e i 12 FAMILIEBERICHTEN Wim Bom Annie Scfwenmaekers- van de Wade Theodorus Neve OVERLEDEN Ella Claessens-de Kraker Henk Claessens Na een mooi en gelukkig leven is mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa overleden Yerseke, Yerseke, 5 mei 1941 11 oktober 2020 Gonnie Bom-Ouweneel Jacobine en Marcel van den Boomgaard-Bom Marijn, Giliam Lisette en Niels de Jong-Bom Julie, Sjoerd Stephanie Bom en Falco Tuerlings Steeweg 38a 4401 AR Yerseke We nemen afscheid in besloten kring. Wij zouden het fijn vinden uw condoleance schriftelijk te ontvangen. Onze collega Ira verloor haar grote liefde Ingmar Berman tijdens het uitoefenen van zijn geliefde sport in de Zeeuwse duinen. We wensen Ira, de kinderen en iedereen die haar dierbaar is alle kracht toe dit enorme verlies te dragen. Namens bestuur, medewerkers en vrijwilligers, Maarten Sas, voorzitter vereniging Zeeuwse Milieufederatie Dankbaar dat zij zo lang in ons midden mocht zijn, deden wij u mede dat toch nog onverwacht van ons is heengegaan onze moedei} schoonmoeder, oma en oma Annie weduwe van Cyriel Scfwmmaekers gfi/08-02-1929 Huist 111-10-2020 Joden en Denie Rémy en. Lien Anniek en Gino Kleinkinderen Achterkleinkinderen Correspondentieadres: coöperatie DELA, t.a.v. Emidie Schoenmaekers Rucpftenseüoan 93,4706 PH Roosendaad Bedroefd, maar dankbaar voor haar liefde, goede zorgen en mooie herinneringen, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, zus en schoonzus Florence Emilia Jouret-Taalman Hulst, 7 mei 7 926 t Terneuzen, 7 7 oktober 2020 sinds 2 juli 1991 weduwe van Piet Jouret Jean-Jacques Janet Desirée Wim Nadine en Koen Sven en Kimberley Ronny Marie-Jeanne In memoriam: Piet Jouret Marco Jouret Jurgen Jouret Terneuzen, 11 oktober 2020 Wij nemen in besloten kring op vrijdag 16 oktober 2020 afscheid van Mily. Correspondentieadres: Donze Visserstraat 117 4531 BC Terneuzen Onze dank gaat uit naar de medewerkers van het Oranjekwartier in Bachten Dieke Terneuzen voor hun liefdevolle verzorging in de afgelopen jaren. Met verdriet in ons hart hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante. Ella Claessens-de Kraker We zullen haar zorgzaamheid, gastvrijheid en liefde niet vergeten. Saar en Jaap Ria en Henk Els Kinderen en kleinkinderen dinsdag 13 oktober 2020 Daar alleen kan liefde wonen waar men stil en ongedwongen alles voor elkander doet Dankbaar dat hij niet langer heeft moeten lijden, maar intens verdrietig om het verlies geef ik u kennis van het heengaan van mijn lieve man Leendert Jacobus Herrebout - Leen - echtgenoot van Eef Tollenaar in de leeftijd van 83 jaar. E.T. Herrebout-Tollenaar 10 oktober 2020 Zorgcentrum 'Bachten Dieke' kamer 107 Koninginnelaan 2 4532 BP Terneuzen De dienst van Woord en gebed, waarvoor u bent uit genodigd, wordt gehouden op donderdag 15 oktober om 14.00 uur in de Protestantse kerk, Louisastraat 43 te Sluiskil. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Tot het laatste toe wilde je leven, door je sterke wil hiertoe gedreven. Je geest nog op volle kracht, maar over je lichaam hadje geen macht. Je strijd is gestreden, vol zorg en moed. Verbazingwekkend krachtig, 't is op. Zo is het goed. Bedroefd delen wij u mede dat, terugkijkend op een goed leven, ons heeft verlaten onze lieve vader, schoonvader, grootvader en overgrootvader Theo Weduwnaar van Emmy Verdonck 20 mei 1928 f 7 oktober 2020 Kreverhille Sas van Gent Sas van Gent: Emmy Verdonck f 18 maart 2011 Emmy Neve Thea Neve f 24 maart 2017 Sas van Gent: Jos en Marijke Neve-Schelfaut Johan en Esther, Job en Minx, Evi Anja, Thijn en Sarah Philippine: Thurry en Annie Neve-Martens Vincent en Anne, Vesper Kelly en Timo, Enzo en Luca Familie Neve Familie Verdonck Sas van Gent, 11 oktober 2020. I.v.m. corona heeft de uitvaartdienst in besloten kring met het eigen gezin plaatsgevonden. Uw schriftelijke condoleances ontvangen wij graag op het volgende correspondentie adres: Emmy Neve, Poelstraat 2,4551 BP Sas van Gent Onze oprechte dank gaat uit naar de artsen van de Huisartsenpraktijk Sas van Gent alsmede alle verzorgenden van en via Buurtzorg Sas van Gent voor de liefdevolle en professionele begeleiding van Pa. "Mijn lieve kind. toen het moeilijk was heb ik jou gedragen..." echtgenote van Mijn lievevrouw, Mama en Oma overleed in de leeftijd van 76 jaar. Horst, Henk Ede, Ellen en Reinder Jan Edward Ivan Horst, Annelies en Tonio Julianne Robin Horst, 6 oktober 2020 Correspondentieadres: Slooyerbroek 27 5961 LX Horst Wij zijn voor het laatst met Ella, Mama, Oma samen geweest tijdens de dienst op maandag 12 oktober in Crematorium Boschhuizen te Oostrum-Venray. ZV

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 55