0 7* dpg FAMILIEBERICHTEN 17 Jannie Kerkhove-de Regt JfaUU/ ^J(WóS& Geertruida Pieternella de Jonge J? Jannie Kerkhove - de Regt -li' zaterdag 31 oktober 2020 'Je bent niet meer daar waar je was, maar overal waar wij zijn. Verdrietig, maar heel dankbaar voor de vele prachtige jaren van samen zijn, moeten we nu afscheid nemen van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en trotse oma Wissenkerke, 1 september 1940 t Goes, 28 oktober 2020 Jaap Kerkhove Henk en Anita f Selena Pirn Marian en Petra Ivo en Marieke, Elim Yara en Timmy, Zev Sjoerd Jaap Noor Charlotte Tara Jeannet en Arno Roel Suus Lien Correspondentieadres: Beukenstraat 133, 4462 TS Goes Jannie is opgebaard in rouwcentrum 'De Bevelanden' te Goes. Wanneer u daar nog even bij haar wilt zijn, belt u dan van tevoren even met Jeannet 06-34141456. Gezien de omstandigheden zal het afscheid plaats vinden in kleine kring op woensdag 4 november. 'k Stel mijn vertrouwen op de Heer mijn God' Na een lange tijd van steeds meer inleveren, is met vol vertrouwen in Hem ingeslapen mijn innig geliefde onvergetelijke vrouw, mijn alles, onze fijne, lieve moeder, schoonmoeder en onvergetelijke oma Tanni van Eijzeren Veere, 7 november 1952 t Veere, 23 oktober 2020 Vol bewondering zijn wij voor de moed waarmee zij haar ziekte en ongemakken gedurende vele jaren heeft gedragen en vol dankbaarheid dat wij haar met veel zorg en liefde hebben mogen omringen. Veere: Lein van Eijzeren Middelburg: Jack J anet Matthijs Bibi Martijn Sint Pancras: Renate Gunnar Mats Op 30 oktober 2020 hebben wij haar in familiekring begraven. Condoleren graag schriftelijk: Van Borselelaan 42, 4351 NP Veere of e-mail: LvE@zeelandnet.nl Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze geliefde zus, schoonzus en tante echtgenote van Jaap Kerkhove Neeltje en Piet (in herinnering) Jaap en Annie Aart en Laura Corrie en Adri Rinus en Bep (in herinnering) Dig (in herinnering) en Jenny neven en nichten Goes, 28 oktober 2020 Nooit was iets te veel jij bezat zoveel liefde en wij kregen allemaal ons deel. Ér valt nu een groot gat op de plaats waar eens onze lieve moeder en oma zat. Jij blijft altijd in onze harten voortbestaan, ook al is het heel erg moeilijk zonder jou verder te gaan. Verslagen en heel erg verdrietig moeten wij u laten weten dat, slechts vier maanden na het overlijden van onze vader, schoonvader en opa en nog geen maand na het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante, wij nu afscheid hebben moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma sinds 10 juni 2020 weduwe van GerritBlom. Kloetinge, 26 augustus 1939 Goes, 25 oktober 2020 Ria en Luc Tanja (in liefdevolle herinnering) en Leo Marjan Anita Wesley, Jordy Correspondentieadres: 's-Gravenpolderseweg 102A, 4462 CH Goes De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Na een lang en mooi leven, is in alle rust overleden mijn lieve, attente zuster, fantastische tante en oud-tante Truus wijkverpleegkundige van 1949 tot 1979 in Sluis - Cadzand Krabbendijke, 6 mei 1919 Oostburg, 24 oktober 2020 Elly Digna de Jonge Jan Zeeuw Carolijn en Stefan Floor en Colin Lyra, Silas Correspondentieadres: Kralingseweg 135 3062 HB Rotterdam Het afscheid heft in besloten kringplaatsgevonden. Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten PM media

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45