12 FAMILIEBERICHTEN Mientje Kievit-Dees OVERLEDEN Pieter Arie Schipper Peter Jacomina Cornelia Kievit-Dees - Mientje - Jacobus Meijaard Simon Jacob Wielhouwer Christiaan de Boks Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. Bedroefd, maar ook dankbaar dat hem verder leed bespaard is gebleven, laten wij u weten dat na een kort ziekbed is overleden onze lieve pa en opa weduwnaar van Plonie Schipper-Huisman Hij overleed in de leeftijd van 74 jaar. Arnoud en Majella Floortje Evy Yvette 23 oktober 2020 Indira Gandhilaan 23, Goes Correspondentieadres: Maasdijk 232,4827 MA Breda De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Piet Dekker Kees van Peperstraten Met droefheid geven we u kennis van het overlijden van onze geliefde zwager en oom weduwnaar van Johanna Meijaard - Hoogstrate Yerseke, 23 oktober 2020 J. Hoogstate - de Koeijer F. Hoogstate Neven en nichten Met verdriet laat ik u weten dat is overleden mijn lieve man, mijn alles Simon Den Helder, 1 mei 1939 Vlissingen, 20 oktober 2020 Sieneke Wielhouwer - de Nooijer Jozef Israëlslaan 64 4382 VN Vlissingen De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. 'Het is goed' Duizend, duizendmaal o Heer, Zij U daarvoor dank en eer. Wij zijn dankbaar voor de lange tijd die wij met hem mochten delen. Hij is bij velen bekend van de bloemen die hij met liefde kweekte en met de bloemenkar verkocht. Vrijdagavond is in vrede overleden: Sinds 2015 weduwnaar van Grietje de Boks-van der Molen Middelburg, t Middelburg, 14 augustus 1923 23 oktober 2020 uiven: Middelburg: Chris en Paula Margot en Jeroen Petra en Ralph Christina en Edo; Robbin, Caressa, Sanne Machiel Christiaan en Mariska; Fenna, Lana Baukje en Hugo Grada en Bernard; Mareen, Marit Marianne en Jeroen; Oiav, Helena, Mathilde Jan-Willem en Maureen*?; Julian, Pepijn Voorschoten: Okke en Marijke Christa en Dave Dorine en Wouter; Lauri, Fiene, Daantje Tom Middelburg: Piet en Betty Jorim en Daniëlle Aron en Rosanne Micha Gideon Los Angeles: Ineke en Hertsel Orit Elinor Adi Leerdam: Margriet en Simon Dave Tamara Vanwege de huidige omstandigheden nemen wij in besloten kring afscheid van Chris op zaterdag 31 oktober. Op 87 jarige leeftijd is overleden onze lieve broer, zwager en oom Familie Dekker Beetje bij beetje heb je ons verlaten, we konden niet goed meer met je praten. Een hand die zwaaide als we gingen en andere mooie en lieve dingen. Nu je voorgoed bent heengegaan blijf je in onze gedachten voortbestaan. Verdrietig nemen we afscheid van mijn lieve en zorgzame man, onze vader, schoonvader en opa Grijpskerke, Domburg, 13 februari 1933 23 oktober 2020 Jo Dekker - Moens Ria en Leo van der Heijden - Dekker Rudolf en Danique Marianne en Jasper, Norah Aniek en Frenk Addie en Peter Bastiaansen - Dekker Sandra en Peter, Marco, Esther Ina Dekker Jos en Adriana Dekker - Verhage Peteren Michelle Ineke Hans Annemiek en Robin De afscheidsdienst zal in familiekring worden gehouden op donderdag 29 oktober om 13.00 uur in de Michaëlskerk, Kerkringte Grijpskerke. Deze is te volgen via kerkdienstgemist.nl Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de begraafplaats aan de Loodholseweg te Grijpskerke. Na de begrafenis krijgt u de gelegenheid ons aldaar te condoleren. Bakkersland 39,4364 BL Grijpskerke Veel dank aan het personeel en vrijwilligers van Zorgcentrum Simnia, woning 5, voor de liefdevolle verzorging. We zijn verdrietig om het overlijden van onze zwager We wensen onze (schoon)zus Corrie, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Sjaak Sonja Magda Rinus Ineke Ad Peter Marianne Kees Neven en Nichten dinsdag 27 oktober 2020 PM Vaak zullen we je tegenkomen met wie je was en wat je zei. Je bent wel bij ons weggenomen, maar een stuk van jou blijft altijd heel dichtbij. Een prachtige, krachtige en eigenzinnige vrouw onze lieve moeder is zacht en kalm van ons heengegaan. We zijn dankbaar dat zij zo lang bij ons mocht zijn. 13 mei 1927 18 oktober 2020 sinds 9 juni 2007 weduwe van Cornelis Pieter Kievit Kloetinge: Santien en Piet Kamperland: Karin Traben-Trarbach (D): Tanja en Leen Vlissingen: Renske Correspondentieadres: Godfried Bomanslaan 21,4481 DA Kloetinge Mientje is op maandag 26 oktober in besloten kring begraven. Intens verdrietig zijn wij dat toch nog onverwacht is overleden mijn lieve schoonzus en onze tante Namens de familie Dees Janny Dees-Verstelle Kortgene, 26 oktober 2020

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44