0 dpg 18 FAMILIEBERICHTEN Elly van Kuijk-Geerts Jf ■li' OVERLEDEN Cecile Aurelia Augusta Staal <2> zaterdag 24 oktober 2020 "Misschien bestaat het leven wel uit een aantal symbolen voor een hogere vorm van bestaan." Na een mooi en werkzaam leven is overleden onze zorgzame en dierbare man, vader en schoonvader in de leeftijd van 91 jaar. M. A. de Jonge - Galle Sjaak Marlien en Ad Wim De afscheidsdienst voorafgaande aan de crematie heeft plaatsgevonden in familiekring op vrijdag 23 oktober te Goes. 18 oktober 2020 Zonnebloemstraat 61,4461 PK Goes Che gelida manina (La Bohème) Na een aantal moeilijke jaren nemen wij afscheid van Oosterhout, 8 maart 1943 t Oostburg, 21 oktober 2020 Oostburg: AdvanKuijk Pijnacker: Mirjam van Kuijk en William van Klaveren Joban van Driel Ansja van Driel Etzel en Marly van Kuijk-Meuwissen Elena Jessica en Bert IJszenga-van Kuijk Max Jetske Gijs We zullen in besloten kring afscheid nemen van Elly. Een speciaal woord van dank aan alle mensen die Elly zo liefdevol verzorgd, begeleid en ondersteund hebben. Als ik dood ga, huil maar niet, ik ben niet echt dood moet je weten. Het is het verlangen dat ik achterliet, dood ben ik pas als jij me bent vergeten. Onverwachts is rustig ingeslapen onze lieve moeder weduwe van Remi Johannes Naessens Sas van Gent, 27 november 1927 t SintJansteen, 18 oktober 2020 Sint Jansteen Peter SluisMarie-Thérèse Correspondentieadres: Dr. Willem Dreesstraat 6 4524 GB Sluis We nemen in besloten kring afscheid. Die in de schuilplaats des Allerhoogsten is gezeten, die zal vernachten in de schaduw des Almachtigen. Psalm 91 vers 1 In blijde zekerheid en met vol vertrouwen in haar Heere Jezus Christus, is ontslapen onze lieve en zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Clazina Adriana Schijve - Anthonisse sinds 8 november 2007 weduwe van Salomon Schijve Sluis, 3 mei 1926 Middelburg, 21 oktober 2020 Mieke en Peter Lydia Christiane en Mourits Hans en Lienske Gideon Esther Liesbeth Simone en Kees-Jan Sylvia Michaëla en Stefaan David en Esther Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Kuypers Rietbergpad 13 3191 BP Hoogvliet De dankdienst zal in verband met de maatregelen rondom het coronavirus in besloten kring worden gehouden op D.V. dinsdag 27 oktober om 12.00 uur in de Sint Jacobskerk te Vlissingen. U kunt deze dienst volgen via www.kerkomroep.nl U bent uitgenodigd de begrafenis bij te wonen, deze zal omstreeks 14.00 uur plaatsvinden op de Noorder begraafplaats te Vlissingen. Condoleances en blijken van medeleven ontvangen wij graag schriftelijk. Ik heb het leven liefgehad, u allen evenzeer. Graag had ik hier nog wat vertoefd, helaas, dat mocht niet meer. Wanneer er iemand aan mij denkt, dan zonder veel verdriet. Bedenk het leven is maar kort, dus is mijn wens: geniet! Achter iedere traan van verdriet, schuilt een glim lach van herinnering. Groot was je inzet voor alles, laat deze voortleven in ons. na ($^ce 3 februari 1951 122 oktober 2020 Mama van Roald Boschitsch Zus en schoonzus van Alain en Katrien Slock-De Smet Tante van Ruben en Kizy Slock-Vandenhoute Bent, Minne Tante van Claus en Liese Ramon-Slock Correspondentieadres: Uitvaartverzorging J.J.M. de Voogt t.a.v. mw. D. Slock Kokkeldreef 1,4533 DD Terneuzen Uit naam van Daisy een woord van dank aan dr. H.J. Munneke, de medewerkers van ZorgSaam Thuiszorg en ieder die verbonden is aan het Hospice in Terneuzen, voor alle goede zorgen. De tijd waarin wij momenteel leven met de coronamaatregelen, vraagt ons om de crematie plechtigheid in besloten kring te houden. Enige en algemene kennisgeving Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve maatje, onze pa en opa echtgenoot van Brigitte Nöthen 14-04-1944, Papendrecht 18-10-2020, Sluiskil Brigitte Kevin Gwendolyn en Johnny Beau Dinand Baljuwlaan 34 4541 EG Sluiskil Het afscheid zal geheel volgens Gerrit zijn wens in besloten kring plaatsvinden. Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten ZV aidij. media

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 136