Een eigen bericht, voor elk verhaal, voor iedereen Bij het organiseren van een uitvaart komt veel kijken. Kennisgeving is daarbij een waardevol onderdeel. In deze special wordt uitgebreid aandacht besteed aan het onderwerp uitvaart. Het overlijden van een dierbare is een ingrijpende en emotionele gebeurtenis, waarbij nabestaanden allerlei zaken dienen te regelen. Het plaatsen van een familiebericht is een onlosmakelijk onderdeel van dit proces. Met een familiebericht in de krant wordt de omgeving op de hoogte gesteld van het overlijden en kan medeleven aan de nabestaanden worden getoond. Op verschillende manieren kan er een persoonlijk eerbetoon gemaakt worden. Een familiebericht is altijd op een geheel eigen, warme en stijlvolle wijze samen te stellen. Sfeervolle berichtgeving Het bericht is in vele formaten te plaatsen met variaties in hoogte en breedte. Bij het opmaken van een familiebericht kan aan vele wensen worden voldaan om een volledig eigen sfeer te creëren. Zo kan er gekozen worden voor sprekend kleurgebruik, zoals de lievelingskleur van de overledene, om zo het bericht persoonlijker te maken. Door te kiezen voor stijlvolle lettertypes en gebruik te maken van witruimte en kaders wordt gezorgd voor een chique uitstraling. Door de juiste indeling straalt het bericht rust uit en ontstaat er een harmonisch beeld. Plaats een mooie foto of passende afbeelding om het geheel af te maken. Denk bijvoorbeeld aan een portretfoto van de overledene of een afbeelding van diens hobby, werk of favoriete sportclub. DPG Media beschikt over divers beeldmateriaal dat aan een bericht toe te voegen is. Te denken valt aan muziekinstrumenten, diverse sporten en dieren. Het is ook mogelijk om het familiebericht volledig overeenkomstig te laten opmaken met de rouwkaart. Eerbetoon, dankbetuiging en In memoriam Naast het plaatsen van de zogenoemde hoofdberichten door de directe naasten is het mogelijk om namens overige familieleden, vrienden of de werkgever volgberichten in dezelfde sfeer op te stellen, zodat er een gezamenlijk eerbetoon aan de overledene ontstaat. Naast het plaatsen van een eerbetoon, kan er ook een dankbetuiging op de familieberichtenpagina in de krant worden geplaatst. In een dankbetuiging wordt iedereen bedankt voor het medeleven, de getoonde belangstelling en de betrokkenheid na het overlijden van een dierbare. Met een 'In memoriam' wordt de herinnering aan de overledene in leven gehouden. Daarnaast biedt een In memoriambericht in de krant vaak steun. Ook een dankbetuiging en In memoriam kunnen volledig naar wens opgemaakt worden en aansluiten op eerder geplaatste kennisgeving. Een waardevolle mededeling Meer dan 70% van de krantenlezers leest dagelijks de pagina's met familieberichten, zelfs als men weinig tijd heeft. En bijna de helft van de lezers geeft in ons lezersonderzoek aan dat deze pagina's een belangrijke reden zijn om de krant te gaan lezen. Daaruit blijkt wel hoe waardevol het delen van persoonlijke herinneringen is. Meer weten over de rol van een familiebericht in de communicatie rondom een overlijden? Bezoek www.dpgmedia.nl/familieberichten voor meer inzichten hierover en de zichtbaarheid van de familieberichtenpagina. Eenvoudig geplaatst Het is mogelijk om zelf eenvoudig een familiebericht te plaatsen. In slechts enkele gemakkelijke stappen komt het bericht in de krant van jouw keuze. Direct een familiebericht plaatsen? Dat kan via: www.familieberichten.nl. Liever hulp bij de plaatsing van een familiebericht? Dan helpen onze collega's van de afdeling Familieberichten van DPG Media graag. Zij geven ook volledige vrijblijvend advies over de vormgeving en de plaatsing van het bericht. Aarzel niet om ze om hulp te vragen. Onze collega's gebruiken hun expertise graag om een mooi persoonlijk bericht te creëren. Brochures Nog eens rustig alle mogelijkheden van het plaatsen van familieberichten in de nieuwstitels van DPG Media nalezen? Op www.dpgmedia.nl/familieberichten staan ook onze brochures speciaal voor particulieren en uitvaartverzorgers. In de brochures staan ook inspirerende voorbeeldadvertenties. Tarieven Benieuwd naar de kosten voor de opmaak en plaatsing van een familiebericht? Met de tariefkaart op onze website is eenvoudig en snel te berekenen wat de kosten van een familiebericht bedragen. De kosten zijn afhankelijk van het formaat en de nieuwstitel waarin het bericht geplaatst wordt. Contact Vragen of meer informatie? Neem contact met ons op. DPG Media Afdeling Familieberichten Website: www.familieberichten.nl Telefoonnummer: 088-013 99 99 E-mailadres: familieberichten@dpgmedia.nl Bereikbaar: maandag t/m vrijdag van 8.30 tot 17.00 uur en op zondag van 13.00 tot 17.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 62