16 FAMILIEBERICHTEN Eliza Blok Liza Blok J Jan Verburg Cornells Antonius in de Weij OVERLEDEN Liza Blok ^u^a/uta. (P&tAU Cornelia Maria Slootmaker Mijn genade is u genoeg 2 Korinthe 12 9 Intens verdrietig zijn wij nu wij afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve dierbare Eliza, onze lieve papa en trotse opa in de leeftijd van 84 jaar. Bastiana Blok - Tramper Jan en Els Jasmijn en Bart Evelien Willemijn en Ralph Lisa Joost Ward en Janneke, Faas, Pepijn Stern en Julia Bas en Sacha Mijntje Floor 28 oktober 2020 Schoorkenszandweg 3,4431 NC 's-Gravenpolder Door de huidige omstandigheden is er geen gelegen heid voor persoonlijke condoleance. Wij waarderen uw medeleven maar stellen het op prijs om deze schriftelijk te ontvangen. De afscheidsdienst en begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. Bedroefd hebben we kennis genomen van het overlijden van onze lieve broer, zwager en (oud)oom in de leeftijd van 84 jaar. Wij wensen Basje, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Kapelle: Familie Blok 28 oktober 2020 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zwager en oom Jan en Nelie Kole Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Wij wensen de familie veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. (JOUt 21 december 1954 Zierikzee, 26 oktober 2020 Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde oud-medewerker en oud-collega Bart Kriekaard Wij wensen de familie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Wiskerke Onions B.V. Verdrietig, maar dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, laten wij u weten dat na een kortstondig ziekbed is overleden onze lieve, zorgzame vader en trotse opa sinds 1994 weduwnaar van Riet Verburg - Nieuwenhuijze in de leeftijd van 83 jaar. Gertjan en Sylvia Kiara Roan Karin en Jan-Leen Jasper Sterre Silke Ellen en Ko Ilse Jesse Ruben Emma Een speciaal woord van dank voor personeel en vrijwilligers van Hospice Het Clarahofje voor de liefdevolle verzorging. 24 oktober 2020 Zuidvlietstraat 6, Goes Correspondentieadres: Lindenberghstraat 27,4475 AT Wïlhelminadorp De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. Bewondering hebben wij voor zijn wilskracht en energie, dankbaar zijn wij voor zijn zorgzaamheid. Verzoend met de gedachte dat aan zijn leven een eind is gekomen, is in de nacht van dinsdag op woensdag 28 oktober 2020 in alle rust overleden, onze lieve vader, opa en opi Kees sinds 6 december 1983 weduwnaar van in de leeftijd van 92 jaar. Veere: Ria in de Weij ArndJan van Wijk Wouter Martje en Eugène, Lars, Fleur Merijn Westkapelle: Sandra in de Weij Eva en Michael, Abbey, Jones Anna en Niels Correspondentieadres Wagenaarstraat 12,4351 BC Veere Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op zaterdag 31 oktober van 15.30 tot 16.00 uur in afscheidshuis 'Waardig', Koninginneweg 2 te Waarde. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar het personeel van woonzorgcentrum 'Hof Cruninghe te Kruiningen, waar onze vader zijn laatste jaren liefdevol werd verzorgd. vrijdag 30 oktober 2020 PM Enige en algemene kennisgeving Tijd Hoe kostbaar is tijd... ...dat merk je nu, nu de tijd te snel gaat, ik nog meer tijd wil, er tijd tekort lijkt te zijn IS het NU en maak ik tijd echtgenote van Tjerk Romke de Vries Goes, Tjerk M. Romke de Vries Jacolien en Peter de Waard Suzanna van de Plasse Fred de la Bretoniere Annet en Bram Slabbekoorn Ingridvan de Plasse Jan Bart Visser Jan R. en Andrea Romke de Vries Kinderen en kleinkinderen Correspondentiead res: Ingridvan de Plasse Oosterscheldestraat 87 4302 WH Zierikzee Wij hebben, zoals ze zelf wilde, in privésfeer afscheid van haar genomen, mooie herinneringen met elkaar gedeeld, elkaar gesteund en liefde gevoeld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44