2 Jacoba Catharina Provo Lieve oma Josephine Marie Hillaert OVERLEDEN 17 Lucien Prosper Herman Augustinus Johannes van Leuven -Guust- Dik Roos Willy Seghers COLOFON Familieberichten Martien van Bellen 10-7-1960 t 27-10-2020 Stil ging je heen, lang heb je gewacht. Op het laatst weinig gesproken, maar wel veel gedacht. Je bent nu daar, waar je rusten mag. Bedroefd maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van onze ma en oma weduwe van Johan van Houte Cadzand, 26 juli 1932 f Sluis, 21 oktober 2020 Biggekerke: Corrie en Johan kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres; C. Pieters - van Houte Korte Oostweg 14 4373 BB Biggekerke Speciale dank en respect voor het verzorgend personeel van Rozenoord. De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. De laatste keer aan jouw bed Lieve oma, je bent er niet meer Een laatste streel over je wang Mijn gevoel zegt, het doet zeer De laatste keer aan jouw bed Ik pakte nog even je hand Nog een laatste kus voor jou Maar het is goed zegt mijn verstand rust zacht Cindy, Ab en kinderen Met veel verdriet in ons hart moeten wij afscheid nemen van ons medebestuurslid Martien van Bellen echtgenoot van Christianne van Bellen-Annaert in de leeftijd van 60 jaar. Wij wensen Christianne, Rick en Renee, zijn ouders en verdere familie veel sterkte met dit grote verlies. Namens het bestuur en de leden van ZHV de Vogel. Kloosterzande, 27 Oktober 2020 Zij die ik liefheb, ga ik verlaten Zij die ik lief had, daar ga ik naar toe Bedroefd delen wij u mede dat in het bijzijn van haar dierbaren, naar haar wens, thuis is overleden onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma. weduwe van *02-08- 1932 Westdorpe f26-10-2020 Sas van Gent Ria Jeroen Benthe-Lynn Julian Martijn en Charlotte Senn Daan Alphons en Christina, Gerda f Petra en Jose Samantha Deborah Familie Hillaert Familie Herman 27 oktober 2020 Statenstraat 6,4551 VX Sas van Gent De afscheidsbijeenkomst, waarna begrafenis, zal in besloten kring plaatsvinden. Er is uitsluitend schriftelijk gelegenheid tot condoleren. Ma ligt opgebaard in Familiehuis De Geslootene Boom, aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar u vrijdag 30 oktober om 18.30 uur afscheid van haar kunt nemen. Onze dank gaat uit naar de thuiszorg van Stichting Zorgzaam en dokter Haeck voor hun liefdevolle zorg. Vogelwaarde, 31 oktober 1940 t Hulst, 22 oktober 2020 echtgenoot van Jenny Gijsel Jenny Kinderen kleinkinderen Wouterij 39,4576 AD Koewacht De crematie heeft in familiekring plaatsgevonden. fT- Wanneer ik morgen doodga, vertel dan aan de bomen hoeveel ik van je hield. Vertel het aan de wind, die in de bomen klimt, of uit de takken valt hoeveel ik van je hield. Zover we konden, zijn we met je meegegaan. Nu moeten we je laten gaan. In alle rust is overleden onze Dik Leiden, 25-11-1937 Oud-Beijerland, 25-10-2020 Henny Ewit en Jolanda Roel en Conny Bob en Marianne Michel en Jacqueline Bianca en Jeff Kleinkinderen en achterkleinkinderen Zeilmaker 18 3262 DK Oud-Beijerland Gisteren bereikte ons het bericht van het over lijden van de heer De heer Seghers was in de periode van 1977 tot 2003 werkzaam bij de gemeente Hulst. Hij werkte bij het team Bouw- en Woningtoezicht van de sector Stads- en Dorpsontwikkeling. Wij zijn hem dankbaar voor wat hij voor onze gemeente heeft betekend. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw en overige familieleden. Wij wensen hen kracht toe om dit verlies te dragen. College van Burgemeester en Wethouders van de gemeente Hulst pzc.nl/familieberichten donderdag 29 oktober 2020 ZV Je was een rots in de branding en koerste recht door zee. Je trotseerde storm en golven alleen had je de wind niet mee. Tot het laatst vervuld van hoop, maar door zijn lichaam in de steek gelaten, is vredig van ons heengegaan mijn man, onze vader en zoon - Martinus Alphonsus Elisabeth - echtgenoot van Christian Annaert Christian van Bellen-Annaert Rick en Renée Theo en José van Bellen-de Waal Pastoor Smuldersstraat 87 4587 AH Kloosterzande De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Ik kan niet meer....Vaarwel We hebben groot verdriet, maar ook diepe bewondering voor de wijze waarop hij zijn Leven heeft geleefd. We laten u weten dat mijn zorgzame man, onze pa en opa van ons is heengegaan. SLUITTUDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 56