■r Jaap StnCty Janna Schuit Nellie Tavenier - Westerweel Lex Wolf Too Adriaansens-Bimmel 18 Wim de Voogd Maatje Wagenaar - Meerman Maatje Wagenaar - Meerman DANKBETUIGING Leny Meijer - Waèeèe Neeltje Janse - Kluijfhout Tiny Nijssen - Schrier IN MEMORIAM Jan Johannes van Iwaarden Han Schipper We hebben het zo goed gehad samen Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder weduwe van Cees Wagenaar Vlissingen, 21 december 1929 t Vlissingen, 20 oktober 2020 Piet en Jobien Maaike Giel en Lia Karin en Eric Brody Jax Arnold en Angela Nick Lisa De uitvaart zal plaatsvinden in besloten kring. Correspondentieadres: P. Wagenaar Abbekindersezandweg 6,4482 PS Kloetinge Het heeft ons goed gedaan dat zij liefdevol verzorgd werd in Verpleeghuis Picassoplein Vlissingen. Wij zijn verdrietig door het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Adrie t en Dien Suus en Adrie t Jan en Priena Jo en Dora neven en nichten Uw blijken van belangstelling en medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, groot- en overgrootmoeder hebben ons diep getroffen. Het is ons helaas onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken. Langs deze weg betuigen we onze dank aan allen die, op welke wijze dan ook, met ons hebben meegeleefd. Namens de hele familie, Henk Meijer Geersdijk, 24 oktober 2020 Voor uw blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve moeder en oma willen wij iedereen bedanken. Kinderen en kleinkinderen Arnemuiden, oktober 2020 We willen iedereen bedanken voor de warme belangstelling na het overlijden van Leny Goedegebure-Smit Uit de vele mooie woorden bleek dat ze niet alleen voor ons bijzonder was. Piet Goedegebure Marleen, Sam Marian, Timo, Jesse Kees Voor altijd in mijn hart. 13 september 1957 24 oktober 2019 lieve Lex, Bedankt voor alle liefde die je in ons leven bracht. We missen je. Joke Voor alle blijken van medeleven die wij mochten ontvangen voor en na het overiijden van onze gehefde man, vader, opa en overopa willen wij u hartelijk bedanken. Het heeft ons bijzonder goed gedaan. M. van Iwaarden-Molhoek Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, oktober 2020 Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve willen wij u hartelijk bedanken. Het besef dat zij niet alleen bij ons, maar ook bij u, mooie herinneringen achterlaat, doet ons goed. Familie Adriaansens-Bimmel Middelburg, oktober 2020 zaterdag 24 oktober 2020 Met groot verdriet hebben wij vernomen dat op donderdag 8 oktober ons erelid is overleden. Wim was ruim 63 jaar lid van onze vereniging. Daarnaast is Wim zeer lange tijd bestuurslid geweest en was hij tot erelid van onze vereniging benoemd. Wij wensen mevrouw W.A. de Voogd - Nijenhuis en familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Bestuur Koninklijke BLN - Schuttevaer van de afdeling Zeeuwse Delta Wij willen u bedanken voor de hartverwarmende blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Familie Westerweel Familie Tavenier Wij willen iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling die wij als familie ontvingen na het overlijden van onze moeder en oma Wij hebben uw medeleven zeer gewaardeerd en willen u hiervoor hartelijk bedanken. Kinderen en kleinkinderen Vlissingen, oktober 2020 Wij danken iedereen voor de belangstelling, brieven, kaarten en mooie woorden die wij hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder en dierbare oma Hartelijke dank voor deze fijne belangstelling, voor ons een grote steun bij het verwerken van dit verlies. Hugo, Annet, Ineke Kapelle, oktober 2020 Wij danken iedereen voor de warme belangstelling, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man en maatje, mijn vader, opa en overopa Met trots kijken wij terug op de mooie en waardige afscheidsdienst in de kerk. Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Jaap in zijn leven voor velen zoveel heeft betekend. Onze aank gaat uit naar uitvaartzorg Peter Butler voor het ontzorgen voor en na de uitvaartplechtigheid. Kapelle JannieSmits-Snoek Toby Smits Kleinkinderen en achterkleinkind Zoveel kaarten Zoveel lieve woorden hebben ons goed gedaan na het overlijden van Hartelijk dank daarvoor. Els Brand kinderen en kleinkinderen Middelburg oktober 2020

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 46