■f- 18 FAMILIEBERICHTEN M oirunuyjoav Cjoeree/ Gilles van den Berge Peter Paree Sjaak Hoor nick Johanna van Wijngaarden Jannie van de Woestijne - Meulmeester Ze zijn ons maar geleend, de vele aardse dingen Ons onbetwistbaar eigendom, zijn de herinneringen. In de voor haar meest vertrouwde omgeving van de laatste jaren is rustig van ons heengegaan - Hannie - Beverwijk, 22 juli 1944 Vlissingen, 23 oktober 2020 Sylvia en John Danika en Alex, Theo Katja, Esmee Austin Correspondentieadres: C. Hiensch Anjelierenlaan 54 4382 PZ Vlissingen De crematie heeft op donderdag 29 oktober in stilte plaatsgevonden. Onze oprechte dank gaat uit naar het team van woning 1 van Ter Reede, voor de liefdevolle verzorging van Hannie. Jo van de Visse 03 augustus 1940 28 oktober 2020 Sara A.S. Bommeljé-de Kam Wij gaan haar enorm missen. Verweven/met vele/herlnnerlngerv erv verbonden/ met familiegeschiedenis' Ur overleden/ 10 oktober 1941 Rülxxnd 29 oktober ZOZO §oon/van/ Abraham/ Cjoeree/ en/ CornelCa/Johanna/ (joeree- Lobbe^oo- vanuit de yorg' ontstane liefdevolle verbondenheid Chris-en/RikyLobbe^oo--K.laassen/ Vauwendaelsestvaat 8 4337 UB Middelburg' Vebegrcvfeniy -yob In/besloten/krlng' plaatsvinden/ Ve dankdienst voor Rlnuv' leven/ lyte volgen/ vla/ www. kerkdlenstgemist. vb, Ve Levensbron/Rilland, Op donderdag'5 november om/11.00 uur DANKBETUIGING Wij willen iedereen die met ons heeft meegeleefd, in welke vorm dan ook, na het overlijden van onze dierbare vader, schoonvader en opa heel hartelijk dankzeggen. Kinderen en kleinkinderen Goes, oktober 2020 Zoveel bloemen Zoveel berichtjes, kaarten en brieven Zoveel mooie woorden Zo 'n indrukwekkende erehaag Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstelling na het onverwachte overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en trotse opa Het heeft ons enorm goed gedaan om te lezen en te horen hoe geliefd hij was en hoe gewaardeerd hij werd. Els Paree - de Moor Daphne en Stefan Charlotte, Maximilian, Emilia Pieter en Renée, Ella 's-Heerenhoek, oktober 2020 Helaas is het ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het overweldigende aantal blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Bij deze betuigen wij daarom via deze weg aan allen onze welgemeende en hartelijke dank. Matty Hoornick - Kooman Jacqueline en Marcel Dominique Nicole Goes, 31 oktober 2020 Gerrit Cornelis van Galen Annie van Eijkeren - van Gent zaterdag 31 oktober 2020 PM Als een schip achter de horizon verdwijnt, is het niet weg; we zien het alleen niet meer. Mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en vriend, is op 80 jarige leeftijd overleden. Ineke Pekaar Monique Raoul en Nathalie, Nika, Anik Ineke Priester t Correspondentieadres: Koninginneweg 2,4461 VA Goes De crematieplechtigheid vindt plaats, op uitnodiging, op donderdag 5 november. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 4 november van 19.00 tot 20.00 uur bij rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20,4463 AJ Goes. Via www.uitvaartzorgcentrum.nl kunt u ons online condoleren; ook kunt u daar een herinnering aan Jo plaatsen. Bedroefd hebben we afscheid genomen van echtgenote van Krijn Bommeljé t 13 juli 1941 124 oktober 2020 Suus de Kam Anton Maranus Leida Maranus-ln 't Anker t Josephine, Lotte en Ines Yvonne Agnes en Peter De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Schulenburg 40 4356 GT Oostkapelle 1 Hartelijk Dank We hebben ervaren hoe velen hebben meegeleefd na het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader en opa Een ieder koos hiervoor een eigen manier, in de vorm van aanwezigheid bij de crematie, woorden, bloemen, praktische hulp of een luisterend oor. Dit heeft het afscheid voor ons bijzonder gemaakt. De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden, maar zoveel betrokkenheid verzacht het verdriet en vergroot de moed om verder te gaan. Rina Fred Rob en Birgitte Myrthe Cédric 's-Gravenpolder, 31 oktober 2020 Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor het meeleven na het overlijden van onze lieve moeder en trotse oma Kinderen en kleinkinderen Hansweert, oktober 2020 Een woord, een gebaar of een kaart, het doetje goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens haar ziekte en na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat zij bij zo velen geliefd was. Lia en Johan Dekker-v.d. Woestijne Jeanine en Laurens Jolanda v.d. Woestijne Aagtekerke, 31 oktober 2020

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 46