16 FAMILIEBERICHTEN Willy Jansen Bi am Beelens VERJAARDAG ^Jlblaliam Szaak (Beelens Bi van harte gefeliciteerd met je 75 ste verjaardag tweeling for ever Ernst OVERLEDEN Drs. C. Bakker - KeeS Landsmeer, 30-9-1929 Goes, 22-10-2020 echtgenoot van P.E. Bakker- de Leeuw Bram Balkenende Eline van Eijkeren We zijn bedroefd om het overlijden van onze zwager Wij herinneren hem als een vriendelijke en rustige man. Vlissingen: Adrie f en Frijke Jobse - Ludikhuize Rockanje: Dirk en Tini Veenstra - Ludikhuize Zoutelande: Kees en Jopie Sanderse - Ludikhuize Middelburg: Ad en Gerda Ludikhuize - de Ronde Gouda: Gerard en Marijke .v.d. Werp - Ludikhuize Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze bijzondere vader en opa am Waterlandkerkje, Vlissingen, 18 juni 1928 20 oktober 2020 Annie Beerens Albert Samantha Silvia en Ronny Timothy Melloney En verdere familie Correspondentieadres: Vredehoflaan 206 4382 CH Vlissingen In verband met de maatregelen rondom de bestrijding van het coronavirus zal de uitvaart in besloten kring plaatsvinden. Indien u het afscheid op afstand wilt volgen kunt u gebruik maken van onderstaande link: https://vimeo.com/event/396382/b2b43e85cc Eline van Eijkeren "Misschien bestaat het leven wel uit een aantal symbolen voor een hogere vorm van bestaan." Na een mooi en werkzaam leven is overleden onze zorgzame en dierbare man, vader en schoonvader in de leeftijd van 91 jaar. M. A. de Jonge - Galle Sjaak Marlien en Ad Wim De afscheidsdienst voorafgaande aan de crematie heeft plaatsgevonden in familiekring op vrijdag 23 oktober te Goes. 18 oktober 2020 Zonnebloemstraat 61,4461 PK Goes Gilles Martinus Boucherie PM zaterdag 24 oktober 2020 m Lieverd, ga met God.. Na een moeilijke periode van afnemende gezondheid is overleden, mijn lieve zorgzame, karakteristieke man, onze vader, schoonvader en grootvader eerder weduwnaar van F.B. Bakker- Gerritsen 1982 We zijn dankbaar voor zijn leven Goes Mw. P.E. Bakker- de Leeuw New Haven U.S.A. Dhr. E.J. Bakker Mw. M.Y. Mueller Timothy Albert (Tim) Lieshout Dhr. M.H. Bakker Tilburg Dhr. R. J. Bakker Mw. M.C. van den Dries- Bakker Terneuzen Mw. M.A. Strijd- de Leeuw Dhr. J.J. Strijd 's-Gravenpolderseweg 9, flat 311,4462 CD Goes Met heel veel dank aan het team Allévo Zuid en zorggroep palliatieve afd. Ter Valcke, zij waren ons tot grote steun. De crematie zal op dinsdag 27 oktober in besloten kring plaatsvinden. Condoleren alleen schriftelijk. Liever a.s. week geen bezoek aan huis. Plotseling hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve broer, zwager en oom Met dankbare herinneringen blijft hij in onze gedachten. In liefde herdenken wij allen die ons zijn voorgegaan. Wim en Gré Balkenende neven en nichten Kamperland, 22 oktober 2020 We zijn verdrietig en diep geraakt door het overlijden van onze studente Eline was 3e jaars studente van onze opleiding Verpleegkunde. Eline was een betrokken, kritische, volhardende en leergierige studente. Eline had nog volop dromen. Wij wensen haar ouders, zus, familieleden, vrienden, kennissen en medestudenten heel veel sterkte toe. Namens het gehele docententeam HBO-V van de HZ, Lubi Möhlmann Jolanda Kasse Marcel Duifhuizen Wij zijn diep geraakt door het overlijden van onze studente Eline was studente aan de opleiding Verpleegkunde. We wensen haar familie en dierbaren veel kracht en sterkte toe met dit grote verlies. Namens directie, bestuur en medewerkers, HZ University of Applied Sciences J.L. Dane MSc., College van Bestuur drs. F. Rothuis, domeindirecteur Health, Education Wellbeing Als leven lijden wordt Dan komt de dood als een verlossing Na een mooi en lang leven overleed, slechts enkele dagen na zijn verhuizing naar Scheldehof, onze vader en schoonvader 23 november 1925 Vlissingen 19 oktober 2020 sinds 2010 weduwnaar van Jannetje Maatje van Belzen Vlissingen: Leo Boucherie en Joke Boucherie-van de Voorde Geervliet: Carla Boucherie en Jan Addink Wim Heijboer - in liefdevolle herinnering - Koudekerke: Martin Boucherie en Yvonne Lambrechts Correspondentieadres: Spuikade 2, 3211 BG Geervliet De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Wij bedanken de medewerkers van WVO-zorg van het Van Doesburg Centrum en Scheldehof.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44