Vb de, (Brm-wn dm DBe 7 FAMILIEBERICHTEN 19 Peter Paree Jan Janse Alex de Smet 'Wij staan altijd voor u klaar/ DEE\ Sjaak Hoornick Ad Ardonne Marja Kindt-Vervaet OVERIGE BERICHTEN Zoveel bloemen Zoveel berichtjes, kaarten en brieven Zoveel mooie woorden Zo 'n indrukwekkende erehaag Wij danken iedereen voor de overweldigende belangstelling na het onverwachte overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en trotse opa Het heeft ons enorm goed gedaan om te lezen en te horen hoe geliefd hij was en hoe gewaardeerd hij werd. Els Paree - de Moor Daphne en Stefan Charlotte, Maximilian, Emilia Pieter en Renée, Ella 's-Heerenhoek, oktober 2020 De leegte en het gemis zijn bij ons achtergebleven na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa Voor het medeleven en de steun in deze moeilijke tijd willen wij u hartelijk danken. Leuntje Janse-van der Hage, kinderen, klein- en achterkleinkinderen Een bijzonder woord van dank voor ZorgSaam wijkteam Kerkepad, dr. Sie en team huisartsenpraktijk Triniteit dr. Jaspar voor de liefdevolle zorg. Daar het mij onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor de belangstelling en het medeleven na het overlijden van mijn lieve man wil ik u langs deze weg mijn hartelijke dank betuigen. Uw steun, in welke vorm ook, heeft mij goed gedaan. Marietje de Smet IJzendijke, 31 oktober 2020 Wij zijn intens verdrietig, maar dat zal veranderen in weemoed en weemoed in heimwee. Heimwee naar een mooie tijd met veel goede herinneringen en heimwee naar een bijzonder mens Addie de Vleesschauwer-Verhelst Wij danken iedereen die ons verdriet heeft verstaan en in de vorm van steun, bloemen, brieven, kaarten en aan wezigheid bij de begrafenis hier uiting aan heeft gegeven. Axel, oktober 2020 Eddy Langelaar Familie Jansen Een woord, een gebaar opeen kaart, heÊ doetje goed wanneer je iemand die je lief is, néssen moet. Eahgs deze weg willen wij u hartelïk bedanken, voor de vele blijken van medeleven in welke vorm dan ook, na hetloverlijden van onze moeder, oma en omi Dit is voor ons een grote steun geweest. /ewja kinderen, klein- en acmerkleinkmderen Axel, oktober 2020 Theo en Carlo Kindt Lamswaarde, 31 oktober 2020 Langs deze weg willen wij iederen bedanken voor jullie aanwezigheid bij de crematie en voor de vele kaartjes, berichten en verhalen die wij mochten ontvangen na het overlijden van Willy Migom Alhoewel hij al geruime tijd uit zijn Sidurpe vertrokken was, was hij toch nog niet vergeten Bedankt voor jullie steun! Mark en Conny Migom kinderen en familie Zuiddorpe, oktober 2020 voor elkaar Helaas is het ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het overweldigende aantal blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze vader en opa Bij deze betuigen wij daarom via deze weg aan allen onze welgemeende en hartelijke dank. Matty Hoornick - Kooman Jacqueline en Marcel Dominique Nicole Goes, 31 oktober 2020 zaterdag 31 oktober 2020 ZV Wij willen iedereen bedanken voor de hartverwarmende blijken van medeleven na het overlijden van mijn man, onze (schoon-Jvader en opa Addy Ingrid en Christa Eddy en Maria Nils, Vera Koudekerke, oktober 2020 Niet meer in ons midden, maar voor altijd in ons hart... Wij willen u hartelijk bedanken voor uw aanwezigheid, voor de lieve en troostende woorden en de prachtige kaarten die wij hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw en moeder. Het heeft ons diep ontroerd en tegelijkertijd erg gesteund. Het was mooi te zien hoe geliefd zij was In het bijzonder willen wij onze familie bedanken voor de ondersteuning en Miranda Brasser voor de goede zorgen. Ons ervaren team helpt u graag om het afscheid altijd persoonlijken bijzonder te maken. Voor leden en ieder ander. Ca voor informatie naar dela.nl/zeeuwsvlaanderen of bel Oil5 21 ÏO 77 vooreen persoonlijk gesprek. COLOFONE-mail: familleberlchtenpzc@dpgmedla.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 138