Voor het eerst wilde ik de tijd stopzetten DEZE WEEK Bob Ross-fan Femke Kock 16 kan zijn fastfoodkunst wel waarderen Van het bruisende 24 studentenleven naar een strenge Joodse school Vier veertigers over 32 vriendschap, zelfinzicht en hun seksleven 7 V 4 Goeie zaak Rinke Horemans (58) is nog steeds gek op Puchs 6 Geld geluk Kim en Yasser zouden op moeten houden met roken 7 Egbert Jan Eindelijk kan hij weer naar buiten kijken 8 Interview Maike Meijer 'Ik moet focussen, anders raak ik in paniek' 15 Fijn spul De percolator en het tv-jasje van Michiel Vos 23 Lieve jongens Sandra rijdt met naar Amsterdam voor snoep 29 Midlife-meester Leo vindt zichzelf een boze bullebak 24 BV De Liefde Wim moet voortaan zonder Riet op vakantie 32 Lezen Heel Nederland leest Het zwijgen van Maria Zachea 34 Schrijver leest Als kind verslond Esther Gerritsen Puk en Muk 36 Eten drinken Hachee: buitengewoon wijnvriendelijk 38 Reizen De rozerode charme van de Cöte Vermeille 43 Joost mag 't weten 'Wat kan ik zeggen tegen onbeschofte bridgers?' 44 Puzzelen Win een e-reader of een wasmachine Altijd wilde ik ouder zijn. Op mijn 11de verlangde ik naar 12 zijn, dan kon ik eindelijk naar de middelbare school. En mocht ik achterop de motor bij m'n vader. Als 17-jarige kon ik amper wachten tot ik in Berlijn lekker op mezelf kon wonen. Als student keek ik reikhalzend uit naar 28 zijn. Dan zou ik vast mijn eerste kind krijgen. Dit weekend ga ik wielrennen met De veertigers in m'n oren. En dan kijk ik vast uit naar de tijd dat ik m'n naam eer aandoe, over drie jaar. ft- r A. - Toen de grote liefde er op m'n 30ste nog niet was, begon ik dat ouder worden wat minder te vin den. Even. Want de liefde kwam, en ook oudste. Pas toen de 40 naderde en zoon twee op zich liet wachten, voelde leeftijd echt als een last. Voor het eerst wilde ik de tijd stopzetten. Sinds jongste ben ik weer blij met elk jaar erbij. Omdat ik weet dat onzekerheid bij verandering hoort. Dat onvoorwaardelijke liefde bestaat. Dat stap voor stap een beproefde methode is. Dat nieuwe vriendschappen, avonturen en ont dekkingen op elke leeftijd kunnen. Het leven begint past bij 40 vragen we op pagina 26 aan collega Manuel Venderbos en zijn companen van hun podcast De Veertigers. Manuel (44) is zijn onbevangenheid kwijt en heeft er ervaring voor terug. Wytske Kenemans (40) vindt dat ze haar beste tijd heeft gehad. Jet Sol (49) heeft een beter seksleven en Sander de Heer (45) hoeft niet meer overal de beste in te zijn. COLOFON Chef ADR Magazine Sara van Gorp Artdirection Henk Marseille Chef redactie Mark Roos Redactie Theo den Boer, Merel Dado, Sandra Donker, Charlotte van Genderen, Sanne van der Kolk, Cathérine van der Linden, Ruud Roodhorst Vormgeving Sasja Kooistra, leke Kootstra, Jolanda Vogelaar Beeldredactie Marcel Wagenaar Reageren? magazine@dpgmedia.nl O Facebook @admagazine [0| Instagram ad_nl Sara van Gorp ZATERDAG 31 OKTOBER 2020 3

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 83