éérst ReclameFolder.nl checken! mm 4 TOERISTENSTROOM HERFSTVAKANTIE IN ZEELAND Herfstkriebels en toe aan vakantie? Dan blijf je dit jaar dicht bij huis. De Zeeuwse vakantieparken zien de stroom toeristen weer toenemen. ,,Er komen veel meer Nederlanders tijdens deze herfstvakantie." E-mailbakken die volstromen en te lefoons die con tinu rinkelen. Het is 'maandag wis seldag' bij Hof van Zeeland in Hein- kenszand. De dames van de recep tie hebben nauwelijks tijd voor toiletbezoek en parkmanager Ro bert-jan Provoost kan inmiddels alle coronamaatregelen, codes geel, oranje, rood en quarantaineregels wel dromen. Alleen mascotte Hein heeft het relatief rustig en neemt alle tijd voor een fotomomentje met een paar kinderen. Het bungalowpark aan de rand van Heinkenszand wordt de laat ste dagen overspoeld met vragen van toeristen die zijn verdwaald in het woud van regels. „Mensen wil len toch nog last minute wat boe ken, maar er komen ook annule ringen. En mensen willen weten of het nog wel mag. De telefoon staat hier roodgloeiend", vertelt Provoost. ,,De telefonistes maken Boodschappen Sylvia Wijnbergen krijgt daar alle maal weinig van mee. Ze heeft net samen met haar man en zoon Gijs hond Tip uitgelaten op het strand en staat nu boodschappen uit te laden. ,,We zijn zaterdag aangeko men, we wilden er echt even tus senuit. We komen uit Zwolle en daar is de herfstvakantie begon- nen. Het is hier heerlijk rustig", constateert de Zwolse. ,,In het voor- en najaar gaan we meestal in Nederland op vakantie, lekker Zeeland in. Ik werk in de zorg, daarin was het de laatste maanden heel druk. Het is eigenlijk niet rus tig geweest. En als je thuisblijft, gaat alles gewoon door. We ver mijden wel mensenmassa's en gaan ook de stadjes niet in. We ko men alleen in de supermarkt." Zoon Gijs (11) vermaakt zich prima op het vakantiepark. ,,Het is net gelukt om een salto te maken op de trampoline", vertelt hij glunderend. ,,Ik ga graag naar het strand, samen met onze hond Tip. Kijk, hij ligt nu uitgeteld voor het raam." Het gezin laat zich niet te veel afleiden door alle coronamaatrege len. Maar kijken ze wel naar de persconferentie dinsdagavond? ,,Tot nu toe hebben we wel steeds gekeken. Maar we willen nu ook gewoon even met andere dingen bezig zijn. We staan er heel nuch ter in en vergelijken het met de grote griepgolf. Dan ben je ook ex tra voorzichtig. Je moet je gewoon aan de regels houden en er ver standig mee omgaan." Geen Egypte Het gezonde verstand gebruiken fife dinsdag 13 oktober 2020 'We vermijden mensenmassa's Maurice Steketee Middelburg Jaimy Willegers en Jamall Nobel heten toeristen welkom bij Hof Domburg en wijzen op de coronaregels. fotos dirkjan gjeltema overuren." Klusspullen ,0 met korting? ONTDEK EET OP Google Play Download Ir da e App Store

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 36