T cf Word krantenbezorger! krantenbezorgen.nl Op zoek naar een bijbaan? Interesse ofaanmelden? Overnacht bij Fletcher Hotels welkom bij jindepender Onbeperkt puzzelen en geen seconde van het nieuws missen? Geen probleem, PZC Fun is de leukste break tussen het nieuws! Bekijk ons hele puzzelaanbod op pzc.nl/fun Maandag t/m zaterdag 1 tot 2 uur bezorgen* Diverse wijken beschikbaar in de ochtend en middag Prima verdienste per vier weken Startpremie 200,- Elke week leuke winacties Gratis de krant lezen Minimumleeftijd 15 jaar FLETCHER Het voordeel Te verzilveren t/m 30 oktober 2021 Bestel vouchers op pzc.nl/fletcher De ene zorgverzekering is de andere niet 1 3 4 9 7 8 9 3 9 4 9 5 8 3 7 e 5 4 8 5 7 9 6 1 6 7 1 2 3 4 5 7 8 9 X Alleen op ZATERDAG bezorgen is ook mogelijk Ga er samen even tussenuit en ontdek hoe mooi Nederland is. Geniet van een heerlijke bos- of strandwandeling en kom helemaal tot rust in de natuur. Sluit de dag relaxed af in jouw Fletcher hotel naar keuze. Vouchers zijn tot en met 30 oktober 2021 te verzilveren, waardoor je ook op een later moment kunt genieten van jouw hotelovernachting. Bestel nu en bepaal zelf wanneer jij verzilvert! 3 Te verzilveren t/m 30 oktober 2021 3 Hotelovernachting voor 2 personen 3 Keuze uit ruim 100 hotels Voor 4-sterren hotels worden extra kosten in rekening gebracht. nieuwe zorgpremies ontvangen? Scan de -I /Ml I -7 QR-code voor onze gratis Zorgpremie Alert of kijk op independer.nl We lijken soms best veel op elkaar. Toch zijn we allemaal net een tikje anders. De een heeft genoeg aan een bitje. Een ander zit jarenlang vast aan slotjes. Ook elke zorgverzekering is een tikje anders. Bij Independer zie je eenvoudig wat die verschillen zijn. Wij vinden er een die haarfijn bij jouw beugelbekkie past. Straks als eerste de

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 24