FAMILIEBERICHTEN 17 f Johanna Roodenburg - van der Vaart OVERLEDEN Adriaan Pieter de Haze An Mijn lieve Jo, onze lieve pa en trotse opa. Wat een groot verdriet nu we zo abrupt afscheid van je moeten nemen. 8 1916 f 6 4^-2020 Je was nog maar 73 jaar. Het gemis is onbeschrijfelijk. Anneke Marijs-Morgenstern Jane en Chris Joshena en Zacarias Aguinalda, Caetano Suze Groeneweglaan 42 4385 KC Vlissingen Jo is thuis waar wij de komende dagen in de intimiteit van ons eigen gezin afscheid van hem nemen. Wij zijn overtuigd van uw medeleven echter gezien de huidige omstandigheden ontvangen wij deze week liever geen bezoek aan huis. De uitvaart zal op maandag 12 oktober om 13.00 uur in besloten kring plaatsvinden. Wij vinden het fijn als u op dat moment in gedachten bij ons bent. Nooit meer in de speeltuin. Nooit meer met ons grapjes maken. We gaan je heel erg missen. Liefs Aguinalda Caetano Met veel verdriet hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame broer, zwager en oom Een bijzonder mens is onverwacht van ons heengegaan. Klaas en Ella John Simone en Roland Verslagen zijn wij door - het overlijden van onze vriend Peter Willy - jfejS Jo Marijs Adrie de Haze Adriaan Pieter de Haze Lieve vriendin, we gaan je ontzettend missen. Anne Cora Brinkhaus Salute! Jan en Tineke Pieters Verdrietig delen wij mede, dat is overleden mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Vlaardingen, 18 februari 1933 t Goes, 7 oktober 2020 West-Souburg: Joop Roodenburg Middelburg: Herma Koel - Roodenburg Huib Koel Bas en Mirjam Björn en Vera Huizen: Elise Roodenburg Paul Heymeijer Tim en Robin Lochem: Karen Roodenburg Cees Verkerk Anne en Tom Daan Correspondentieadres: J. Roodenburg van Doornlaan 8 4386 AK VLISSINGEN Onder de huidige omstandigheden vindt de uitvaart in besloten kring plaats. - Alleen schriftelijk condoleren - Ir. Frank Spaargaren Yfke zaterdag 10 oktober 2020 PM 5*" Geschokt en verdrietig vernamen wij het bericht van het plotseling overlijden van onze goede vriend Wij wensen Anneke, de kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe met dit verlies Vlissingen: John en Corry Snoep Marijke en Gerrit Bertijn Kees en Gusta Lindenberg IN PLAATS VAN KAARTEN "Mijn laatste groet is voor hen die mij in mijn onvolmaaktheid kenden en mij liefhadden" Rabindranath Tagore Met verdriet geven wij u kennis van het overlijden van mijn man, onze vader en opa 27 oktober 1936 -14 oktober 2020 Corrie Ineke, Ludo, Kimberly Jennifer j- Yolande, Franco, Nirvana, Andrea Noa Anne, Maarten Bor Correspondentieadres: Irenestraat 14 4486 AN Colijnsplaat We hebben in besloten kring afscheid genomen van Adrie. We hebben afscheid moeten nemen van onze zwager en oom f Corrie Janse Jo Groenleer - Janse Jan Groenleer Gre Groenleer - Koole Neven en nichten Na een periode van afnemende gezondheid is overleden onze broer, zwager en oom 27-10-1936 Colijnsplaat t 04-10-2020 Wilhelminadorp: M.W. Schouwenaar-de Haze JJ. Schouwenaar, in herinnering Goes: M .G. de Haze Goes: JJ. de Bue-de Haze J.l. de Bue Neven en nichten Wij wensen Corrie, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Onze rots in de branding. Ineens ben je er niet meer. Het is stil. Haarlem, 20 december 1940 Oosterbeek, 4 oktober 2020 Zorgzame partner van Tonny Spaargaren f 2006 Onze allerliefste vader, schoonvader en beste opa van de wereldje stond nog zo vol en energiek in het leven. Je was een waterbouwer in hart en nieren. Recht door zee, inspirerend en betrokken. Wij zijn dankbaar voor alles wat jij voor ons hebt betekend. Jacqueline Luuk en Kay Liselotte Chris Marije en Marcel Tim en Ivo Correspondentieadres: Familie Spaargaren p/a Mijnhart Uitvaartverzorging Utrechtseweg 220,6862 AZ Oosterbeek Wij nemen in besloten kring afscheid van Frank.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45