h 12 FAMILIEBERICHTEN Wim Bom Wim Bom JUBILEUM OVERLEDEN Sifra adrz Ella Claessens-de Kraker Henk Claessens Ella Claessens-de Kraker Riekje Toorenaar Zo plotseling en veel te vroeg Ingmar Berman Wij zijn stil, lamgeslagen en hebben geen woorden. Lieve vriend, we gaan je missen. We wensen Ira, Ernst, Marlie, Troy, Skye, Trix, Cees- Jan, Brigit, Florian en verdere familie en aanhang heel veel sterkte en kracht toe. Ab en Erline Martijn en Sumira Anton en Johnda Onno en Rita Arthur en Karin Paul t en Els Felice en Marjorie Paul en Rijnie Gert-Jan en Renske Pieter en Marjolein Hans en Anieck Peter en Mariëtte Hans en Jeanet Ramon en Barbara Harm Richard en Joyce Markees en Helma Rick en Astrud Mark en Floor Safet en Stijnie Johan en Melanie Vincent en Sylvana Marcel en Nicole Ingmar Berman Onze collega Ira verloor haar grote liefde Ingmar Berman tijdens het uitoefenen van zijn geliefde sport in de Zeeuwse duinen. We wensen Ira, de kinderen en iedereen die haar dierbaar is alle kracht toe dit enorme verlies te dragen. Namens bestuur, medewerkers en vrijwilligers, Maarten Sas, voorzitter vereniging Zeeuwse Milieufederatie Ingmar Berman PM dinsdag 13 oktober 2020 Mede namens onze (klein)kinderen willen we iedereen hartelijk bedanken voor de vele kaarten, attenties en goede wensen bij ons 6o-jarig huwelijksjubileum Jan en Dien Adriaanse-Berman Marijkelaan 29 k, 4401 GE Yerseke Na een mooi en gelukkig leven is mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa overleden Yerseke, Yerseke, 5 mei 1941 11 oktober 2020 Gonnie Bom-Ouweneel Jacobine en Marcel van den Boomgaard-Bom Marijn, Giliam Lisette en Niels de Jong-Bom Julie, Sjoerd Stephanie Bom en Falco Tuerlings Steeweg 38a 4401 AR Yerseke We nemen afscheid in besloten kring. Wij zouden het fijn vinden uw condoleance schriftelijk te ontvangen. Bedroefd delen wij u mede, dat overleden is mijn broer en onze (oud)oom, "Wij wensen je een behouden vaart" Marja van de Velde - Bom Jaqueline de Jonge - van de Velde (in herinnering) Marlies de Jonge Albertine de Jonge Dave en Marjan de Jonge - Ganseman Wij ontvingen het droevige bericht dat het dochtertje van onze collega Adriana, is overleden. We wensen Adriana en haar gezin veel sterkte toe! Collega's afd.F, interne geneeskunde/MDL "Mijn lieve kind, toen het moeilijk was heb ik jou gedragen..." echtgenote van Mijn lieve vrouw. Mama en Oma overleed in de leeftijd van 76 jaar. Horst, Henk Ede, Ellen en Reinder Jan Edward Ivan Horst, Annelies en Tonio Julianne Robin Horst, 6 oktober 2020 Correspondentieadres: Slooyerbroek 27 5961 LX Horst Wij zijn voor het laatst met Ella, Mama, Oma samen geweest tijdens de dienst op maandag 12 oktober in Crematorium Boschhuizen te Oostrum-Venray. Met verdriet in ons hart hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante. We zullen haar zorgzaamheid, gastvrijheid en liefde niet vergeten. Saar en Jaap Ria en Henk Els Kinderen en kleinkinderen Zeer verdrietig zijn wij door het overlijden van onze oud-collega Riekje was één van onze tolgaarders van het eerste uur. Ze heeft tot eind 2015 bij ons gewerkt. We herinneren haar als een zeer gewaardeerde collega die met veel positiviteit en humor door het leven ging. Riekje was zeer betrokken bij onze organisatie en haar collega's. Een collega die voor iedereen een luisterend oor had, gedreven, creatief en met het hart op de goede plaats. Onze gedachten gaan uit naar Erwin en verdere familie. Wij wensen hen veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Directie en medewerkers N.V. Westerscheldetunnel Bedroefd namen wij kennis van het plotseling overlijden van Wij wensen onze leerling Skye uit vwo 6 en haar familie veel sterkte met dit enorme verlies Namens de leerlingen: R. van de Korput, mentor V6 N. Rijvers, afdelingsleider vwo Namens de medewerkers van Het Goese Lyceum C. Biesterbosch-Gunst, rector Geschokt zijn wij, toen we hoorden dat de man van Ira von Harras, directeur van onze inwonende en samenwerkings organisatie ZMf door een noodlottig ongeval is overleden. We wensen Ira, haar kinderen, familie en collega's veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote en plotselinge verlies. Directie en medewerkers ZB Planbureau en Bibliotheek van Zeeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44