*4 16 FAMILIEBERICHTEN OVERLEDEN Jan Joziasse JOZIASSE Jan Joziasse Na een slepende ziekte is woensdag overleden Lein Dingemanse "Seis" was gedurende 58 jaar een trouw en gewaardeerd lid van onze postduivenvereniging. Bestuur en leden van PV De Zwaluw te Westkapelle wensen de familie sterkte met dit verlies. Jan Joziasse vrijdag 23 oktober 2020 PM Mijn God, ik steun op uw vermogen, Gij zijt de sterkte van mijn hart. Psalm 43 vers 2 Gesterkt in zijn geloof is ons plotseling ontvallen mijn allerliefste man, onze trotse en zorgzame vader, schoonvader, opa en overgrootvader echtgenoot van Jannie Joziasse-Van Bruggen Grondlegger van Bouwbedrijf Joziasse te Vlissingen in de leeftijd van 85 jaar. Jannie Petra en Peter Kristian en Joyce Mila, Fenna Chris in liefdevolle herinnering Els en Peter Joanita en Martin Rowena en Wouter Lester en Jana Nathalie Margriet en Comé Claudia en Ruud Paulien Vlissingen, 19 oktober 2020 Van Hallstraat 43 4384 BM Vlissingen Gezien de huidige omstandigheden zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Bouwbedrijf Wij zijn diep getroffen door het plotseling overlijden van de oprichter van ons bedrijf. Dankbaar zijn wij dat, door zijn inzicht en kracht, het bedrijf is geworden tot wat het nu is. NV Wij wensen Jannie en de (klein en achterklein) kinderen heel veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Johan en Anja de Visser Roel en Daphne Rommens en het personeel Bouwbedrijf Joziasse zal vrijdag 23 oktober de gehele dag gesloten zijn. Verdrietig om zijn overlijden, maar wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van onze lieve broer, zwager en oom Wolphaartsdijk, 18 september 1945 Zoutelande, 21 oktober 2020 Nel en Chris Louws-Dingemanse Bets en Wim Melse-Dingemanse in herinnering Jasper en Jane Dingemanse-Roelse in herinnering Sjaan en Piet Schreijenberg-Dingemanse Sien en Willie Fuchs-Dingemanse Piet en Zoete Dingemanse-Lievense Jo Dingemanse Anneke en Jan Adriaanse-Dingemanse Neven en nichten De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u van harte uitnodigen, zal plaatsvinden op dinsdag 27 oktober om 13.30 uur in de Catharinakerk, Willibrordusplein te Zoutelande. Deze is ook te volgen via www.kerkdienstgemist.nl Aansluitend zullen we hem begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats aan de Molenweg te Zoutelande. Daarna ontmoeten wij u graag voor de condoleance in voornoemde kerk. Correspondentieadres: P. Dingemanse Koestraat 77 4361 BG Westkapelle Wij willen team Zuid van Zorgstroom en huisarts L. Schinkelshoek bedanken voor de goede zorg die Lein van hen mocht ontvangen. Heel onverwacht overleed onze buurman en vriend Ruim 50 jaar lang deelden we lief en leed. Zijn vriendschap en onvoorwaardelijke behulpzaamheid zullen altijd in onze herinnering blijven. We wensen Jannie, de kinderen en de kleinkinderen veel sterkte toe bij de verwerking van dit verlies. Ina en Tammie Seijnstra

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44