Y/ Tom/Vleugel/ FAMILIEBERICHTEN 13 Leendert de Visser Willem Pieter Verlinde -Wim- Ina Dieleman - Tramper COLOFON Familieberichten I* dpg ■li' DANKBETUIGING One*day I'U/fly away Ondanks al zijn levenslust en wilskracht was "thuiskomen" niet meer mogelijk. Dankbaar voor wat hij voor ons betekend heeft en vol goede herinneringen hebben we hem moeten laten gaan Wemeldinge, 23 augustus 1951 Goes, 18 oktober 2020 Thijs en Kim Tess Max Noa Luc en Pieter-Jan Ko Cees en Wilma Hannie en Jaap Correspondentieadres: Daniëlstraat 14A, 4424 AZ Wemeldinge De begrafenis zal plaatsvinden in besloten kring op zaterdag 24 oktober te Wemeldinge. Een speciaal woord van dank voor het personeel van SVRZ "Ter Valcke" te Goes voor de liefdevolle verzorging. Met droefheid delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn geliefde man, onze lieve vader, opa en overopa 11 september 1925 - 20 oktober 2020 Hoedekenskerke: M.J. de Visser - Snoep Kapelle: Ko en Annet de Visser - Segers Maria en Arie Pieter, Jaïr, Eliora, Tobiah Nienke en William, Pepijn Willemijn Jacolinde Shifra 's-Gravenpolder: André en Dea de Visser - van den Bosse Mariëlle en Paul, Joey Leon en Dieke Rosanne Kerkstraat 37,4433 AS Hoedekenskerke Door de huidige omstandigheden is er geen gelegenheid voor persoonlijke condoleance en zal de rouwdienst in besloten kring worden gehouden. Wij waarderen uw medeleven maar stellen het op prijs om deze schriftelijk te ontvangen. De rouwdienst wordt gehouden op D.V. vrijdag 23 oktober om 10.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente te Hoedekenskerke en is te beluisteren via kerkdienstgemist.nl De begrafenis zal omstreeks 11.15 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Hoedekenskerke. Geen bloemen. pzc.nl/familieberichten 11!' FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGI NA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstel len en plaatsen in uw dag en/of weekblad naar keuze. familieberichten woensdag 21 oktober 2020 PM -4 Intens bedroefd, maar oprecht dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons betekend en gedaan heeft, delen wij u mede dat na een langdurig ziekbed is overleden mijn allerliefste Wim, onze lieve zorgzame pap,schoonvader en opa Goes, 6 oktober 1938 t Goes, 19 oktober 2020 Els van Burgeier Heieen Verlinde en Frank Maas Nana Verlinde Martijn Jeroen Fred Lafeber Correspondentieadres: John Denverlaan 12, 4462 LV Goes De afscheidsdienst vindt in verband met de corona maatregelen in besloten kring plaats. We zijn de medewerkers van Zorgcentrum Randhof dankbaar voor de liefdevolle zorg. Onze oprechte dank voor de vele blijken van mede leven die we mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma (oma) Alle belangstelling en lieve woorden hebben ons goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Kapelle, oktober 2020 SLUITTUDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. media

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45