18 FAMILIEBERICHTEN Anna Gezine Schwarz Jet van Avermaete - Vergauwen OVERLEDEN Ir. Frank Spaargaren Yfke Rust nu maar uit lieve Christie Theo en Monique Hofman - van Eijl De mensen van voorbij zij blijven met ons leven. De mensen van voorbij ze zijn met ons verweven in liefde, in verhalen, die wij zo graag herhalen, in bloemengeuren, in een lied dat opklinkt uit verdriet. Bedroefd, maar dankbaar voor haar leven en hetgeen ze heeft betekend voor ons hebben we afscheid genomen van Ank weduwe van Engel Westveer geboren op 16 mei 1923 te 's-Gravenhage overleden op 5 oktober 2020 te Middelburg Op bijzondere wijze heeft Ank zorg, liefde en aandacht ontvangen van mw. Mineke Kooman. Ze keek uit naar haar bezoek Het weid zo vertrouwd dat het de pijn van het ouder worden verzachtte. Rotterdam: Alexandra de Krijger Correspondendeadres: Lodewijk Pincoffsweg 35 3071 AS Rotterdam In kleine kring hebben wij alkheid genomen van Ank. Bram Buijck DANKBETUIGING Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Qma jêatViamia Saati-öfifiemep zeggen wij u hartelijk dank. Kinderen en kleinkinderen Terneuzen, oktober 2020 zeggen wij u hartelijk dank. Jan Henk en Marion Niels en Kimberly Annelies - C4(ie>- Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Truus Hiemens-Vinèe Thea Steijns - Ivens Het heeft ons goed gedaan. familie Steijns - Ivens 10 oktober 2020 Heel veel dank voor al uw aandacht en medeleven tijdens het ziek-zijn en na het overlijden van mijn lieve vrouw en moeder Anneke Clement - Sturm Het heeft ons goed gedaan. Kapelle, oktober 2020. Herman Clement Guido en Myrthe Axel, oktober 2020 Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor het medeleven na het overlijden van onze lieve en zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Uw aanwezigheid, kaarten en bloemen hebben ons goed gedaan. Rob en Ineke Carlo en Marion klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, 10 oktober 2020. ZV zaterdag 10 oktober 2020 Onze rots in de branding. Ineens ben je er niet meer. Het is stil. Haarlem, 20 december 1940 Oosterbeek, 4 oktober 2020 Zorgzame partner van Tonny Spaargaren f 2006 Onze allerliefste vader, schoonvader en beste opa van de wereld.Je stond nog zo vol en energiek in het leven. Je was een waterbouwer in hart en nieren. Recht door zee, inspirerend en betrokken. Wij zijn dankbaar voor alles wat jij voor ons hebt betekend. Jacqueline Luuk en Kay Liselotte Chris Marije en Marcel Tim en Ivo Correspondentieadres: Familie Spaargaren p/a Mijnhart Uitvaartverzorging Utrechtseweg 220,6862 AZ Oosterbeek Wij nemen in besloten kring afscheid van Frank. Herinner mij, maar niet in sombere dagen. Herinner mij, in de stralende zon, hoe ik was, toen ik alles nog kon. Mijn boek is uit, het was prachtig. Bedroefd, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons gedurende haar leven heeft omringd, delen wij u mede dat, na een liefdevolle verzorging in de Stelle te Oostburg rustig is ingeslapen, onze moeder, schoonmoeder, omi en oma Bartje 'UrUi. weduwe van Abraham Izaak Nieuwvliet, 19 september 1928 Oostburg, De Stelle, 8 oktober 2020 Zuidzande: Rita en Sjaak in herinnering Oostburg: Sjaak in herinnering Oostburg: Jan en Ina Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Poolster 143 4501 GP Oostburg We zijn dankbaar voor de liefdevolle zorg van alle medewerkers van De Stelle. We nemen afscheid in besloten kring in aula De Nachtzon te Maldegem. Vrienden en kennissen die bij vergetelheid geen rouwbericht hebben ontvangen, worden vriendelijk verzocht dit als dusdanig te aanzien. Online condoleren kan op www.denachtzon.nl Wij willen graag iedereen bedanken voor het hartelijk meeleven dat we hebben mogen ervaren na het overlijden van onze lieve Alie en Omie Het heeft ons bijzonder goed gedaan. Fam. Luijk-Poppe Fam. Poppe-van der Laak Kinderen, klein- en achterkleinkind Veere, oktober 2020 Wij willen iedereen hartelijk danken voor de woorden van medeleven, de kaarten en de bloemen die we hebben ontvangen bij het overlijden van onze moeder t

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 138