24 MEDIA CULTUUI ANGELA KIJKT TV Met vijf programma's is Carlo Boszhard een van de toonaangevende gezichten bij RTL. De televisiemaker over de televisiewereld, corona en zijn nieuwe programma I Can See Your Voice. ,,Een risicootje op de donderdagavond.'' Tijden veranderen. Waar Arie Boomsma tien jaar geleden nog werd geschorst door de EO omdat hij zwoel poseerde in de L'Homo, stond Bert van Leeuwen dinsdagavond zijn lens scherp te stellen op een piemel van het formaat kinderarm. Toch een mijlpaal in de tv-geschiedenis. En een ge rede kanshebber voor de titel Televisiefragment van het Jaar. De makers van Het Perfecte Plaatje, want over dat programma heb ik het natuurlijk, hadden alles uit de kast getrokken om van de traditionele naaktshoot iets gedenkwaardigs te maken. Daar hebben ze dit seizoen ook alle tijd voor, want uit kostenbesparing heeft RTL de afleveringen opgerekt van een uur naar anderhalf uur. Waarvoor in dit geval mijn hartelijke dank. Alsof het zo moest zijn, kregen ze een beetje hulp van boven. In zijn onschuld koos Bert namelijk zelf voor dit bewuste naaktmodel. Althans, voor een wijdval lende boxershort met een blauw ruitje, de ultieme opa-onderbroek. Dat leek hem een veiligere gok dan de leren string of een goudkleurige hotpants, waarin ik hem geen ongelijk kon geven. Pas later ontdekte hij dat er bij de boxer geen bedeesde 75-plusser hoorde met een flinke toef grijs schaamhaar die het rimpelige zaakje zoveel mogelijk bedekte, maar een jonge zwarte man die een hardnekkig vooroordeel beves tigde. Onderzoek inbraak klaar en tikje nerveus leeft Carlo Boszhard (51) toe naar de eerste uitzending van I Can See Your Voice van avond. De presenta tor weet: de donder dagavond zit al behoorlijk vol. ,,Maar ik heb geleerd om van eigen kracht uit te gaan. Beste Zangers, de Mei landjes én PSV in de Europa League, dat zijn drie reuzen. Dan ben je al drie miljoen kijkers kwijt, maar ik doe niet aan indekken. Het is een ri sicootje, maar hier gelóóf ik in.'' 'Hier' is I Can See Your Voice, dat na LEGO Masters en The Masked Singer Als dit programma een kans krijgt, gaat het aanslaan, let maar op de derde RTL-hit moet worden wat studioprogramma's betreft, aldus Boszhard. ,,Het is van dezelfde ma kers als The Masked Singer en heeft dezelfde eigenschappen: het is grap pig, hysterisch en heeft een hoog meespeelgehalte. Als dit programma een kans krijgt, gaat het aanslaan, let maar op.'' In I Can See Your Voice verschijnen zes potentiële zangers of zangeressen ten tonele. ,,De een ziet er uit als een stratenmaker, de ander als een rock zanger of operadiva. Sommigen kun nen wel zingen, anderen totaal niet. En daar draait het allemaal om: wie is de nachtegaal, wie de valse kraai.'' Een fan van een artiest - vanavond zijn dat de dames van O'G3NE - staat Prinsen is besmet bonus hadden de makers er het opzwepende Hallelu jah van Handel onder gemonteerd. Perfecte keuze, want wij kijkers moesten natuurlijk niet vergeten dat de kandidaat die dit tafereel blozend gadesloeg Mr. EO is. En dat al een jaartje of veertig. Alle gekheid op een stokje: Bert redde zich er prima uit. Hij trapte niet in de valkuil door geforceerd Geer&Goor-achtige dubbelzinnigheden te gaan roe pen en leverde een nette, totaal niet-erotische foto af. De EO kan trots zijn, geen lid zal boos de Visie opzeg gen. Ik zat me daarentegen meer te verbazen over Janny van der Heijden. Het immer keurige jurylid van Heel Holland Bakt ontpopte zich tot volleerd glamourfoto- graaf en deed aan haar model voor hoe ze haar han den op haar borsten moet leggen onder de douche. Het werd een stomende foto. Dat is nou precies de reden waarom Het Perfecte Plaatje een van de weinige BN-shows is waarin be kende deelnemers wél iets toevoegen. Je leert nog eens een onvermoede kant van zo'n polderceleb ken nen. Janny die in de Heel Holland Bakt tent een lik slagroom neemt? Ik vraag me sinds dinsdagavond af wat ze er thuis mee doet. Ja ja, tijden veranderen. Quote van de dag Ik heb me vreselijk verslapen en daar baal ik ontzettend van. Ik zal een wekker kopen. Jonaehee SOERJADI donderdag 29 oktober 2020 heeft de wind vol in de rug Dennis Jansen THEATER Joost Prinsen is besmet met het coronavirus. De 78-jarige acteur en televisieco ryfee, die een rubriek heeft in het magazine bij deze krant, voelt zich slap en heeft koorts. Prinsen krijgt nu zelf een over daad aan goede raad. De politie heeft het onderzoek afgerond naar de inbraak in de villa van Wibi Soerjadi in maart dit jaar. Er zijn nog steeds acht ver dachten op het oog, maar de politie wil niets zeggen over achtergrond of motieven. Het naaktmodel kwam zelfverzekerd aanlopen, zijn jongeheer vrolijk zwaaiend voor zich uit. Als - Radio 2-dj Giel Beelen heeft het vroege tijdstip van zijn ochtendshow wat 'onderschat', vertelt hij op Twitter.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 24