a Tako Berend Wispelweij Tako Wispelweij Erna Meyer Adriana Theodora Louise Alberdina van Gils Janny Janna Barendina Westerweele - de Wild Ine Meilink Janny DANKBETUIGING Zo gemakkelijk om van haar te houden, zo moeilijk om van haar afscheid te nemen. Verdrietig omdat we haar moeten missen, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee ze ons omringde, geven wij u kennis dat na een kort ziek zijn van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Susanna Maria Manneke-Bom sinds 1 maart 2019 weduwe van Pieter Izaak Manneke 24 september 1927 31 oktober 2020 Yerseke: Harry, in liefdevolle herinnering Yerseke: Petra en Jaap Rotterdam: Iris en Niels Middelburg: Germaine, in liefdevolle herinnering Joost Kruiningen: Henk Correspondentieadres: De Zaete 7 4401 NN Yerseke De afscheidsdienst zal gehouden worden op vrijdag 6 november om 13:30 uur in de Hervormde Kerk te Yerseke. bi verband met het coronavirus zijn wij genoodzaakt om de begrafenis in kleine kring te houden. U kunt de kerkdienst live volgen via www.kerkomroep.nl. We danken de medewerkers van Zorgcentrum Moerzieht, afd. Ostrea 1 en van Woonzorgcentrum Gasthuis afd. De Veste voor de liefdevolle verzorging. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve schoonzuster en tante Suus Manneke - Bom Yerseke: Tiny Manneke Bunnik: Addy Middel-Manneke Reint Middel Breda: Ina Manneke-Manneke Daan Manneke Neven en nichten -Tako- Christien Groeneveld Jan Krombeen Terugkijkend op een leven van blijdschap en verdriet. Denk ik vaak, God wat bent U goed, Ik ben blij dat U mij ziet. Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, deel ik u mede dat toch nog onverwacht van mij is heengegaan mijn lieve zus ik Soesterberg, 26 april 1936 t Goes, 31 oktober 2020 Mevrouw E. van Belzen-van Gils Correspondentieadres: coöperatie DELA, t.a.v. Familie Van Gils, Rucphensebaan 93,4706 PH Roosendaal Wij zullen, in verband met de huidige situatie rondom Corona, in besloten kring afscheid nemen van Janny. Het is tijd, ik moet nu gaan, ik zal geen afscheid nemen. Kijk naar me uit in de regenboog, hoog in de lucht als de zon weer opkomt, en de hele wereld nieuw is. Kijk dan naar me uit en hou van me, zoals ik van jullie heb gehouden. Ma Met groot verdriet, maar tevens vervuld van mooie herinneringen, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, trotse oma enomi sinds 3 maart 2018 weduwe van Ko Westerweele Kats, Heinkenszand, 25 april 1939 31 oktober 2020 Jannetta en Dick Paul en Sarah Coby en Sjef Marco en Angelique, Fay, Jari Stefan Anita en Jan Een speciaal woord van dank voor het personeel en de vrijwilligers van de Koriander. Correspondentieadres: Hoogewei 36,4464 AL Goes In verband met de huidige situatie zal de begrafenis in kleine familiekring plaatsvinden. Voor de hartverwarmende belangstelling, de bloemen, de vele kaarten en telefoontjes na het overlijden van onze lieve moeder en oma Josina Geertruida de Jonge-Dijkwel Sien willen wij u oprecht bedanken. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat zij bij zo velen geliefd was. Maijolijn en Sjaak van den Berge-de Jonge Joska en Sebastian Niek en Miranda de Jonge-de Jager Jeanette Danielle Yerseke, november 2020 Almelo, 1 februari 1946 Kattendijke, 30 oktober 2020 Adrie Wispelweij-Rutgers Esther Sandor Maika, Sacha Helma Stef Stefan, Casper Correspondentieadres: Reijmersweg 8 4474 AP Kattendij'ke Wegens de huidige omstandigheden zal het afscheid in besloten kring plaatsvinden. Goede reis, beste vriend. Jaap en Marijke de Leeuw Na een energiek leven, vol aandacht, zorg en begrip voor ons en anderen, geven wij u kennis van het geheel onverwacht overlijden van Echtgenoot van Adrie Wispelweij-Rutgers Met goede herinneringen nemen we afscheid van onze vriend. Lief en leed hebben we gedeeld en wat hebben we veel gelachen, we gaan je missen. Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik alles nog kon. Heden overleed zacht en kalm onze Lieve zuster Bandoeng, 11 oktober 1934 f Vlissingen, 30 oktober 2020 Irma t en Ad Olga en Nico Ada en Cees Hilda Ernst en Anja Otto Ilse t Helen Correspondentieadres: President Rooseveltlaan 75,4383 BZ Vlissingen Vanwege de huidige situatie vindt de crematieplechtigheid in besloten kring plaats. Een speciaal woord van dank voor het team van woning 16 van zorgcentrum Ter Reede, voor de liefdevolle verzorging. Bedroefd delen wij u mee dat op 30 oktober jl. is overleden Sinds februari 1980 weduwe van onze oudste broer, zwager en oom Goes: Jan en Gré Visscher- Krombeen Oost-Souburg: Joop en Adriana Krom been-Kievit Rilland: Jan en Ria Nagelkerke-Hertogh In liefdevolle herinnering: Cocky- Nagelkerke-Krombeen Neven en nichten. COLOFONE-mail: familleberlchtenpzc@dpgmedla.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 Heden overleed mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Hellendoorn Nisse 15 maart 1942 31 oktober 2020 Jan de Graaft Marieke en André Merijn, Mette Annegien en Malcolm Youra, Tom Marjon en Peter Correspondentieadres: Zuidweg 19 4443 AA Nisse Ine wordt vrijdag in besloten kring gecremeerd.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45