12
EUROPEES KAMPIOEN
VOETBALUITSLAGEN
ZATERDAGVOETBAL
SPORTUITSLAGEN
maandag 12 oktober 2020
PM
Derde divisie: ACV-Dovo afgelast, DVS'33-VVOG
afgelast, Goes-Stedoco 0-2, Excelsior'31-Odin'59
0-2, Harkemase Boys-Sparta Nijkerk afgelast,
Sportlust'46-Hoek 0-2, Staphorst-FC Lisse 1-3, Ter
Leede-Barendrecht 4-1, Ajax-VVSB 2-3.
Stedoco
6-13
Dovo
5-7
FC Lisse
5-10
Odin'59
4-6
Sparta Nijkerk
5-10
Ajax
5-6
Excelsior '31
5-10
Staphorst
6-6
VVSB
5-9
VVOG
4-4
Sportlust'46
5-9
DVS'33
5-4
Barendrecht
5-8
Ter Leede
5-4
Hoek
6-8
ACV
4-2
Harkemase Boys
3-7
Goes
5-0
Eerste klasse B: XerxesDZB-Heinenoord 0-1,
Nieuwenhoorn-BVCB 3-3, Nieuw Lekkerland-Heer-
jansdam 3-2, RVVH-SHO 6-0, Kloetinge-Xerxes-
DZB afgelast, Papendrecht-Heinenoord afgelast,
Terneuzense Boys-Oranje Wit 3-2, Brielle-Neptunus
3-0.
Heinenoord
3-9
Terneuzense Boys
3-4
Nieuw Lekkerland
4-9
Kloetinge
2-3
Brielle
4-7
Neptunus
2-3
BVCB
4-7
XerxesDZB
3-2
RVVH
3-6
Oranje Wit
3-1
Nieuwenhoorn
2-4
Papendrecht
3-0
Heerjansdam
3-4
SHO
3-0
Tweede klasse E
Arnemuiden-SSV'65 1-1 (1-1). Souliman Abali 1-0,
Rick Mulder 1-1.
Bruse Boys-Strijen afgelast.
De Meeuwen-MZC'11 1-4 (0-2). Sven Heijboer
0-1 (strafschop), Jesse van der Linden 0-2, Sander
Backx 0-3, Dylan Oosterboer 0-4, Robin Dek 1-4
(strafschop).
NSVV-'s-Heer Arendskerke 5-5 (3-3). Justin le
Conté 0-1, Michel Harinck 0-2, Michel Harinck 0-3,
Jasper Westplate 1-3 (eigen doelpunt), Sjoerd Hof
stede 2-3, Lorenzo Pengel 3-3, Dennis Goedege-
bure 3-4, Yoeron van der Ree 4-4, Jeroen Voshart
5-4, Jeroen van Iwaarden 5-5.
Oostkapelle/Domburg-FC Axel 4-0 (2-0).
Maarten Hazelaar 1-0, Levi Mombarg 2-0, Jochem
Hazelaar 3-0 (strafschop) Bas van der Wel 4-0.
Serooskerke-DBGC 4-1 (2-1). Joran Maliepaard
0-1, Aron Wattel 1-1, Dennis Kovacevic 2-1, Jorden
Louwerse 3-1, Alex Jobse 4-1.
Yerseke-Walcheren 1-3 (0-3). Etienne Mallie 0-1,
Levi Swiers 0-2, Etienne Mallie 0-3, Arjen de Koeijer
1-3.
Oostkapelle/Domb. 3-9 's-Heer Arendskerke 4-4
Yerseke 4-9 Bruse Boys 2-3
Serooskerke 4-9 DBGC 3-3
Arnemuiden 4-7 Strijen 3-3
NSVV 4-7 MZC'11 4-3
SSV'65 3-4 De Meeuwen 3-2
Walcheren 3-4 FC Axel 4-1
Derde klasse A
FC Dauwendaele-Lewedorpse Boys 2-6 (0-3).
Jarmo van Tatenhove 0-1, Rick Imanse 0-2, Emiel
Kloosterman 0-3, Stan de Hond 0-4, Dylan van
Hove 0-5, Mahboeb Rahimi 1-5, Marc ten Kiefte 2-5,
Dylan van Hove 2-6.
Goes-Veere 1-2 (0-1). Ruben de Looff 0-1 (straf
schop), Attila Cavus 1-1, Younes Ben Khedda 1-2.
Nieuwdorp-GPC Vlissingen 6-2 (3-2). Robin de
Pagter 0-1, Matthieu de Smit 0-2, Roderiek Gakeer
1-2, Ruud la Grand 2-2, Kevin Joosse 3-2, Teun
Rentmeester 4-2, Nino de Jonge 5-2, Zino van Eijk
6-2.
VCK-Patrijzen 2-0 (1-0). Jesper Harinck 1-0, Ri-
cardo van de Gruiter 2-0.
Zaamslag-Zeelandia Middelburg 1-0 (0-0).
Wout Hamelink 1-0.
Bevelanders-Luctor Heinkenszand en De
Noormannen-RCS afgelast.
Veere 3-7 De Noormannen 3-4
Zeelandia Mb 4-7 Lewedorpse Boys 2-3
VCK 4-7 Zaamslag 2-3
Luctor Heinkenszand2-6 Bevelanders 3-3
Patrijzen 3-6 GPC Vlissingen 4-3
RCS 3-5 FC Dauwendaele 2-1
Nieuwdorp 3-4 Goes 4-0
Derde klasse B
De Fendert-Krabbendijke 0-1 (0-1). Danny
Weber 0-1.
Halsteren-Duiveland afgelast.
Kapelle-Zwaluwe 5-0 (1-0). Reinier Goede-
mondt 1-0, Reinier Goedemondt 2-0, Reinier Goe-
demondt 3-0, Reinier Goedemondt 4-0, Marco den
Deurwaarder 5-0.
Klundert-Noad'67 5-1 (3-0). Grace Kitenge 1-0,
Jeffrey van Wingerden 2-0, Siep van de Reijt 3-0,
Frank den Engelsman 3-1, Grace Kitenge 4-1, Bas
Schuurmans 5-1.
Seolto-WHS 1-3 (0-0). Jeffrey Bakx 1-0, Jeremy
de Witte 1-1, Joost van Dijke 1-2, Jasper Gunter 1-3.
Tholense Boys-Kogelvangers 3-0 (1-0). Sam
Nieuwkoop 1-0, Peter Geense 2-0, Youri Boudou
3-0.
ZSC'62-Prinsenland 0-4 (0-3). Davey van Mer-
riënboer 0-1, Derrik Vinjé 0-2, Derrik Vinjé 0-3,
Davey van Merriënboer 0-4.
Halsteren 3-9 Zwaluwe 3-4
Krabbendijke 4-9 WHS 4-4
Tholense Boys 4-8 De Fendert 4-4
Duiveland 3-7 Kapelle 3-3
Klundert 4-7 ZSC'62 4-3
Kogelvangers 4-7 Seolto 4-1
Prinsenland 2-4 Noad'67 4-0
Vierde klasse A
Cadzand-Hansweertse Boys 3-3 (3-1). Jordy
Martlé 1-0, Sebastiaan van Holland 2-0, Jordan
Lampe 3-0, Brandon Cuppers 3-1, Carsten Durm-
holz 3-2, Carsten Durmholz 3-3.
DwO'15-Colijnsplaatse Boys 0-4 (0-1). Lars
Siereveld 0-1, Koen van Os 0-2, Joeri Goulooze 0-3
(strafschop), Ralph Boer 0-4.
Nieuwland-Apollo'69 2-2 (1-0). Raoul Slinger
1-0, Roy van Sluijs 2-0, Robin Korsuize 2-1, Collin
Tolhoek 2-2.
Schoondijke-MZVC 2-4 (1-3). Loek Dieleman
1-0, Gianni Tahitu 1-1, Geert Bosschaart 1-2, Jeroen
Timmerman 1-3, Koen van Wijck 2-3, Patrick Joos-
sens 2-4.
Vlissingen-Jong Ambon 7-0 (2-0). Hoessein
Bouzambou 1-0, Hoessein Bouzambou 2-0, Renzo
Roemeratoe 3-0, Karim Boughaba 4-0, Abdulaziz
Ali 5-0, Hoessein Bouzambou 6-0, Hoessein Bou-
zambou 7-0.
Wemeldinge-Hoedekenskerke/Kwaden-
damme 1-4 (1-1). Emiel Almekinders 0-1, Rowen
Boeije 1-1, Yurrin de Bruin 1-2, Richard Uitterhoeve
1-3, Amoury Kramer 1-4.
Wolfaartsdijk-Spui 4-0 (3-0). Tim Sandee 1-0,
Mitchel Claessens 2-0, Dani de Leeuw 3-0, Sam de
Kam 4-0.
Vlissingen 4-12 Wolfaartsdijk 4-6
Colijnspl. Boys 3-9 Apollo'69 3-4
Wemeldinge 4-9 Jong Ambon 4-3
MZVC 2-6 Nieuwland 3-1
Hoedekenskerke 3-6 Cadzand 4-1
DwO'15 3-6 Hansweertse Boys 4-1
Spui 4-6 Schoondijke 3-0
Vierde klasse B
SKNWK-Brouwershaven 0-5 (0-1). Martijn Da
lebout 0-1, Martijn Dalebout 0-2, Martijn Dalebout
0-3, Martijn Dalebout 0-4, Cas van der Meer 0-5.
Smerdiek-VVC'68 1-2 (1-2). Sander van 't Hof 1-2
(strafschop).
SPS-Rillandia 5-0 (4-0). Maurice Lindhout 1-0,
Kevin Uijl 2-0, Maurice Lindhout 3-0, Jelmer Elen-
baas 4-0, Maurice Lindhout 5-0.
Stavenisse-FC De Westhoek'20 2-4 (2-1). De
lano Westerink 0-1, Martin Westdorp 1-1, Daan de
Jonge 2-1, Gijs van Duijvenbode 2-2, Delano Weste
rink 2-3, Jelle Boogerd 2-4.
Steenbergen-Kruiningen 0-1 (0-0). Joël Da-
nielse 0-1.
Vrederust-Waarde 4-1 (0-0). Ronald Zuidweg
0-1.
WIK'57-SC Welberg 2-1 (2-1). Dennis Dekker 1-0,
onbekend 1-1, Tim de Looze 2-1.
FC de Westhoek 3-9 Vrederust 4-6
Kruiningen 3-9 Waarde 4-4
SPS 4-9 Smerdiek 4-3
Steenbergen 4-7 Brouwershaven 4-3
Rillandia 4-7 SKNWK 3-1
VVC'68 2-6 Stavenisse 3-0
WIK'57 2-6 SC Welberg 4-0
ZONDAGVOETBAL
Derde klasse A
Groen Wit-Steen 5-0 (3-0).
HVV'24-Schijf 1-1 (0-0). Bas Adriaensen 0-1,
Niels Breijaert 1-1.
Victoria'03-Philippine 2-4 (2-1). Jules Voogt 1-0,
Brian Hellemons 2-0, Shannon Braafhart 2-1, Shan
non Braafhart 2-2, Tiamo Roose 2-3, Haitam Kadiri
2-4.
Overige uitslagen: Clinge-Sprundel en VVR-Ter-
neuzen afgelast, UVV'40-Hoeven 2-3, Zundert-DSE
3-2.
Zundert 4-12 Hoeven 3-4
Clinge 3-9 DSE 4-4
HVV'24 4-7 Sprundel 2-3
Victoria'03 4-5 Steen 3-3
Groen Wit 2-4 Philippine 4-3
Terneuzen 2-4 VVR 3-0
Schijf 3-4 UVV'40 3-0
Vierde klasse A
Corn Boys-Hontenisse 0-6 (0-4). Dennis Mal
content 0-1, Tom van Dijke 0-2 en 0-3, Dennis Mal
content 0-4, 0-5 en 0-6.
Hulsterloo-Graauw 2-3 (2-0). Jeroen Bosman
1-0, Dim de Waal 2-0, Fabian van Vliembergen 2-1,
Rick van Passel 2-2, Johan Roodhuizen 2-3 (straf
schop).
IJzendijke-Vogelwaarde 1-2 (1-1). Jasper van
den Ouden 0-1, Job Wiersum 1-1, Dennis van Passel
1-2 (strafschop).
Koewacht-Breskens 1-5 (1-1). Jeffrey Kox 1-0
(strafschop), Joris Corijn 1-1, Niels de Booij 1-2,
Menno Waebeke 1-3, Joris Corijn 1-4 en 1-5.
RIA W-Aardenburg 6-0 (3-0). Cees van Tiel 1-0,
Martin Wullems 2-0, Osman Balkan 3-0, Bowy van
de Bergen 4-0, Samed Muselaj 5-0 en 6-0.
Oostburg-Hoofdplaat, Groede-Sluis en
SDO'63-Biervliet afgelast.
Hontenisse
3-9
Vogelwaarde
4-4
Ria W
3-9
Groede
2-3
Hoofdplaat
3-9
Sluis
3-3
Graauw
4-9
Aardenburg
3-3
Oostburg
2-6
Koewacht
4-2
Breskens
3-6
IJzendijke
4-1
Hulsterloo
4-6
SDO'63
3-0
Biervliet
3-5
Corn Boys
4-0
VROUWENVOETBAL
Eerste klasse zondag
SDO-Victoria Boys 1-3, Winkel-Rigtersbleek 0-0,
Hontenisse-Velsen 6-6, De Tukkers-Buitenveldert
2-1, Hoogland-Antibarbari afgelast, SEP-RKDEO 2-1.
Hoogland 3-9 Antibarbari 1-3
Rigtersbleek 3-7 Victoria Boys 3-3
Winkel 4-7 SDO 4-3
Velsen 4-7 RKDEO 4-3
De Tukkers 3-6 Hontenisse 2-1
SEP 3-6 Buitenveldert 2 4-0
Corné de Koning is zondag in Poznan Europees kampioen pararoeien geworden. De Goese-
naar bleef de concurrentie in de gemengde klasse, waarin hij uitkomt met Annika van der
Meer, ver voor. In de Poolse stad werd voor het eerst een EK roeien voor aangepaste sporters
gehouden. De Koning en Van der Meer hadden dus de primeur. In de finale klokten ze na 2000
meter 8.19,77 minuten. De duo's uit Oekraïne (8.26,55) en Polen (8.29,08) hadden het nakij
ken. FOTO SCS/SOENAR CHAMID
BASKETBAL
Mannen.
Eerste Divisie. SBU Utrecht-BC Vlissin
gen 94-55. Scores BC Vlissingen: Thijs Beu-
mer 15, Bouke Schrik 11, Amir Blokpoel 9, Fa
bian Salawanej 6, Raylin Jimenez 5, Noël Sies
4, Benjamin Steenbeek 3, Nils Willems 2.
Stand: Wyba 5-10, SBU Utrecht 5-8, River
Trotters 5-8, Binnenland 4-6, Squirrels 4-6,
Black Eagles 5-6, DAS Delft 5-6, Octopus 3-4,
Virtus 3-2, Lokomotief 2 4-2, Pendragon 5-2,
Baros 4-0, BC Vlissingen 4-0, Tantalus
4-0.
Derde klasse: ELBC-Marathon 96-90,
Smokkelhoek-Achilles 4 100-41. Stand:
WBB Giants 4-8, ELBC 5-8, Marathon 5-8, Ar-
dito 3-6, Smokkelhoek 5-6, ABC 4-4, High
Five 2 4-4, Migliore 2 5-4, Pendragon 3 4-2,
Blauw Wit 2 5-2, Barons 4 5-0, Achilles 4 5-0.
Vrouwen.
Tweede klasse. Pendragon 3-Volharding
33-54, BC Vlissingen 2-Scheldesport
44-31, BV Souburg-Bladel 2 50-33. Stand:
Octopus 4-8, BC Vlissingen 2 3-6, Barons 3
3-6, Scheldesport 4-4, BV Souburg 4-4, Agat-
hos 4-4, Pendragon 3 4-2, Volharding 5-2, Bla-
del 2 2-0, Oirschot 2 3-0.
BILJART
Driebanden.
Eredivisie. Dallinga.com-'t Ivoor 6-2: Jean
Paul de Bruijn-Dave Christiani 40-30, 18, Allan
Schrader-Ruben Legazpi 40-37, 35, Steven
van Acker-Jef Philipoom 40-38, 28, Bart Ceu-
lemans-Huub Wilkowski 27-40, 22.
Dallinga.com-S.I.S. Schoonmaak 2-6:
Jean Paul de Bruijn-Eddy Merckx 10-40, 15,
Peter de Backer-Jean van Erp 40-37, 25, Allan
Schrader-Martien van der Spoel 33-40, 27,
Steven van Acker-Raymund Swertz 36-40, 34.
Stand: 1. S.I.S. Schoonmaak 6-12, 35-5, Bou-
sema Lochem 6-10, 34-14, Dekker Keukens
6-9, 31-17, 't Hartje van Oosterhout 6-8, 30-18,
Dallinga 6-6, 24-24, J&F Auto's/Den Haag 6-4,
20-28, STZ Zundert 6-4, 17-31, A1 Biljarts 6-4,
17-27, 't Ivoor 6-3, 14-34, Aartsbouw Sprundel
6-2, 15-33.
Eerste divisie. Treva/Theory Cues-BC
Arnhem 4-4: Dustion Jaschke-Karel Brand
40-33, 39, Patrick Vasseur-Tobias Bouerdick
25-40, 32, Rini Boeren-Rudy Gerritsen 35-21,
29, Luc Peeters-Anton Konings 33-35, 39.7
Stand: 1. 't Caves/Man op Maat 5-7, 26-14,
Denksportcentrum 't Spaerne 3-6, 20-4, Aar-
dexpress 4-5, 19-13, Kippenpan.nl 4-5, 17-15,
De Wit Vloerverw. 3-5, 16-8, FDV
Jacoby/Schuler 5-4, 22-18, De Veemarkt ID 5
4, 17-23, N-Surance 4-4, 15-17, BC Tegelen 2
3, 11-5, Treva/ Theory Cues 5-2, 13-27, Arbo
Industries 4-2, 10-22, BC Arnhem 4-1, 6-26.
Tweede divisie. Polka Print-Treva 2/
Theory Cues 8-0: Koen Saver-Richard de
Bruin 35-31, 36, Jean Paul de Kraker-Ronald
van Geyt 35-32, 51, Marc van der Spiegel-Ray
mond Nicodem 30-14, 35, Meerten Dallinga-
Raymond Eckel 30-14, 41. Pearle Opticiens
2-BV Sprundel 2 4-4: Filip Verspeelt-Eric de
Busser 35-28, 56, Cor de Jonge-Arthur van
Schijndel 35-34, 50, Robin Claerhoudt-Jef
Vantournhout 27-30, 51, Eddie van Goethem-
Ron Luijendijk 21-30, 35. Stand: 1. De Parel
Dranken 5-9, 28-12, De Distel 2 5-8, 28-12, BV
Sprundel 3 5-8, 26-14, BV Sprundel 2 5-7,
24-16, De Laan/Stolting 5-7, 27-13, Pearle Op
ticiens 5-5, 18-22, Teletronika 5-4, 20-20,
Polka Print 5-3, 18-22, Treva 2/Theory Cues
5-3, 10-30, Lynn Somers - 5-2, 15-25, 't Tappe-
rijke 4-2, 10-22, Team Bouwpartners 4-0,
8-24.
HANDBAL
Mannen.
Tweede klasse. HC Zeeland 2-Handball
Tilburg 30-17. Scores HC Zeeland: Mischa
Dorst 8, Ruben Bos 7, Ron van Dalen 5, Denzel
Bos 4, Wessel Voet 2, Arno Riemens, Jeroen
Kole, Marc Dorst en Nik van Dalen allen 1.
Stand: HC Zeeland 2 2-4, Heerle 2-4, De Beuk
1-2, Groene Ster 3 2-2, Internos 3-2, GHV 2
0-0, Handball Tilburg 2-0, United Breda/Orion
Rucphen 2 2-0.
Vrouwen.
Tweede klasse. Heerle 3-HC Zeeland
17-27. Scores HC Zeeland: Suzanna Cop-
poolse 8, Demi van Strydock 4, Leonie Balle-
mans 4, Mia-Mai Wilbrink 3, Simone van Neuti-
gem 3, Lisanne Hagesteijn 2, Anouk Evertse 2,
Misha Verkade 1. Stand: HC Zeeland 3-6,
Handball Tilburg 2-4, Tachos 3 2-4, RHV 2-3,
United Breda/Orion Rucphen 2 2-2, Internos 2
3-2, Heerle 3 3-2, Witte Ster 2-1, De Beuk
2-0, Mixed Up 2-0.
HOCKEY
Vrouwen.
Derde klasse B. Voorne-Rapide 0-2.
Stand: Pijnacker 6-18, Barendrecht 6-14, Cat-
wijck 5-12, Bleiswijk 6-11, Rapide 6-10, Om
moord 6-10, Derby 6-7, HDS 6-6, Tempo'34
6-4, Spijkenisse 5-3, Voorne 6-3, Hoeksche
waard 6-1.
KORFBAL
Hoofdklasse B. Swift-Sporting Delta
20-19. Scores Swift: Dylan Gillissen en Ste-
phan de Boer 5, Aisja Zuidweg en Koen Mal-
jaars 3, Naomi Zuidweg 2, Sanne Oostinga en
Joren Gillissen 1. Stand: Groen geel 7-11,
Avanti 6-10, Tempo 6-8, Fiks 6-8, De Meervo-
gels 6-6, Swift 6-4, Sporting Delta 7-3, Rohda
6-0.
Overgangsklasse B. Ondo-Vrienden-
schaar 15-11. Scores Ondo: Mark Wisse 5,
Sacha Hoefkens 3, Hanne Hollemans, Thomas
Mesu en Dennis Witte 2, Kelly Sanderse 1.
Stand: HKC 6-12, DOS 6-9, SDO 5-7, Vrien
denschaar 5-4, Excelsior 5-4, Valto 6-4,
Oranje Wit 5-2, ONDO 6-2.
Eerste klasse F. Korbis-Fortis 10-17. Sco
res Fortis: Joyce Schoonaard, Mayella Kui-
zenga en Noor Wisse 4, Noa Kooiman, Romy
de Rijke, Juul van de Linde, Tim Crucq en Jus
tin Koppejan 1. Stand: Albatros 6-11, Merwede
6-11, KCR 6-8 Kinderdijk 6-7, Fortis 6-6, Juli
ana 6-3, DVS'69 6-2, Korbis 6-0.
Tweede klasse H. Tjoba-Erasmus 16-11.
Scores Tjoba: Niels Pekaar 5, Dennis Broerse
4, Anne Sophie van Duijn 3, Lieke Oggel 2,
Esmee Walraven en Jurgen de Kunder 1.
Keep Fit-Togo 12-20. Scores Togo: Jasmijn
Hamelink en Kim Koppejan 5, Anouk Haze-
laaar, Wietse de Munck en Roby de Vegte 2,
Mijke Tahapary, Rowi Drijdrent, Janick Sinnec-
ker en Youri De Back 1. ACKC-Atlas 11-12.
Scores Atlas: Tim Dybala 4, Evi Ovaa, Karlijn
den Hollander en Thomas Mesu 2, Stephan
den Boer 1. Stand: Tjoba 6-10, Erasmus 6-8,
Atlas 6-8, TOGO 6-8, Korbatjo 6-6, ACKC 6-4,
Keep Fit 6-2, Vriendenschaar(B) 6-2.
Derde klasse H. Scheldevogels-Storm-
vogels 12-8. Scores Stormvogels: Jonathan
Koets 4, Vera Geschiere, Emmely de Visser,
Levi Peene en Lourus Minderhoud 1. KVK-
Ventura Sport 15-14. Scores KVK: Koen Vol
kers 5, Romie de Winter en Lennard Volkers 4,
Robin de Visser 2. Blauw Wit-Good Luck 15-16.
Scores Blauw Wit: Kirsten Verschuure 5,
Jacco Goedheer 4, Annemarijne Holl 2, Evy
Meeusen, Marieke Wolters, Ivo Flipse en Mar-
tijn Kole 1. Stand: KVK 6-8, DSO 5-8, Schel-
devogels 5-8, Blauw Wit 5-6, Stormvogels 5-4,
Ventura Sport 6-4, Luctor 5-2, Good Luck 5-2.
VOLLEYBAL
Mannen.
Promotieklasse A: Volley Zuid 3-
Forza/Intermezzo 4-0. Stand: Volley Zuid 3
3-12, WHV 2-9, Spirit 2-7, Erasmus Volley
2-6, City Bril Krimpen 2 2-6, RVC/Libanon'50
2-5, Voko 3-5, Sliedrecht Sport 6 1-4, Apollo
3-4, VC WIK/Groot Ammers 3 2-2, Forza/In-
termezzo 2-0.
Promotieklasse B: Stevo-Sliedrecht
Sport 5 4-0. Stand: Stevo 4-19, Voleco 4-19,
Flits 4-15, Volley Zuid 2 3-12, Vollido 3-9, Next
Volley Dordrecht 4 2-5, VCN 3 3-3, Sliedrecht
Sport 3-2, OKK'70 2 3-1, Move4You 1-0, Bene-
via 1-0, Volley Meerkerk'95 3-0.
Eerste klasse C: Ardito-Sic Pugno 0-4,
Volley2B 2-Mytilus 4-0. Stand: Volley2B
4-16, AVC'87 3-12, Vollido 2 3-11, Sic Pugno
4-9, Next Volley Dordrecht 5 3-6, De Burgst
Breda 2 1-5, De Moriaan Symmachia Roosen
daal 3 2-5, Sliedrecht Sport 7 3-5, Jola Olym
pus 3-5, Voltena 1-4, Mytilus 3-4, Ardito 4-3.
Vrouwen.
Promotieklasse A: Sliedrecht Sport 4-
Forza 1-3. Stand: Volley2B 4-17, RVC/Libanon
2 2-9, Volley Zuid 2 3-9, Forza 3-9, DVO 2-8,
Vollido 3-7, Smash'66 3-6, VC WIK/Groot Am-
mers 2 4-6, Sliedrecht Sport 4 3-4, WHV 4-4,
Voleco 1-1, Erasmus Volley 0-0.
Promotieklasse B: Stevo-Volley Tilburg 4
1-3, BOK-Gepidae 3-2. Stand: Volley Tilburg
4 4-15, Stevo 4-14, Bladel 4-13, BOK 4-12, De
Burgst Breda 2 4-12, Dunamis 3-9, VC Bravo
3-7, HLB/Van Daal 3 3-7, ODI 2 4-6, Gepidae
4-5, Cegelec Zuvo 2-3, Voltena 3 3-2.
Eerste klasse B: YVC-Jola/Olympus 0-4,
VVS'92-OKK'70 1-3. Stand: Sliedrecht
Sport 5 4-17, Flits 4-14, Spirit 3-13, Jola/Olym-
pus 3-10, OKK'70 4-10, Next Volley Dordrecht
4 3-9, Atak'55 2 4-8, VVS'92 3-6, VAT 4-5,
Hou Stand 2-2, Sic Pugno 1-1, YVC 3-0.