PZC werkt met Goes zoekt: Ware liefde zoekt klaassen Opzichter riolering en installaties motidia scholengroep id van de Raad van Toezicht Opzichter wegen en verkeer Ervaren Prothese Tandtechnicus Leerling Prothese Tandtechnicus v«y nationale vacaturebank Verzorgende IG Op zoek naar een sportieve bijbaan? 36 uur per week, mbo+, civiele techniek 36 uur per week, mbo+, civiele techniek Ter Weel www.werkenbijterweel.nl Stel jij het levensverhaal van de cliënt centraal? Vacature directeur-bestuurder Stichting Theaterproductiehuis Zeelandia, onder meer organisator Zeeland Nazomerfestival (0,8 - Ifte) Direct aan de slag bij jou in de buurt 's Ochtends of 's middags de krant bezorgen van ma t/m zat* Startpremie 200,- Prima verdienste Gratis deze krant lezen Meld je aan! krantenbezorgen.nl We zoeken voor de Mondia Scholengroep een nieuw Tot de Mondia Scholengroep, met circa 3000 leerlingen, behoren twee scholen voor openbaar voortgezet onderwijs op Walcheren, Nehalennia SSG in Middelburg en het Scheldemond College in Vlissingen. Kijk voor meer informatie op www.mondiascholengroep.nl Wat verwachten wij? (fulltime) Jouw functie: Wat verwachten wij? Wat bieden wij? Ben je enthousiast geworden? Mail dan uw sollicitatie naar info@ttlklaassen.nl of bel Frank: 06 5313 20 74. Meer informatie over deze vacature vind je op www.goes.nl/vacatures. ZORGG ROEP Ondanks achteruitgang van de gezondheid kon dit echtpaar bij elkaar blijven wonen bij Zorggroep Ter Weel. "We hebben trouw beloofd. Samen, en niet apart.' De Raad van Toezicht van Stichting Theaterproductiehuis Zeelandia is op zoek naar een slagvaardig en zichtbaar boegbeeld voor de positie van directeur-bestuurder. U geeft rechtstreeks leiding aan het team dat reizende theaterproducties maakt en het Zeeland Nazomerfestival organiseert. Naast de artistiek leider is de directeur-bestuurder eindverantwoordelijk voor de producties en de uitvoering daarvan. Theaterproductiehuis Zeelandia (TPZ) is de enige professionele theatervoorziening in Zuidwest Nederland en produceert authentieke en vernieuwende voorstellingen binnen verschillende disciplines van de podiumkunsten. TPZ geeft impulsen aan het culturele klimaat in de regio en heeft een landelijke uitstraling. De Raad van Toezicht zoekt een directeur-bestuurder die zich als een vis in het water voelt in het culturele leven in Nederland, met name in Zeeland. Voor uitgebreide informatie, functie eisen en contact: www.theaterzeelandia.nl/vacature. *minimumleeftijd 15 jaar, ALLEEN zaterdag bezorgen is mogelijk TANDTECHNISCH LABORATORIUM (fulltime) Jouw functie: Voor ons Tandtechnisch Laboratorium zijn wij op zoek naar een specialist tandtechniek op het gebied van protheses voor 38 uur per week. Ons team richt zich op het aanmeten en vervaardigen van gebitsprotheses. Als prothesetechnicus houd jij je bezig met opstellingen, gieten, afwerken, reparaties, en rebasingen. Wij zijn op zoek naar een prothese technicus, die in staat is om de kwaliteit hoog te houden. We zoeken een stevige persoonlijkheid, die in stressvolle situaties het hoofd koel houdt en gedegen advies kan geven. Je beschikt over een diploma tandtechniek of gelijkwaardige ervaring. Ook als KPT-er nodigen we je uit om te solliciteren. Als leerling tandtechnicus ga je aan de slag met tandtechnische werkzaamheden in ons laboratorium. We bieden je de mogelijkheid om de opleiding tot tandtechnicus te volgen. Je bent geïnteresseerd in de tandtechniek. Je hebt technisch inzicht, twee rechterhanden en goed ontwikkelde fijne motoriek. Ben je toe aan een nieuwe uitdaging of schoolverlater en heeft deze advertentie jouw interesse gewekt? Een gezellige werkomgeving binnen een enthousiast team en een informele werksfeer Een contract voor bepaalde duur met de mogelijkheid tot vaste aanstelling Een eerlijk salaris volgens de voorwaarden in de CAO Communicatielaan 3,4538 BV Temeuzen www.ttlklaassen.nl/vacatures

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 16