12 FAMILIEBERICHTEN Cornelis Jozias Dekker Dhr. C.J.(Kees)Dekker k Adrianus Schrijvershof Kees Dekker Cornelis Dirk de Kuijper OVERLEDEN Verdrietig geven wij u kennis dat voor ons toch nog onverwacht, in de leeftijd van 86 jaar, is overleden onze lieve zorgzame vader, schoonvader, opa en 'ouwe opa' - Kees - weduwnaar van Pieternella Dekker - Poppe 14 januari 1934 - f 19 oktober 2020 Adri en Ada Ferdy en Daphne Sjoerd en Sylvia, Mcmdy, Levi, Jazzly Jan Kees en Maijoleen Denice Joël en Evelien Correspondentieadres Kloetingseweg 43,4462 AV Goes De afscheidsbijeenkomst wordt in besloten kring gehouden. De begrafenis waarvoor wij u uitnodigen zal plaats vinden op vrijdag 23 oktober omstreeks 13.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Op 19 oktober is overleden onze oud-eigenaar in de leeftijd van 86 jaar. Door zijn inzet, kennis en tomeloze energie is het bedrijf uitgegroeid tot wat het heden ten dage is. Ondanks zijn pensioen is hij altijd nog zeer nauw bij het bedrijf betrokken geweest, waarvoor onze dank. We zullen zijn aanwezigheid en interesse enorm gaan missen. Directie en personeel, aannemers en verhuurbedrijf sloopwerken transport J.C. Dekker BV. I.v.m. met de besloten afscheidsbijeenkomst is het bedrijf vrijdag 23 oktober de hele dag gesloten. Na de begrafenis die omstreeks 13.30 uur plaatsvindt op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge is er op de begraafplaats aansluitend gelegenheid tot condoleren. V Na een leven van meer dan een eeuw is toch nog onverwachts overleden onze moeder, grootmoeder, overgrootmoeder en betovergrootmoeder. Ze was nog altijd helder van geest. Velen met ons zullen haar gastvrijheid missen. Sinds 02-03-1964 weduwe van Jacobus Leendert de Jonge Wissenkerke, 08-10-1917 Goes, 18-10-2020 Adri en Jo de Jonge-Geelhoed René Peter en Veronique Anouk Yolande en Tonny Emma Roel Nel en Niek Schuit-de Jonge Simone en Rob Lotte en Asen Pim Margreet en Geert Sake Bente Gré en Anton van der Weele-de Jonge Marion en Antoine Mathijs en Eef, Noor Justus Thomas Petra en Kees Kim en Rico Pieter en Jet Toon Lot Rien de Jonge f Ko en Carla de Jonge-van Hercules Guus en Marlijn Bas en Maike Griet wordt op vrijdag 23 oktober in besloten kring begraven. Heel veel dank en waardering gaat van ons als familie uit naar de medewerkers van Het Gasthuis in Goes voor de liefdevolle verzorging. - Kees - Malika Moelaart-Khabizi Correspondentieadf es Ko deJonge Albardastraat 34 4463 VZ Goes Jan Geschrokken en onwerkelijk is het plotselinge overlijden van onze vader en mijn zoon - Adri - Oud-Beijerland, t Vlissingen, 27 augustus 1952 14 oktober 2020 Namens de familie: Anneloek Schrijvershof Correspondentieadres: Anneloek Schrijvershof Salvador Dalistraat 34,4382 KC Vlissingen De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. Wanneer u uw medeleven en herinneringen aan Adri met ons wilt delen dan kan dat via het online condoleanceregister: www.memori.nl/adri-schrijvershof woensdag 21 oktober 2020 Karin (in liefdevolle herinnering) Daniël Bedroefd zijn we om het verlies van onze zwager en oom in de leeftijd van 86 jaar Meliskerke A. Poppe - Bakker Meliskerke S. Maljaars - Poppe Vlissingen W. Poppe - Wondergem Meliskerke E. Matthijsse - Poppe A. Matthijsse Middelburg J. Visser W. Boogaard Neven en nichten In liefde denken we aan onze broers en zussen die ons zijn voorgegaan. Meliskerke, 19 oktober 2020 PM Er is niets dat voorgoed verdwijnt als je de herinnering in je hart bewaart. Onverwacht moesten wij afscheid nemen van onze lieve vader, schoonvader en opa In de leeftijd van 73 jaar Jean-paul en Judith Iris, Sanne Edward en Monique Nia, Ize, Julia, Jasmijn Ossenisse, 14 oktober 2020 Correspondentieadres: Segeerssingel 3 4337 LE Middelburg Gezien de huidige omstandigheden heeft de begrafenis in besloten kring plaatsgevonden. Ondanks haar levenslust en kracht, heeft ze de strijd niet kunnen winnen. In de bloei van haar leven is thuis in haar liefdevolle omgeving gestorven, mijn lieve vrouw, onze lieve mama, dochter, zus, schoondochter en schoonzus Nijmegen 8 november 1978 t16 oktober 2020 Met liefdevolle herinneringen. We houden van jou. Nijmegen: Sven Moelaart Finn en Mila Nijmegen: Dinyen Henk Nijmegen: Farida en Erik Malik en Lina Domburg: Cor en Alie Moelaart Domburg: Erwin Moelaart Borssele: Pirn en Joanne Moelaart Luc en Amber Het afscheid zal in verband met de huidige maatregelen in kleine kring plaatsvinden. Condoleance is mogelijk via www.najade-uitvaarten.nl/ condoleance Thank you to have given me Alien and Michel Ann

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44