16 FAMILIEBERICHTEN Laurence Broeken-Baron OVERLEDEN Catharina Janse - van Mourik Cathrien Janse - van Mourik Tante Cathrien Suzanna Neeltje Pieternella Montenarie - Boogaard Joke de Ruiter - de Graaf Stien de Leeuw - Riemens Cornelia Maria Nijsse-Mulder Krina Pieternella de Putter-de Vos vrijdag 16 oktober 2020 Suus In alle rust overleden weduwe van Jan de Ruiter 's- Gravenhage, 19 april 1931 t Middelburg, 10 oktober 2020 Goes: Familie Kooiman Correspondentieadres: Beethovenlaan 46,4462 JH Goes De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Geheel onverwachts is overleden ons lief schoonzusje Anja en Rob Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor mij heeft betekend, moet ik u het plotselinge overlijden melden van Puteaux (Fr.)30-05-1942 Wolphaartsdijk, 10-10-2020 Jan Broeken Het afscheid heeft op donderdag 15 oktober plaatsgevonden in de aula van crematorium 'Het Zeeuwse Land', Kandtweg 2 te Goes. Correspondentieadres: Molendijk 14,4471 BN Wolphaartsdijk Emailadres: brocken@zeelandnet.nl Corrie weduwe van Willem Nijsse 12012 Mijn oog zal op u zijn Psalm 32 Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis dat geheel onverwachts is overleden sinds 2013 weduwe van Adriaan Janse in de leeftijd van 74 jaar. Bergambacht 's - Gravenpolder Grijpskerke Goes, 14 oktober 2020 Correspondentieadres Bakkersland 2a 4364 BL Grijpskerke De rouwdienst zal in besloten kring worden gehouden op D.V. dinsdag 20 oktober om 13.00 uur in de Marnixkerk te Vlissingen. Deze dienst is te volgen via www.kerkdienstgemist.nl Aansluitend zal omstreeks 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Noordweg te Sint Laurens. Condoleances en blijken van medeleven ontvangen wij graag schriftelijk Geen bloemen Gij zult mij leiden door Uw raad, O God, mijn heil, mijn toeverlaat; En mij, hiertoe door U bereid, Opnemen in Uw heerlijkheid. Het overlijden van onze zus, schoonzus en tante ontroert ons diep. Wij weten haar in Christus geborgen Kees van Mourik Jo van Mourik - Louwerse Leen van Mourik Will van Mourik - Verheij Koby van Mourik - Vane Albert van Mourik (in herinnering) Riekie Wesselink - van Mourik Dirk Wesselink (in herinnering) Neven en nichten 14 oktober 2020. "'k Zal eeuwig zingen van Gods goedertierenheid Onze lieve en altijd meelevende is onverwachts overleden. Wij zullen tante Cathrien en haar betrokkenheid bij onze gezinnen gaan missen. Ons medeleven gaat uit naar de familie en allen die haar lief waren. Anne en André van Houwelingen - van Mourik Marc van Mourik en Jolanda van Keulen Christiaan en Eline van Mourik - Visser Lydia en Onno Kasse - van Mourik René en Seline van Mourik - Hamstra Jakob en Eva van Mourik - Legemate Anneke van Draanen - Janse Jan van Draanen Bastiaan en Fenny Arjan Daniël en Janneke; Roan, Jael Nico Marien en Mirjam Nico Janse Nelleke Janse - Louws Adriaan en Lois Corné Eline en Chris Martijn Maarten Janse Lenie Janse - Wagenaar Alyssia en Rob PM Heel bijzonder, heel gewoon gewoon een heel bijzondere vrouw Plotseling is overleden mijn lieve vrouw, onze lieve, zorgzame moeder, vrolijke oma en trotse overgrootmoeder ik St. Laurens, t St. Laurens, 26.12.1939 11.10.2020 Floor Montenarie Marianne en Henrique Pais - Montenarie Bianca en Jamie Floris en Gacinta Jan Montenarie en Janet Priem Samantha, J ailyn Ashley en Rudsel, Maleah Nicky, Sjors Correspondentieadres: De Warande 5,4333 LD Middelburg In verband met de coronamaatregelen zal het afscheid in besloten kring plaatsvinden. De afscheidsbijeenkomst is online te volgen via https://bit.ly/3iU lloA "Ik heb genoten" Dankbaar dat ze zo lang bij ons mocht zijn, maar verdrietig omdat we nu afscheid moeten nemen van onze lieve moeder en oma Lewedorp Sommelsdijk 28 december 1922 14 oktober 2020 Heinkenszand: Corrie During-Nijsse Gerard During Marloes en James Suzanne Middelharnis: Bas Nijsse Marianne Troost Sofïe en Mike Thijs Voorschoten: Wirn Nijsse -in liefdevolle herinnering- Monique Nijsse-Segaar Francesco Zani Thomas Anne Woonzorgcomplex 'Nieuw Rijsenburgh' te Sommelsdijk Correspondentieadres: Corrie During-Nijsse Strandloperstraat 24,4451 DD Heinkenszand We vinden het fijn van u een schriftelijke condoleance te ontvangen om deze als herinnering te bewaren. De begrafenis zal in besloten familiekring plaatsvinden in Heinkenszand. Het heeft ons goed gedaan dat onze moeder zo liefdevol verzorgd is in woonzorgcomplex 'Nieuw Rijsenburgh' te Sommelsdijk. Ruwe stormen mogen woeden, alles om mij heen zij nacht, God, mijn God zal mij behoeden, God houdt voor mijn heil de wacht. Gezang 445:3 In haar vertrouwde omgeving is overleden onze tante sinds 2-2-2003 weduwe van Adriaan de Putter Zaamslag, 26-5-1930 t Zaamslag, 13-10-2020 Neven en nichten Correspondentieadres: Axent Notarissen Dhr. G. Verhoeven Claushof 2 4532 BB Terneuzen Maandag 19 oktober is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden op dinsdag 20 oktober om 14.00 uur in de Protestantse Kerk te Zaamslag. U kunt de dienst volgen via kerkdienstgemistnl Onze dank gaat uit naar Huisarts M. Penne en het personeel van BuurtZorg Zaamslag voor alle goede zorgen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44