8 FAMILIEBERICHTEN PieterWijkhuijs PietWijkhuijs Willem Cornelis Ruytenburg Wim Ruytenburg Jan Victor Adriaanse J? OVERLEDEN Sifra Sifra Tramper Sifra Als een herder zal Hij Zijn kudde weiden: Hij zal de lammetjes in Zijn armen bijeenbrengen en in Zijn schoot dragen; de zogenden zal Hij zachtjes leiden. Jesaja 40:11 Tot ons groot verdriet hebben wij ons lieve, dappere, onvergetelijke meisje terug gegeven in de handen van onze Heere - 2 jaar - Theo en Adriana Tramper Joah Judah 9 oktober 2020 Koekoeksweg 5 4363 NA Aagtekerke De rouwdienst en begrafenis zullen in besloten kring plaatsvinden. U kunt de rouwdienst die wordt gehouden op D.V dinsdag 13 oktober om 09.30 uur, volgen via www.kerkdienstgemist.nl (Ger. Gem. Aagtekerke). Uw meeleven ontvangen we graag schriftelijk Maar de goedertierenheid des HEEREN is van eeuwigheid en tot eeuwigheid over degenen, die Hem vrezen, en Zijn gerechtigheid aan kindskinderen. Intens verdrietig, maar in het vertrouwen dat de Heere haar tot Zich heeft genomen, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve kleindochter, ons nichtje en mijn achterkleindochter, Middelburg C.M. Tramper-Smit Arnemuiden Jaco en Marije Tramper-Pleijte Nick, Sem, Lisa Kruiningen Marco en Pleuny Tramper-Verhelst Neline, Marissa, Nathalie Gouda J. Tramper Middelburg, 9 oktober 2020 Jezus zei: Laat de kinderen tot Mij komen... Wij zijn heel erg verdrietig omdat de Heere ons zeer geliefd kleindochtertje, nichtje en achterkleinkind heeft weggenomen. We bidden in het bijzonder om kracht en troost voor Theo, Adriana, Joah en Judah. Jaap en Joke Melse Marc en Mjirthe Harro en Eline Silke, Lorijn en Diede Oma Melse-de Visser Aagtekerke 9 oktober 2020 Koekoeksweg 3 4363 NA Aagtekerke Piet Zo dapper heb je gestreden, en zo moedig heb je het aanvaard. Bedroefd, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons heeft gegeven, moeten wij jullie mededelen dat Wim, na een slopende ziekte, is overleden. Wim Margrette, 18-04-1953 Terneuzen, f 08-10-2020 f Hans Janos Sarah Jasper Lauren Christiane Louise Broers, Zussen, Schoonfamilie, Neven en Nichten Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden wegens corona-beperkingen. Schriftelijke condoleance-adres: Dambordje 7,4814 SM Breda Mochten wij vergeten zijn u een rouwkaart te zenden, wilt u deze annonce dan als zodanig beschouwen. Met grote bewondering en respect hebben we je afstand zien nemen van alles watje dierbaar en lief was. Wij hebben je moeten loslaten lieve Wim. Voor altijd in ons hart Loura Adri, Sinie Hans, Hanny Andries, Leny, Ina Wim, Ria Cor, Willy Mark, Elly Ronny, Piet Els, Kees Anja, Ko Miranda. Neven en Nichten. Margot Adriaanse-Bruijnooge Victor Adriaanse maandag 12 oktober 2020 PM Psalm 103 vers 17 Lukas 18:16 Geleefd in liefde, trouw, zorgzaam en bescheiden. Nu in liefde losgelaten Na een leven dat in het teken stond van tevredenheid en eenvoud is, na een periode van afnemende gezondheid, toch nog onverwacht overleden mijn lieve zorgzame man, onze vader en grootvader Biggekerke, 7 december 1935 Oost-Souburg Gapinge Apeldoorn f Oost-Souburg, 9 oktober 2020 RietWijkhuijs-Marijs Mariëlle en Ruud Richard en Mirjam Henrik Jakob Maria Een bijzonder woord van dank aan de dames van Buurtzorg Souburg en huisartsenpraktijk De Meijberg voor de goede en liefdevolle zorg in de afgelopen periode. Correspondentieadres: Oranjeplein 138 4388 AH Oost-Souburg Piet is overgebracht naar het uitvaartcentrum H.Jobse, Bachweg 2 in Middelburg waar gelegenheid is om afscheid van hem te nemen op dinsdag 13 oktober van 19:00 uur tot 19:30 uur. De afscheidsbijeenkomst vindt in besloten kring plaats. Piet hield van bloemen. Verdrietig zijn wij dat uit onze familiekring is weggenomen, onze broer, zwager en oom echtgenoot van RietWijkhuijs-Marijs Arnemuiden: Lein f en JoWijkhuijs-Baas Nieuw en St.Joosland: Bram f en Sjaan-Wijkhuijs-Jasperse Oost-Souburg: Corrie en Bram de Bree-Wijkhuijs Nieuw en St.Joosland: Sjaanf en Kees f Elenbaas-Wijkhuijs Arnemuiden: Nel en Jan f van Belzen-Wijkhuijs Heinkenszand: Magda en Gillis Vermeulen-Wijkhuijs neven en nichten Met liefde en respect Bedroefd delen wij mee, dat is overleden, mijn lieve man en zorgzame vader echtgenoot van vader van Breskens, 20 augustus 1940 Terneuzen, 7 oktober 2020 Correspondentieadres: Churchilllaan 204,4532 MG Terneuzen Tel: 0115-612380 De crematieplechtigheid zal in stilte plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar één ieder die Jan gedurende zijn lange verblijf in Woonzorgcentrum "Maxima" liefdevol heeft verzorgd.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 28