JW Yerseke De afscheidsbijeenkomst en begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden i.v.m. de coronamaatregelen. Onze dank gaat uit naar Moerzicht Yerseke, afdeling Ostrea 1 voor de liefdevolle verzorging aan moeder besteed. Geen bezoek aan huis Verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn zus, schoonzus en onze tante Kamperland: Maddie Nijssen Kapelle: Gerard Gijzel Neven en nichten In liefde gedenken wij die ons voorgegaan zijn. "En zo van alle strijd ontheven niet als een einde van het leven maar als de lente van de dood". M. Vasalis Verdrietig, maar met trots en dankbaarheid denken we aan onze dierbare, zeer zorgzame vader en grootvader, die we in liefde hebben moeten loslaten sinds 29 mei 2015 weduwnaar van Elisabeth de Nooijer Arnemuiden, 29 november 1922 Middelburg, 4 november 2020 Middelburg: Ineke en Barend Breda: Annemieke en Pieter Onze dank gaat uit naar Huisartsenpraktijk "de Vleugelnoot", Zorgmedewerkers Zorgstroom (thuiszorg team 'tZand), alle overige zorgverleners, en de buurtjes uit de Westerscheldestraat voor alle goede zorgen. Correspondentieadres: Gruttostraat 3 4332 CH Middelburg Wij hebben in kleine, besloten kring afscheid van hem genomen. Bedankt voor je zorgzaamheid, liefde en wijsheid. Bedankt dat je er altijd voor me was. Rust zacht. Annemieke Tot het einde toe zelfstandig, het leven in eigen hand houdend, is rustig heengegaan weduwe van Piet Wurtz in de leeftijd van 86 jaar. familie Van den Berg familie Van Vliet Goes, 29 oktober 2020 Correspondentieadres: Huib van den Berg Zonstraat 386,6463 AN Kerkrade Wij hebben in besloten kring afscheid genomen. De strijd is gestreden met telkens nieuwe moed. Verbazingwekkend krachtig, 't Is op. Zo is het goed. Na zoveel liefdevolle jaren samen, nemen wij verdrietig afscheid van mijn man, onze pa en mijn opa 25 november 1951 - 4 november 2020 We zijn dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend. Heieen van de Kreeke-Schot Jacco en Rinze Rajesh en Cenzel, Manu 4 november 2020 Molenlaan 13a 4401 CB Yerseke De afscheidsdienst en begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. U kunt de dienst met ons mee luisteren op maandag 9 november om 13.30 uur via www.kerkomroep.nl. Bedroefd delen wij u mee dat de Heere van ons heeft weggenomen onze geliefde zwager en oom We wensen Heieen en de kinderen veel sterkte toe. Yerseke: J.B. Nieuwenhuize C. Nieuwenhuize-Schot Moerkapelle: C. Schot Yerseke: J.A. Meijaard J.C. Meijaard-Schot Hörnum (D): J. Schot S. Puric Zaterdagmiddag naar de voetbal kijken. Ons vaste plekje langs de lijn is nu een lege plek. Het zal er stil zijn zonder jou Ik zal je missen. Hans Nadat zijn gezondheid langzaam afnam, hebben we, intens verdrietig, afscheid moeten nemen van onze zoon, broer, zwager en oom Goes: Hansweert: Scherpenzeel: Yerseke: Oosterhout: 's-Heer Hendrikskinderen: J. van de Kreeke, in herinnering J. van de Kreeke-de Hamer Ko, in herinnering en Jenny Lieneke en Rien Hans en Addy Bianca en Maikel Pia en Leo PM vrijdag 6 november 2020 We hebben altijd alles samen gedaan. Met veel verdriet en mooie herinneringen moet ik je nu laten gaan. Mijn lieve vrouw Renesse Carel Beulink Zierikzee 12 november 2020 Kinderen kleinkinderen Correspondentieadres: Bagijnestraat 21 4301 BG Zierikzee Speciale dank aan Dr. M. Speelman en de vrijwilligers van het Hospice Kaaskenshuis voor de liefdevolle verzorging. Afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Verdrietig zijn we om het overlijden van onze lieve vriend De herinnering blijft... Huib en Conny Murre kinderen en kleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44