t Cristel Mortier COLOFON Familieberichten FAMILIEBERICHTEN 13 O Dhr. C.J.(Kees)Dekker Robby Charles Raymond Scheffer Guust mevrouw Op 19 oktober is overleden onze oud-eigenaar in de leeftijd van 86 jaar. Door zijn inzet, kennis en tomeloze energie is het bedrijf uitgegroeid tot wat het heden ten dage is. Ondanks zijn pensioen is hij altijd nog zeer nauw bij het bedrijf betrokken geweest, waarvoor onze dank. We zullen zijn aanwezigheid en interesse enorm gaan missen. Directie en personeel, aannemers en verhuurbedrijf sloopwerken transport J.C. Dekker BV. I.v.m. met de besloten afscheidsbijeenkomst is het bedrijf vrijdag 23 oktober de hele dag gesloten. Na de begrafenis die omstreeks 13.30 uur plaatsvindt op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge is er op de begraafplaats aansluitend gelegenheid tot condoleren. Augustinus Johannes Charles van de Wijnkei pzc.nl/familieberichten woensdag 21 oktober 2020 ZV 'Hoe ver je reist heeft niets met afstand te maken...' Cristel Ondanks de zeer goede zorgen en steun van velen, moeten wij diepbedroefd afscheid nemen van echtgenote van de heer Marc van den Dries geboren te Gent op 4 oktober 1961, thuis overleden te Maldegem op 18 oktober 2020, omringd door haar geliefden Echtgenote van Marc van den Dries Mama en oma van Bart van den Dries en Céline Van Hulle Lien van den Dries en Filip Verstringe Nina Siebe Dochter van Marcel f Mortier en Elisabeth Tavernier Zus, schoonzus en tante van Wilfried Mortier en Martine De Rycke kinderen en kleinkinderen Nicole Mortier en Jackie Van de Walle Ann Mortier en Patrick Claeys kinderen en kleinkind Carolien van den Dries en Luc Plasschaert kinderen en kleinkinderen Annemarie van den Dries en Marnix Van Voonen kinderen en kleinkinderen Dit melden tevens haar tantes, nonkels, neven en nichten van de families Mortier, van den Dries, Tavernier en Van Vooren Wegens de maatregelen betreffende het virus Covid-19 vindt de uitvaartdienst plaats in besloten kring in aula De Nachtzon, gevolgd door de crematie. Cristel keert terug naar huis. Gelegenheid tot begroeting en afscheid nemen van Cristel kan t/m donderdag bij uitvaartverzorging De Nachtzon dagelijks van 14.00u tot 18.30u. Online condoleren kan op www.denachtzon.nl Vrienden en kennissen die bij vergetelheid geen rouwbericht hebben ontvangen, worden vriendelijk verzocht dit als dusdanig te aanzien. Correspondentieadres: uitvaartverzorging 'De Nachtzon', t.a.v. familie Mortier Aardenburgkalseide 296, 9990 Maldegem Houden van is laten gaan, hoe moeilijk het ook is Herinneringen verbinden wat het oog niet meer ziet Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vriend, paps, vaders en onze opa Sas van Gent, 14 oktober 1948 t Axel, 18 oktober 2020 Frida de Smet Daisy en Emanuel Esmee, Jasper Correspondentieadres: Prins Hendrikstraat 59,4571 HDAxel Vanwege de huidige omstandigheden vindt de uitvaart in besloten kring plaats. Je sliep zo stil vannacht de zon kon het niet weten dat jij zo vreedzaam en zo zacht de ochtend zou vergeten... Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is hebben wij afscheid genomen van onze lieve broer, schoonbroer, oom en oud-oom IJzendijke, Axel, 27 augustus 1938 19 oktober 2020 IJzendijke Johan en Ewalda van de Wijnkei - Verhoosel Mario Natascha en André IJzendijke Bertha en Fred Mollet - van de Wijnkei Erik en Ingrid Sandra en Mare Mona en Henk IJzendijke Paula en Robert Colpaert - van de Wijnkei Bastian en Carianne IJzendijke Ria en Freddie Saey - van de Wijnkei Ingeborg en André Oostburg Anneke van de Wijnkei en Henk van Keken Heidi en Jürgen Dennis en Michelle Achterneven en achternichten Correspondentieadres: Verlengde Molenstraat 4 4515 AT IJzendijke Een speciaal woord van dank aan de medewerkers en vrijwilligers van SVRZ De Vurssche voor de liefdevolle verzorging. Het afscheid is in besloten kring. SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. m

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 64