H FAMILIEBERICHTEN 17 Anne Cora Cornelis Pieter Kerstens OVERLEDEN Cees Kerstens Hartog Schouten t Jan Cornelis Punt Jan IN MEMORIAM CLmAjlaaa- Denk aan mij terug, maar niet in de dagen van pijn en verdriet. Denk aan mij terug in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Met veel verdriet laten wij u weten dat, na een periode van afnemende gezondheid, voor ons geheel onverwacht is overleden mijn lieve man, onze lieve zoigzame vader, opa en superopa - Cees - *15 april 1938 f 7 oktober 2020 Sary Kerstens - Brand Rian (in liefdevolle herinnering) Evy en Jasper Lieke en Tim Dinette en Kees Nicole en Robbie, Sem, 1 Pascal en Noëlle Emmy en Erwin Ilse en Sander Vera Kees en Jacqueline Ambachtsstraat 62 4431 BG 's-Gravenpolder Er is gelegenheid om ons te condoleren op maandag 12 oktober van 19.00 tot 20.00 uur in het uitvaartcentrum van Uitvaartzorg van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De uitvaart zal in besloten kring plaatsvinden. vrijdag 9 oktober 2020 Met veel droefheid heb ik afscheid moeten nemen van mijn lieve en altijd meedenkende, zorgzame vrouw Na 62 jaar zwijgt haar lieve stem, waarmee we samen mooie en gezellige muzikale momenten hebben beleefd. Voor altijd in mijn herinnering!! John Brinkhaus Lieve Mama, Oma, Zus, Schoonzus en Tante, Bij elke toast herinneren we jou met een smile. Einar Ronan, Dylan Mary-Jane Henk Lenie Marijke Frans Wim in liefdevolle herinnering Neven en Nichten Vlissingen, 5 oktober 2020 Ruys de Beerenbrouckstraat 27 4384 EN Vlissingen De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde oud-collega Dr. J.C. (Jacco) Kromkamp 06-10-1956 05-10-2020 Jacco werkte sinds 1989 als wetenschappelijk onderzoeker aan de fysiologie en ecologie van algen in zee. Vanaf 2012 was hij in dienst van de afdeling Estuariene en Delta Systemen van het Koninklijk Nederlands Instituut voor Onderzoek der Zee (NIOZ) in Yerseke. Wij zijn Jacco buitengewoon dankbaar voor de toewijding en het enthousiasme voor zijn onderzoek. Nog maar kortgeleden is Jacco vanwege ziekte met vroegpensioen gegaan. Wij wensen Paut, kinderen, familie en andere betrokkenen veel sterkte met dit grote verlies. NIOZ Namens alle collega's, NIOZ Directie Ons bereikte het droevige bericht dan 7 oktober jl. is overleden Cees was een van de oprichters en oud bestuurslid van onze vereniging. Wij wensen familie en betrokkenen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Bestuur en leden SV Apollo'69 Soms heb je geluk Soms heb je pech Het leven was schitterend Na een korte ziekteperiode is mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa in de leeftijd van 73 jaar overleden. Corrie Hartog en Hannie kids Eveline en Patric Semra 7 oktober 2020 Van Raaltestraat 75 4384 GD Vlissingen ff In verband met de huidige omstandigheden rondom het coronavirus zal de uitvaart in besloten kring plaatsvinden. Wij vinden het fijn als u uw herinneringen aan Hartog met ons wilt delen in het online condoleanceregister: www.memori.nl/hartog-schouten Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgstroom, team Pauwenburg, voor de goede zorg en begeleiding. Trots, moedig, warm, eigenwijs, belangstellend en zorgzaam Na een lang en welbesteed leven is, gesterkt door de liefdevolle zorg van velen die hem bijstonden, rustig ingeslapen mijn lieve man, onze vader, schoonvader, opa en opi in de leeftijd van bijna 88 jaar. Leny Punt John en Elly Jarno en Sabine Tilan, Ravi Nona en Stefan Dena Anita en Pirn Milko en Sharon Lyam Mandy en Kevin 6 oktober 2020 Correspondentieadres: Johan van Reigersbergstraat 201 4336 HX Middelburg In verband met de huidige omstandigheden zal de uitvaartplechtigheid in besloten kring plaatsvinden. Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging door al het personeel van Hof Mondriaan. lx Geen kind is zo aanwezig dan een kind dat wordt gemist. Weten en voelen dat jij er niet meer bent doet ons ontzettend pijn. In ons hoofd en in ons hart zijn zoveel mooie herinneringen. Zo blijf je altijd bij ons. Lieve wat missen we je. We houden zielsveel van jou. Papa, Mama, Adinda, Rayaan en Oma 11-10-1991 - 23-04-2019 COLOFON E mail familieberichtenpzc@dpgmedia.nl Internet: www.familieberichten.nl Tel: 088-013 99 99 SLUITTIJDEN Kanten klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 Op te maken advertenties daags voor plaatsing 15.00

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45