12 FAMILIEBERICHTEN Cornelis Marinus Bierens Cornelis Marinus Bierens JdcobtAfr va4V deVUter Bartel Kriekaard Pieter Johannes Hoondert OVERLEDEN TOTALITER ALTTER Met droefheid vernamen wij het overlijden van onze dierbare zwager, oom en oudoom Kees Bierens We wensen Cathrien, Marinus en Kees veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Familie Vermuë Johannes Hubertus Petrus Janssen John Kxr Wemeldinge 31-7-1939 Op 26 oktober 2020 is overleden onze broer, zwager en oom Jacobus van de Visser Ko 31 juli 1939 126 oktober 2020 Echtgenoot van Cobie van de Visser - van Belzen We zullen je erg missen. Dordrecht: Rinus f en Clasien Middelburg: Janny en Theo f Brielle: Jan en Marjan Terneuzen: Piet t en Coby Oost-Souburg: Addy en Hans Dordrecht: Wilma t en Fred Joke vriendin Fred Ellewoutsdijk: Lejo t en Heieen Neven en nichten Vertrouwende ditzelve, dat Hij, Die in u een goed werk begonnen heeft, dat voleindigen zal tot op den dag van Jezus Christus. Filippenzen 1:6 Bedroefd geven wij u kennis dat, in de Hope des Eeuwigen Levens, is overleden onze geliefde en zorgzame vader, opa en overopa en mijn geliefde broer sinds 17 mei 2013 weduwnaar van Apolonia Cornelia Kriekaard-van den Berge 31 oktober 1926 27 oktober 2020 Krabbendijke: Arie en Adri Yerseke: Rinus en Manoli Kortgene: Jan en Ingrid Krabbendijke: Frans en Els Yerseke: Corry en René Poortvliet: Bart en Christa Yerseke: Francien en Adrie Klein- en achterkleinkinderen Veenendaal: S. Lamper-Kriekaard Correspondentieadres: Vijverdwarsstraat 1 4401 EV Yerseke U kunt de rouwdienst, die D.V. gehouden wordt zaterdag 31 oktober om 10.00 uur, meeluisteren via kerktelefoon en www.gergemyerseke.nl Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Uw schriftelijke condoleance stellen wij op prijs. Geen bloemen Onze dank gaat uit naar huisarts B. van Wijk en Buurtzorg Yerseke voor de liefdevolle verzorging. Jacobus van de Visser Arjoon Minderhoud Met dankbaarheid omdat wij hem zolang in ons midden mochten hebben en verdrietig omdat hij nog zoveel voor ons betekende, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zorgzame vader en opa weduwnaar van Anna Catharina Adriana Hoondert - de Jonge in de leeftijd van 93 jaar. Heinkenszand: Goes: Heinkenszand: Eindewege: Heinkenszand: Wim en Maijon Vera en Niko Paul en Juliette Jessie Helma en Leo f Naomi en Neville Job Eric enAgeeth Coen en Isabelle Martijn Karin en Kees Marije en Karei Lucie Arno Stefan en Mélanie Daniël en Anouk Mendy Graag willen wij de medewerkers van Hof Rietzanger 2 te Heinkenszand hartelijk bedanken voor alle goede zorgen. Correspondentieadres: W.C.G. Hoondert Clara's Pad 65 4451 HC Heinkenszand De uitvaartdienst en begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. woensdag 28 oktober 2020 Dankbaar dat hij zo lang in ons midden geweest is en gesterkt door het Sacrament der Zieken, geven wij u kennis van het heengaan van mijn lieve man en mijn markante pa Nieuwdorp 31-3-1926 Lewedorp 25-10-2020 echtgenoot van C.M. Bierens - Vermuë eerder weduwnaar van P. van de Vrie 118-3-1975 's-Heerenhoek Cathrien Bierens - Vermuë Ovezande Marinus Bierens Kees Posthumus Correspondentieadres: Blikhoek 11,4453 BH 's-Heerenhoek De eucharistieviering en begrafenis zullen volgens de RIVM maatregelen in besloten kring te 's-Heerenhoek plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar thuiszorg Allévo en zorgcentrum de Kraaijert voor de liefdevolle verzorging. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze zwager en oom familie van de Vrie Onuitsprekelijk bedroefd, maar gesteund door een schatkamer aan herinneringen, delen wij mee dat mijn alderliefste, onze buitengewone vader, schoonvader en lieve zorgzame opa is overleden Roermond, 29 januari 1943 t Boswijk, 13 oktober 2020 Doorn Teddy Janssen-van Ligten Amsterdam Mare Vloemans en Bert Groenewoud Melle en Jonah Arnhem Mijnke Janssen en René Röell Lorens en Sveder Ernst en Arthur Utrecht Mette Janssen-Groothuis en Axel Groothuis Jord en Brend De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden op natuurbegraafplaats Heidepol te Arnhem. Correspondentieadres: Teddy Janssen-van Ligten Park Boswijk 284, 3941 AB Doorn PM Je was de tijd kwijt en vele andere dingen en dan ineens was die glimlach dat gebaar, een herinnering aan vroeger Het hoorde zo bij jou. En jij hoorde zo bij ons... Met verdriet in ons hart hebben we afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame man, onze fantastische pa, schoonpa en trotse opa t' s-Heerenhoek 26-10-2020 Wemeldinge Jacoba (Cobi) van de Visser - van Belzen Yerseke Leo en Andrea Fabienne en Frederik Isa belle Wemeldinge André en Liesbeth Lisan en Giovanni Sacha Tilburg Mario en Adeel Prinses Beatrixweg 56a 4424 AD Wemeldinge De crematie zal volgens de RIVM maatregelen in besloten kring plaatsvinden. Met veel verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze lieve, zwager en oom echtgenoot van Cobie v.d.Visser - van Belzen, in de leeftijd van 81 jaar. Wij wensen Cobie, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Nel en Günther Sjaan en Jaap Jannie en Wim Jan en Bep Ko en Arta Kees en Toos Neven en Nichten 28-10-2020 Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze oom We wensen de familie sterkte met dit verlies. Wim en Marianne Samira en Richard Rico

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44