16 FAMILIEBERICHTEN 0 Marinus Charlois Polderdijk Cjerti "Bungarz -IVe ftrum OVERLEDEN David Johannes Jasperse Poulina Arentse-Pleijte Poulina Arentse-Pleijte David Jasperse Rinus Polderdijk Als een leven niet meer gaat zoals gehoopt. Als je veel wordt ontnomen. Als je je zelfstandigheid verliest. Als je leven niet meer jouw leven is. Dan komt de tijd dat 't einde goed is. Ons bereikte het droevige bericht dat de vader van onze schoonzus Elien David Jasperse is overleden. Wij wensen Elien, Wim en verdere familie veel sterkte. Krijn en Annet In liefde hebben wij afscheid genomen van mijn dierbare vrouw, onze lieve mam, schoonmoeder en oma Barbara Hage-van der Veen Bappie Midwolda, Pieterburen, 23 september 1955 23 oktober 2020 Kees Mark en Melissa, Sam, Tess Jan Ineke en Jon, Finn, Maud Op Natuurbegraafplaats Reiderwolde heeft de begrafenis in familiekring plaatsgevonden. Correspondentieadres: Hoofdstraat 24,9968 AE Pieterburen Hand in hand zijn wij gegaan tot aan de drempel moegestreden, omringd door je naasten ben je moedig heengegaan. Bedroefd, maar met dankbare herinneringen in ons hart, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze vader en opa - Rinus - Echtgenoot van Martina Cornelia van't Westende - Tiny - 30 december 1938 - f29 oktober 2020 Ronald en Ilse NiekenAnne Robin Renato Nando Irma en André Ilse Eva Marylou en Ruben Romy en Michel Fleur Marion en Alwin Luuk Tijn Burg. van Horsighstraat 5,4453 CP 's-Heerenhoek Door de huidige omstandigheden is er geen gelegenheid om afscheid te nemen en ons persoonlijk te condoleren. Wij waarderen uw medeleven maar stellen het op prijs om deze schriftelijk te ontvangen. De uitvaartdienst wordt in besloten kring gehouden op donderdag 5 november om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek en is te beluisteren via kerkdienstgemist.nl De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. zaterdag 31 oktober 2020 Verdrietig om zijn overlijden hebben wij afscheid genomen van mijn man, onze pa en opa Koudekerke, 5 augustus 1937 Oostkapelle, 28 oktober 2020 Bets Jasperse-Geldof Pukkie Elien en Wim Rico en Melanie Danique Petra en Nico Lyan en Brandon Kristy Anita en Vincent Quinta Levi "We bedanken het team van de "Egelantier" te Oostkapelle voor de goede zorg en toewijding die zij David hebben gegeven". Vlissingsestraat 16, 4371 RC Koudekerke De afscheidsdienst zal in besloten kring worden gehouden op dinsdag 3 november om 13.30 uur in de Michaëlskerkte Koudekerke. U kunt de dienst volgen via de website www.pknkoudekerke.nl of later terug luisteren. Wel nodigen wij u uit om bij de begrafenis aanwezig te zijn, die rond 14.30 uur zal plaatsvinden op de begraafplaats te Koudekerke. Er is daar gelegenheid om de familie te condoleren, met inachtneming van de coronamaatregelen. Na een periode van afnemende gezondheid is op haar geboortedag overleden, onze lieve moeder, oma en overoma sinds 2 maart 1999 weduwe van Pieter Arentse in de leeftijd van 94 jaar Rineke en Lou Dingemanse-Arentse Lisette en Kees Jorie en Thomas, Ellis, Kira Peteren Marleen Nienke, Sophie, Nore Jan en Coby Arentse-Dingemanse Miranda en Danny Damon, Aimee Esther en Ronald Yuna, Roan, Liva Correspondentieadres: Vliedberg 45 4373 AZ Biggekerke De herdenkingsbijeenkomst en de begrafenis zullen vanwege de huidige maatregelen in besloten kring plaatsvinden. Uitsluitend schriftelijke condoleance Graag willen wij alle medewerkers van Zorgstroom hartelijk bedanken voor alle goede zorgen. Op 94-jarige leeftijd is onze zus en schoonzus rustig ingeslapen. Rina Corrie en Leen Betsie Veere, 29 oktober 2020 Met goede herinneringen nemen wij afscheid van onze altijd meelevende en behulpzame zwager, oom en oud-oom C. Geldof J. Geldof W. Geldof J.M. Geldof-van de Gruiter [in herinnering) Adriaan Karei en Annemarie William Wat nooit vergaat is de herinnering die hij achterlaat Wij hebben afscheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom Wij wensen Tiny, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Familie Polderdijk is gestorven. Wat blijft is de herinnering. Giessen, 21 november 1929 Goes, 26 oktober 2020 sinds 30 november 1995 weduwe van Fred Bungarz Anne Ina en Wim De afscheidsdienst heeft op vrijdag 30 oktober in besloten kring plaatsgevonden in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden' te Goes, waarna we Gerti bij Fred begraven hebben op de begraafplaats te Goes.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44