Herfstkriebels Het voordeel Geniet van de beste deals voor de leukste dagjes weg €7,50 Ga deze herfst op pad en geniet van verschillende uitjes, buiten én binnen. Ga bijvoorbeeld naar de dierentuin, het pretpark of gezellig naar de film! Ook tijdens deze bijzondere herfst is er genoeg te doen. Dierenpark Amersfoort Anti Slipcursus Rosmalen World of Dinos Safaripark Beekse Bergen Toverland Slagharen Bestel nu op pzc.nl/eropuit ilQYERlARDl FRUHUllj iWEKEN] KORTING Dankzij het vele glas zijn de dieren heel dichtbij. Zo sta je zomaar op een neuslengte afstand van de hyena's. Ontmoet de olifantenfamilie, zie de kleine chimpansee spelen en klauter zelf door het bosrijke park. Tickets zijn geldig t/m 31 januari 2021. Bij Den Bosch ligt het grootste en mooiste circuit van ons land, het Safety Experience Center in Rosmalen. Jouw dag bevat rem- en uitwijkoefeningen, over- en onderstuurtraining, noodstopoefening en zelfs een ijsbaan! Tickets zijn geldig t/m 31 maart 2021. Wegens succes verlengd! Meer dan tachtig levensgrote en bewegende dinosaurussen vormen samen de grootste reizende Dino Expo van Europa. Bezoek World of Dino's 4 juli t/m 25 oktober 2020 in Jaarbeurs Utrecht. Ga er samen écht even tussenuit en prikkel al je zintuigen tijdens de indrukwekkende safari's door Safaripark Beekse Bergen. Sta oog in oog met wilde dieren. Tickets zijn geldig t/m 31 december 2020. Kom in oktober en november griezelen tijdens één van de veertien Halloween Nights in Toverland! Daarnaast zijn er ook nog eens negentien Halloween Days voor de hele familie. Geldig vanaf 9 oktober t/m 8 november en op 14 15 november 2020. Voor een Wild West avontuur ga je natuurlijk naar Attractie- Vakantiepark Slagharen. Hier rol je van het ene avontuur in het ander. Tickets zijn geldig t/m 3 januari 2021. m KORTING

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 14