COLOFON Familieberichten A dpg FAMILIEBERICHTEN 17 Maria Adriaantje Bil-van Vessem DANKBETUIGING Peter Platschorre -li' Lieve Stekel Peter ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING het is goed zo eindelijk rust... Verdrietig zijn we door het overlijden van - onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en omi Lies Kostense-de Me - Elisabeth Marina - weduwe van Kees Kostense r in de leeftijd van 92 jaar. TerneuzenLineke en Jürgen Kaïjipmann-Kostense Pascal en Valerie - Rayc, Vanna Ilja - Brandon, Shane OvezandeJob en Astrid Kostense-de Puijt Cees Bart en Doenja - Skye, Ive Corine 19 oktober 2020 correspondentieadres: Van Steenbergenlaan 16 4531 HJ Terneuzen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. De leegte en het gemis zijn bij ons achtergebleven na het overlijden van mijn vrouw, moeder, oma en overgrootmoeder Voor het medeleven en steun in deze moeilijke tijd willen wij iedereen hartelijk bedanken, dit hebben wij op prijs gesteld. Bedankt voor alle kaarten, telefoontjes en berichtjes. Namens de familie, W. Bil Bruinisse, oktober 2020 Diep geraakt zijn wij na het overlijden van Peter Platschorre vader van onze lieve vriendin Stephanie. Wij wensen familie en vrienden veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Annelot Steven Danielle Lisa Stefan pzc.nl/familieberichten Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familieberichten vrijdag 23 oktober 2020 PM Vaak te laat maar nu te vroeg Een échte vriend verlies je niet Nooit meer.... Koffie Borreltje Slap ouwehoeren Vissen Klussen In 't hooi De boer uithangen Sokken vol met stro Zooi van pinda's op de vloer Kusje! Zie je! Lieve Caroline, Felice, Björn Duuk, Stephanie en verdere familie heel veel sterkte. Wij zijn ervoor jullie! Marino en Martha Nona, Wesley, Maël, Jolé en Edyn Veel gelachen Veel gepraat Veel verdriet Bedankt voor je ongekende vriendschap Je bent een echte vriend, wat zal ik jou missen. Caroline, Felice en Stephanie ik zal er altijd voor jullie zijn. Johan Mol Ellesdiek iV Zwaar maar onvermijdelijk valt het overlijden van ons erelid en voormalige penningmeester Peter is bijna 30 jaar penningmeester van onze Watersport vereniging geweest met heel veel toewijding heeft hij dit uit gevoerd. Zijn humor en kennis zullen wij enorm missen. Wij wensen Caroline, Felise, Björn en Stefanie heel veel sterkte toe. Bestuur en leden Watersport Vereniging Ellewoutsdijk SLUITTUDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTUDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. m media

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45