Jcuxp SmCty FAMILIEBERICHTEN 19 Walter Temmerman £eny Meijer - Wabefze Too Adriaansens-Bimmel Maria Louise Vercruijsse-Buijck Wim de Voogd DANKBETUIGING O Nelly Verpoorte-Scheele COLOFON Familieberichten Maurice Levinus Vercruijsse Wil Temmerman-van der Lee kinderen en kleinkinderen Uw blijken van belangstelling en medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, groot- en overgrootmoeder hebben ons diep getroffen. Het is ons helaas onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken. Langs deze weg betuigen we onze dank aan allen die, op welke wijze dan ook, met ons hebben meegeleefd. Namens de hele familie, Henk Meijer Geersdijk, 24 oktober 2020 Wij danken u hartelijk voor uw medeleven bij het overlijden van onze vader, opa en overgroot-opa Krijn Hamelink Uw aanwezigheid op de dag van de begrafenis en alle andere blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Zaamslag, oktober 2020 Jo d'Hooghe Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven in welke vorm dan ook, na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Tannie Jansen-van (Drief Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat zij bij zo velen geliefd was. Familie Jansen Terneuzen, oktober 2020 pzc.nl/familieberichten We hebben het zo goed gehad samen Voor de vele blijken van medeleven na het overlijden van onze lieve willen wij u hartelijk bedanken. Het besef dat zij niet alleen bij ons, maar ook bij u, mooie herinneringen achterlaat, doet ons goed. Familie Adriaansens-Bimmel Middelburg, oktober 2020 zaterdag 24 oktober 2020 ZV Verder van de wereld weg Elke dag een beetje Dichter naar de hemel toe Elke dag een treetje. Langzaam is het leven opgehouden... Op de respectabele leeftijd van 91 jaar is van ons heengegaan, onze moeder, schoonmoeder, oma en oma-oma sinds 1986 weduwe van Sint Kruis, 28-04-1929 t Venlo, 22-10-2020 Venlo: Ingrid en Mart t Bosman-Vercruijsse Ferry Lisette, Jesse Pascal Ellen, FaySaar, Erza Oostburg: Alex en Christian Vercruijsse-Faes Anouk Pepijn Romi Een bijzonder woord van dank voor de liefdevolle en onvoorwaardelijke zorg van de medewerkers van verzorgingshuis de Beerendonck in Venlo. Het leven van ma is gekenmerkt door eenvoud en een klein wereldje. Om deze reden nemen we in besloten kring afscheid van haar. Correspondentieadres: Poolster 170,4501GN Oostburg. Met groot verdriet hebben wij vernomen dat op donderdag 8 oktober ons erelid is overleden. Wim was ruim 63 jaar lid van onze vereniging. Daarnaast is Wim zeer lange tijd bestuurslid geweest en was hij tot erelid van onze vereniging benoemd. Wij wensen mevrouw W.A. de Voogd - Nijenhuis en familie veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Bestuur Koninklijke BLN - Schuttevaer van de afdeling Zeeuwse Delta Graag willen wij langs deze weg iedereen bedanken voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader en opa Speciaal onze dank aan alle medewerkers van huisartsenpraktijk Aardenburg en het gehele team van ZorgSaam thuiszorg voor hun inzet, een praatje en een lach bij het verzorgen. Uitvaartzorg De Nachtzon, dank voor de keurige verzorging van de uitvaart. Aardenburg, oktober 2020 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn moeder en schoonmoeder, onze grootmoeder en overgrootmoeder zeggen wij u hartelijk dank. Piet en Marthy Verpoorte-Sikkema Jacco Ilse - Lisa, Pieter, Eva, Lucas Henk Susanne - Marit, Karlijn Terneuzen, oktober 2020 Wij danken iedereen voor de warme belangstelling, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man en maatje, mijn vader, opa en overopa Met trots kijken wij terug op de mooie en waardige afscheidsdienst in de kerk. Het is voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat JdCCp in zijn leven voor velen zoveel heeft betekend. Onze dank gaat uit naar uitvaartzorg Peter Butler voor het ontzorgen voor en na de uitvaartplechtigheid. Kapelle Jannie Smits - Snoek Toby Smits Kleinkinderen en achterkleinkind Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die ik van u mocht ontvangen na het overlijden van mijn lieve man zeg ik u hartelijk dank. Rita d'Hooghe-van Bellen Kloosterzande, oktober 2020 SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 137