16 FAMILIEBERICHTEN Johannes Adrianus van der Sluis Karei van Velzen Richard Prosper de Vriend OVERLEDEN Mijn avond gaat vallen, het wordt kil om mij heen. Straks moet ik sterven en laat jullie alleen. Vergeving van fouten en voor wat mis is gegaan, maar kom in mijn nacht dicht om mij staan, de tranen in mijn ogen doen niet zo zeer, als jullie mij troosten voor de laatste keer. Rustig weggegleden uit het leven, mijn pa, schoonpa en onze opa Jan dierbare vriend van Joke Dordrecht, t Terneuzen, 9 juli 1943 5 oktober 2020 Lisa Markenhof-van der Sluis Willem Markenhof Ari en Deveny Aimeé Melanie Jorn Teddy Woonzorgcentrum Maxima, Afd. 1B Correspondentieadres: Sweelinckhof 68,4536 HC Terneuzen Onze bijzondere dank gaat uit naar de verzorgers van de Maxima, met name afd.lB, voor oliegoede zorgen. De crematieplechtigheid wordt gehouden op zaterdag 10 oktober om 13.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Indien u de wens heeft om bij dit afscheid aanwezig te zijn verzoeken wij u, vanwege de coronamaatregelen, dit kenbaar te maken via e-mail aan jhevandersluis@gmail.com VJ Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. Met grote bewondering en respect hebben wij je afstand zien nemen van alles wat je dierbaar en lief was. We hebben je los moeten laten mijn lieve man, onze vader, schoonvader en lieve opa echtgenoot van Sardawatie van Velzen-Chikoeri Gorinchem, 6 februari 1947 t Terneuzen, 5 oktober 2020 Terneuzen: Sarda Wiraishri en Timo, Keira Brahmslaan 20,4536 CZ Terneuzen De crematieplechtigheid wordt in besloten kring gehouden. We willen huisarts dr. Asrian en zijn assistent Simon bedanken voor de goede zorgen. Naar de wens van Karei liever geen bloemen. Geprezen zij de Here, dag aan dag draagt Hij ons. Een eigenzinnige, intelligente, autonome en sterke vrouw. Zij stond met humor in het leven. Zij was geïnteresseerd in vele onderwerpen, dol op Noorwegen, op wafels bakken, op puzzelen, op lezen, op knutselen en handwerken en op werken in haar mooie, grote tuin. Onze tante en oudtante is rustig overleden. Weduwe van jacobus Beets Breskens, 25 maart 1932 Schagen, 6 oktober 2020 "Ik heb geen gemakkelijk leven gehad, maar wel een mooi leven. Het is goed zo". Gaby en Bottie de Waal Gerda en Anne Nottelman Adrie en Pieter Woudstra Ely en Trijntje de Waal Jan t en Conny de Waal Elie Klaassen f Kees Klaassen En al haar achterneven en -nichten Correspondentieadres: Familie Nottelman Samuel Gerssenlaan 69, 3861 HB Nijkerk Tante Suzan is overgebracht naar Uitvaartcentrum Dekker, Menisweg 2 in Schagen, waar gelegenheid is om afscheid van haar te nemen op vrijdag 9 oktober van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst en de begrafenis vinden, tot onze spijt, in besloten kring plaats op maandag 12 oktober om 11.00 uur. U kunt de afscheidsdienst wel volgen via de livestreamverbinding van de kerk op www.kerkdienstgemist.nl/stations 19 3 5 Bloemen zijn welkom, tante Suzan hield erg van bloemen. Wij willen het personeel van Magnushof heel hartelijk bedanken voor hun goede zorgen. U kunt ook online condoleren en herinneringen delen via www.uitvaartdekker.nl/memori -Sar- Vallen en opstaan Vallen en langzaam opstaan Vallen en nooit meer opstaan Na een veelbewogen leven is vredig ingeslapen Julius Eduard Schmit weduwnaar van Gerda Agnes Kubitza 4-4-1934 17-10-2020 Tandjung Enim (Ind.) Terneuzen Bettina en Alexander Correspondentieadres: Bijlokestraat 21 4371JD Axel Zondag n oktober is er van 16.00 -17.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen en de familie te condoleren in uit vaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Onze dank gaat uit naar het personeel van 'Maxima', afd. 2A, voor de liefdevolle verzorging. Alien Emelie Stephanie Calon Anneke Paridaen-Flikweert donderdag 8 oktober 2020 ZV - Psalm 68 vers 20 a, b. - Heel bijzonder, heel gewoon. Gewoon: een bijzonder persoon. Met intens verdriet hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa echtgenoot van Arsenia Maria de Vriend-Pyfferoen Aardenburg, Oostburg, 29 april 1932 4 oktober 2020 Arsenia de Vriend Rob de Vriend en Ramin Ashtarian Marnix de Vriend en Mouhcine Zakaria Wout en Lonneke Floris en Nienke Max en Anna We zullen zaterdag 10 oktober in besloten kring afscheid nemen van Richard. Een speciaal woord van dank aan alle mensen die mijn man, onze vader, schoonvader en opa zo liefdevol verzorgd, begeleid en ondersteund hebben. Correspondentieadres: Gaaiperswei 237,4527 HD Aardenburg Enige en algemene kennisgeving "Vredig is zij van ons heengegaan, zoals een bloem haar blaadjes sluit als de zon ondergaat" echtgenote van Harry Buijsse Biervliet, Biervliet, 13 juli 1931 2 oktober 2020 Biervliet: Harry Buijsse Zundert: Marion en René Nodelijk - Buijsse Merwin en Demi Nick, in liefdevolle herinnering Biervliet: Enno en Rianne Buijsse - Boerjan Michiel en Tabitha Richard en Charlotte Martijn en Naomi In besloten kring hebben we afscheid genomen van mijn vrouw, onze moeder en oma. Een speciaal woord van dank aan de medewerkers van Buurtzorg team West Zeeuws-Vlaanderen 2, aan huisartsenpraktijk Duysens-Power en aan alle andere mensen die haar zo liefdevol verzorgd, begeleid en geholpen hebben. Markt 6,4521 BN Biervliet Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van Wij zijn dankbaar voor haar jarenlange inzet voor onder andere het organiseren van het Sinterklaasfeest en haar werk voor onze verenigingen. Wij wensen Hubert, de kinderen, kleinkinderen en familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Bestuur en leden, Stichting Dorpsgemeenschap Sint Kruis FC Peperbusse

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 55