ft FAMILIEBERICHTEN 17 DViCfïeCmina J-CeCena ID onze (Will) Augustinus Hendrik Bernardus Schoute dpg OVERLEDEN Cornell's Hugo Kuyper - Kees - Don Frietman de heer D. Frietman Wilhelmina van Popering - Jonker li' Na een leven van noeste arbeid, gedrevenheid en vastberadenheid en een laatste periode van acceptatie van gemis aan zelfstandigheid, is plotseling overleden onze lieve vader, schoonvader en opa 18 juli 1932 110 oktober 2020 sinds 21 mei 2017 weduwnaar van Annie Kuyper-Delst Jacqueline en Luuk Veening-Kuyper Bram, Ilse Marianne en Jan Soense-Kuyper Lauran, Vivianne Correspondentieadres: Marianne Soense-Kuyper Sophiaweg 3,4411 SK Rilland Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers van Cederhof voor hun liefdevolle zorg. Op 13 oktober is overleden onze lieve, zorgzame schoonzuster In de leeftijd van 72 jaar Echtgenote van B. van Popering Kapelle: L. van Popering J.S. van Popering - Slootmaaker Nieuwerkerk: C. van Popering A. van Popering - Geluk f Neven en nichten Zierikzee, oktober 2020 Guus FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGI NA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Metfamilieberichten.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstel len en plaatsen in uw dag en/of weekblad naar keuze. familieberichten donderdag 15 oktober 2020 Met veel verdriet, maar dankbaar voor haar leven, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Yerseke, 13 januari 1943 t Vlissingen, 12 oktober 2020 Ruud Kolijn Frans en Veerle Kolijn Tristan Rianne t Cirkel 55 4384 DS Vlissingen De uitvaartbijeenkomst vindt in besloten kring plaats op vrijdag 16 oktober. Onze oprechte dank gaat uit naar alle medewerkers van woning 5 van Vondellaan 21 voor de liefdevolle zorg. Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden van onze zeer gewaardeerde medewerker en collega. Don was 34 jaar werkzaam bij de buitendienst in Vlissingen. Wij hebben Don leren kennen en waarderen als een gerespecteerde collega die klaarstond voor zijn collega's. Wij zullen zijn aanwezigheid, kennis en ervaring dan ook erg missen. Onze gedachten gaan uit naar zijn familie, naasten en vrienden. Wij wensen hen veel sterkte bij het dragen van dit verlies. Met oprechte deelneming. Directie en medewerkers Verbrugge Terminals B.V. Vandaag bereikte ons het verdrietige bericht dat de vader van onze leerling Bink Frietman onverwachts is overleden. Namens de leerlingen en het personeel van het Scheldemond College wensen wij Bink en zijn familie veel sterkte en kracht toe. Leerlingen van H5 en hun mentor de heer P. van den Dries Mevrouw M. Roose, teamleider havo/vwo bovenbouw De heer E. Fagg, locatiedirecteur Door de ene geliefd Door de ander verguisd Deel ik u mede Dat ik naar het hiernamaals ben verhuisd Guus Wij zijn verdrietig dat na een kort ziekbed van ons is heengegaan onze vader, opa en opa snoepie 19 oktober 1934 Vlissingen 109 oktober 2020 weduwnaar van Marjolijn Schoute - van Belleghem Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Correspondentieadres: Lilian Schoute Verkuijl Quakkelaarstraat 38 4381 PM Vlissingen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaats gevonden. COLOFONE-mail: familieberichtenpzc@dpgmedia.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTUDEN Kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00 media

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45