16 FAMILIEBERICHTEN Jacoba Catharina Provo Lieve oma m m Gerrit Hendrik Kooger Cornells Antonius in de Weij Frederik Hendrik Laurens Jacobus Stevense OVERLEDEN Eline van Eijkeren John van Schaik -Gerrit- Henny Scherp-Leijnse Kees Cornelia Maria Slootmaker Fred donderdag 29 oktober 2020 Reindert Luitwieler Partner van Maria Brouwer Stil ging je heen, lang heb je gewacht. Op het laatst weinig gesproken, maar wel veel gedacht. Je bent nu daar, waar je rusten mag. Bedroefd maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van onze ma en oma weduwe van Johan van Houte Cadzand, 26 juli 1932 f Sluis, 21 oktober 2020 Biggekerke: Corrie en Johan kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres; C. Pieters - van Houte Korte Oostweg 14 4373 BB Biggekerke Speciale dank en respect voor het verzorgend personeel van Rozenoord. De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. De laatste keer aan jouw bed Lieve oma, je bent er niet meer Een laatste streel over je wang Mijn gevoel zegt, het doet zeer De laatste keer aan jouw bed Ik pakte nog even je hand Nog een laatste kus voor jou Maar het is goed zegt mijn verstand rust zacht Cindy, Ab en kinderen Na een lange periode van afnemende vitaliteit hebben wij afscheid moeten nemen van mijn vader, schoonvader en onze opa en overgrootvader anonieme kunstenaar in de leeftijd van 94 jaar. Gerrit en Ida kinderen, klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar de medewerkers van De Zoute Viever te Oost-Souburg voor de liefdevolle verzorging. Oost-Souburg, 24 oktober 2020 Padweg 29 4388 EL Oost-Souburg De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Enige en algemene kennisgeving. Op donderdag 15 oktober 2020 is overleden, te Bize-Minervois, Languedoc, Frankrijk Ad Scherp Lennart Lieke Evelien Hollandiaplein 11-37 4461GT Goes Ingevolge haar wens heeft de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsgevonden. Bewondering hebben wij voor zijn wilskracht en energie, dankbaar zijn wij voor zijn zorgzaamheid. Verzoend met de gedachte dat aan zijn leven een eind is gekomen, is in de nacht van dinsdag op woensdag 28 oktober 2020 in alle rust overleden, onze lieve vader, opa en opi sinds 6 december 1983 weduwnaar van Veere: Ria in de Weij ArndJan van Wijk Wouter Martje en Eugène, Lars, Fleur Merijn Westkapelle: Sandra in de Weij Eva en Michael, Abbey, Jones Anna en Niels Correspondentieadres: Wagenaarstraat 12,4351 BC Veere Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op zaterdag 31 oktober van 15.30 tot 16.00 uur in afscheidshuis 'Waardig', Koninginneweg 2 te Waarde. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar het personeel van woonzorgcentrum 'Hof Cruninghe te Kruiningen, waar onze vader zijn laatste jaren liefdevol werd verzorgd. Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verdere pijn bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed van ons heen is gegaan mijn lieve partner, onze trotse pa en opa sinds 2009 weduwnaar van Hannie Stevense - Flipse Middelburg, Goes, 5 september 1945 26 oktober 2020 Ede: Gerry Stegeman 's-Gravenpolder: Erik en Carola Frederique Miguel 's-Gravenpolder: Mandy en Jacco Jessy Jenthe •S Ayden Correspondentieadres: Langeweg 13,4431 CE 's-Gravenpolder De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Onze speciale dank gaat uit naar het Gastenhuis te Goes voor hun toewijding en zorg. =Sl PM Vol ongeloof hoorden wij van het overlijden van onze collega Ze was een enthousiaste, betrokken collega en een harde werker. Als collega's en bewoners zullen we haar erg missen. We wensen haar familie veel sterkte toe. Directie, collega's en bewoners van Zorgstroom, FLIP en de locaties, met name Hof Klarenbeek. Na een kort ziekbed is overleden onze lieve oom Oostkapelle Bonaire 2 september 1950 26 oktober 2020 Fam Dronkers Fam Luitwieler Fam Nooy Reindert wordt vrijdag gecremeerd op zijn geliefde Bonaire Bewogen en met gemengde gevoelens van verdriet en opluchting dat verder lijden hem bespaard is gebleven, hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader, lieve opa en over-opa in de leeftijd van 83 jaar. Irma van Schaik-Goossen Danny en Nancy Jordy, Jealyn en Joëlle Demy en Stefan John en Clasina Quincy Chelsey Vlissingen, 23 oktober 2020 Correspondentieadres: Troelstraweg 321 4384 GR Vlissingen De uitvaartplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44