9 Otto Brand IfIN MEMORIAM Ruby-An de Smet Jacobus Meijaard Etienne van Oteghem OVERLEDEN Na een periode van intens verdriet heb ik afscheid moeten nemen van mijn beminde echtgenote Groningen, 28 maart 1947 Koudekerke, 23 oktober 2020 Na 52 jaar huwelijk waarin we samen onze mooie momenten hebben beleefd zwijgt nu voorgoed haar lieve stem. Voor altijd in mijn herinnering! les Lieve mama en oma, Jouw liefde voor ons zullen we ons blijvend herinneren. De fijne momenten die we tezamen doorbrachten, onze gezamenlijke vakanties, de persoonlijke aandacht bij specifieke gebeurtenissen. Jeroen Iwona Laura Arthur Mariska Hans Anouk Suzanne Niek Karlijn Roger Gaël Loïc Lidy is thuis, waar wij in de intimiteit van ons eigen gezin in alle rust afscheid nemen. Het was de uitdrukkelijke wens van Lidy om geen bezoek aan huis te ontvangen. Correspondentieadres: Middelburgsestraat 77, 4371 ER Koudekerke De samenkomst waarin wij Lidy gedenken zal in besloten kring plaatsvinden. Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgstroom, Team Veere Zuid, voor de goede zorg en begeleiding. Jan Verburg Tom Vleugel Piet Hardenberg Bedroefd, maar met dankbaarheid voor alle liefde, zorg en aandacht die wij van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn lieve, altijd zorgzame en meelevende vader, onze opa en oude opa Ko sinds 4 augustus 2017 weduwnaar van Johanna Meijaard-Hoogstrate in de gezegende leeftijd van 98 jaar. Kobie Meijaard Jolanda en Jos, Jack, Julia Sandra en Hendrik, Coen, Jenna Jacko en Petra 23 oktober 2020 Correspondentieadres: De Zaete 28 4401 NN Yerseke De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Onze hartelijke dank gaat uit naar het personeel van Moerzicht voor de liefdevolle verzorging Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud is plotseling heengegaan Hij overleed in de leeftijd van 77 jaar. 20 oktober 2020 Zoutestraat 3, Hulst De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. maandag 26 oktober 2020 Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze zwager en oom Middelburg C. Nieuwenhuijze Oostkapelle J. Adriaanse Nieuwenhuijze En al onze geliefden die ons zijn voorgegaan Neven en nichten We wensen de kinderen en kleinkinderen sterkte met dit verlies. Ons bereikte het droevige bericht dat is overleden Tom was een trouw en gewaardeerd lid van onze postduivenvereniging. Bestuur en leden van PV De Voorwaarts te Arnemuiden wensen de familie sterkte met dit verlies. We vernamen het trieste nieuws van het overlijden van Hij speelde een belangrijke rol in onze vereniging als medeoprichter en bedenker van de naam "Oemoemenoe". Wij wensen Riny, de kinderen en familie veel sterkte toe. Bestuur en leden Eerste Zeeuwse Rugby Club Oemoemenoe rugbyclub OEMOEMENOE Sterk van lichaam en geest tot in het laatste uur, is na een bewogen leven van ons heengegaan onze vader en opa Dubbeldam, 10 januari 1930 +Goes, 19 oktober 2020 Verenigde Staten: René en Karin Brand Anne Louise Evelyn Kloetinge: Marleen en Henk Koole Joseline Rutger Maud Goes: Esther en Johan Dieleman Floris Lotte Correspondentieadres: Beatrixlaan 14,4461 PN Goes We hebben in besloten kring afscheid van onze vader en opa genomen Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Curadomi thuiszorg voor hun liefdevolle zorg en aandacht. "in my heart, you live on, always there, never gone.." 25-10-2013 Kus papa, mama Vinthy, Ayvah Dfya COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@dpgmedia.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 29