vfcmma h.jobse FAMILIEBERICHTEN 19 Ina Brasser Cees Kerstens Wij staan altijd voor u klaar.' Ad Ardonne Hartelijk dankl Gerrit Melse IS^OVERIGE BERICHTEN Betsie van der Horst-Davidse Rinus Wisse 'n vertrouwd gezicht sinds 1998 Wij willen iedereen bedanken voor de hartverwarmende blijken van medeleven na het overlijden van mijn man, onze (schoon-)vader en opa Addy Ingrid en Christa Eddy en Maria Nils, Vera Koudekerke, oktober 2020 Hiermee willen wij iedereen hartelijk danken voor de warme belangstelling na het overlijden van onze lieve (schoon)vader en (oude)opa Door uw aanwezigheid, de hoeveelheid kaarten en andere vormen van meeleven, bleek hoe geliefd hij was. Familie Melse Vrouwenpolder, oktober 2020 Betrokken, dienstbaar en professioneel Wij willen iedereen bedanken voor het medeleven na het overlijden van Zonder Ina is alles anders, het is voor ons een grote troost te weten, hoe geliefd Ina was en hoe zij werd gewaardeerd. Henk, Maijo en Han Voor het medeleven en de belangstelling. Zowel schriftelijk als persoonlijk, na het overlijden van mijn lieve vrouw Betuig ik onze oprechte dank. Kees van der Horst, kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, oktober 2020 Omdat het voor ons onmogelijk is om u persoonlijk te bedanken voor de vele kaarten en meeleven tijdens de periode van ziek zijn en na het overlijden van mijn man, onze vader, opa en overopa willen wij u hartelijk dankzeggen. Familie J. Wisse - Sturm kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Meliskerke, oktober 2020 Het Zeeuwse Land Wij willen iedereen die met ons heeft meegeleefd, in welke vorm dan ook, na het plotseling overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa heel hartelijk dankzeggen. Uw medeleven heeft ons goed gedaan en is ons tot grote steun geweest. Sary Kerstens Kinderen en kleinkinderen 's-Gravenpolder, oktober 2020 'DE BEVELANDEN' JohamHoekmam Uitvaartcentrum van Gentevoort Verrijn Sniartweg 28, Goes 0113 - 216815 www.uitvaart.vg 0118-62 33 59 24 uur per dag www.basisuitvaart-zeeland.nl www.hjobse-uitvaart.nl zaterdag 31 oktober 2020 PM Voor de vele lieve en persoonlijke kaarten, brieven, hartelijke woorden, cadeautjes en bossen bloemen die ik van u heb gekre gen bij mijn afscheid als huisarts in Veere. Ook wil ik iedereen bedanken die heeft bijgedragen of meegeholpen bij het organise ren van de diverse (verrassings!) feestelijkheden. Het was werkelijk een fantastisch en hartverwarmend afscheid! Ik wens u het allerbeste en bovenal een goede gezondheid in deze onzekere tijden. Met vriendelijke groet, René van Tol Uitvaart Zorgcentra Zeeland Uitvaartcentrum Overtoom Groen 00118-413417 O overtoom-groen.nl -JÊ' I Ons ervaren team helpt u graag om het afscheid altijd persoonlijk en bijzonder te maken. Voor leden en ieder ander. Ca voor informatie naar dela.nl/middenzeeland of bel 01l8 72 69 42 voor een persoonlijk gesprek. DEIA COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@dpgmedia.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 Uitvaartverzorging UITVAARTVERZORGING JANNEKE EN DITSY DEN BESTEN Blauwedijk 5, 4331 JC Middelburg Kapellestraat 5, 4351 AL Veere www.uitvaartverzorgingdenbesten.nl Ton en Saskia van Het Zeeuwse Land DELA uitvaartverzorging

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 47