0 FAMILIEBERICHTEN 17 Edzaèeth de Visser-9/laCjaars Tieter Marinus 3~CarcCen6erg Tiet Piet Hardenberg ~Bets~ Piet Hardenberg Piet Hardenberg Bets de Visser-Maljaars Laurentia van Laarhoven - van Bochove Laura Clazina Adriana Schijve - Anthonisse Elke dag werd zwaarder wat je dragen moest elke dag je strijd tegen afhankelijkheid. De slaap kwam als een zachte deken en nam je mee naar rust. Voor ons te vroeg maar voor jou was het genoeg. Verdrietig, maar met mooie herinneringen laten wij weten dat is overleden mijn lieve man, onze pa, schoonvader en opa Bom, 14 januari 1943 t Vlissingen, 22 oktober 2020 Riny Hardenberg-van Belle Cora Hardenberg en Paul van de Moosdijk Jari llsa en Pascal Carin en Erwin van Schaik-Hardenberg Cas Eva Correspondentieadres: T.n.v. Fam. Hardenberg Industrieweg 20 4382 NA Vlissingen In verband met de corona-maatregelen vindt de uitvaart in besloten kring plaats. Piet kende heel veel mensen, mochten wij vergeten zijn u persoonlijk te benaderen, wilt u dan deze kennisgeving als zodanig beschouwen. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van Buurtzorg Vlissingen en WVO Zorg Scheldehof voor de liefdevolle verzorging in zijn laatste levensfase. zaterdag 24 oktober 2020 PM Beetje bij beetje heb je ons verlaten. Je kon niet zo goed meer met ons praten. Die blik, die stilte deed vaak zeer. De vrouw, moeder en oma van vroeger was je niet meer. Maar nu je voorgoed bent heengegaan, zeggen wij: "Dank je" voor al wat je hebt gedaan. Na een leven van liefde en zorg voor allen die haar dierbaar waren, is van ons heen gegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Domburg *24 juli 1936 Jaap A agtekerke 122 oktober 2020 Met veel verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze lieve broer, zwager en oom Wij wensen Riny, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Vlissingen: Dirkten Ineke Hardenberg - Boone Wim en Jeannette Hardenberg - Letzer Daan Hardenberg Wil en Dick t Baas - Hardenberg Neven en Nichten Vlissingen, 22 Oktober 2020 Verdrietig om het overlijden van man van onze zus Riny Jaap (in herinnering) en Martha Pieter en Ria Leen en Adrie Wim en Els Henk Sonja en Jacques Neven en nichten Peter en Willemien Marit en Peter Benthe Emmely Anneke en Erik Esther en Arnold Miriam en Niels Casper Rebecca en Mathijs Lenny en Tijm Jordy en Kiriana Marnick Helma en Bert Giel Selina en Arco Een speciaal woord van dank gaat uit naar huisartsenpraktijk Spekhorst en de medewerkers van Buurtzorg voor de liefdevolle verzorging. In verband met de coronamaatregelen, vindt de herdenkingsdienst plaats in besloten kring. U kunt de dienst volgen via www.kerkomroep.nl op dinsdag 27 oktober om 13:00 uur (Dorpskerk Aagtekerke) of later terug luisteren. Graag nodigen wij u uit voor de begrafenis zelf, Prelaatweg 4-6 te Aagtekerke. Deze vindt aansluitend aan de dienst plaats. Wij vertrekken rond 14:00 uur bij de Dorpskerk. Voel u vrij met ons mee te lopen. U krijgt hier ook de gelegenheid te condoleren bij het graf. Helaas kunnen wij geen koffie en thee aanbieden. Correspondentieadres: Marea Uitvaart Majoorwerf 5,4374 CA Zoutelande Mooie herinneringen hebben wij aan onze oom echtgenoot van tante Riny en vader van onze nichten Cora en Carin. Wij wensen tante Riny, Cora, Paul, Jari, llsa, Carin, Erwin, Cas en Eva veel sterkte met dit verlies. De neven en nichten Iris, Lillian, Dina, Jan, Hardenberg: Maranda en Alwin, hun partners en achterneven nichten. Vlissingen, 22 oktober 2020 Verdrietig zijn wij om het verlies van onze lieve Tante Wij wensen Ome Jaap, de kinderen en (achter) kleinkinderen veel sterkte toe. Fam. de Visser Fam. Maljaars Fam. Brouwer Fam. van Liere Neven en Nichten We zullen haar liefde en creativiteit missen. Een lieve, trotse en zorgzame prachtvrouw dankbaar in alles. Zij had nog zoveel plannen Zij wou nog zoveel doen Nu is het voorbij Het kan niet meer 't is niet meer dan, maar toen. Met groot verdriet in ons hart is mijn liefste vrouw, onze allerliefste moeder en oma plotseling heengegaan Rotterdam, 12.07.1949 t Goes, 21.10.2020 Cees van Laarhoven Jordan en Millicent Cato Cooper Robin Angela Bo Lynn Noa Correspondentieadres: Ambachtsherenwegeling 19 4421 GP Kapelle Vanwege de huidige omstandigheden zal het afscheid in besloten kring plaatsvinden. Die in de schuilplaats des Allerhoogsten is gezeten, die zal vernachten in de schaduw des Almachtigen. Psalm 91 vers 1 In blijde zekerheid en met vol vertrouwen in haar Heere Jezus Christus, is ontslapen onze lieve en zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder sinds 8 november 2007 weduwe van Salomon Schijve Sluis, 3 mei 1926 Middelburg, 21 oktober 2020 Mieke en Peter Lydia Christiane en Mourits Hans en Lienske Gideon Esther Liesbeth Simone en Kees-Jan Sylvia Michaëla en Stefaan David en Esther Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Kuypers Rietbergpad 13 3191 BP Hoogvliet De dankdienst zal in verband met de maatregelen rondom het coronavirus in besloten kring worden gehouden op D.V. dinsdag 27 oktober om 12.00 uur in de Sint Jacobskerk te Vlissingen. U kunt deze dienst volgen via www.kerkomroep.nl U bent uitgenodigd de begrafenis bij te wonen, deze zal omstreeks 14.00 uur plaatsvinden op de Noorder begraafplaats te Vlissingen. Condoleances en blijken van medeleven ontvangen wij graag schriftelijk.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45