Blly iena Blouwel FAMILIEBERICHTEN 17 Peter Bor ^4ïtena (Bïouweï Marinus Pieter Meijer Rosiest/ CYVU - de/ cRijAe/ DANKBETUIGING COLOFON Familieberichten Enorm verdrietig zijn wij door het plotselinge overlijden van onze fijne, enthousiaste en motiverende trainer Peter Bor We zullen Peter enorm gaan missen. Spelers en leiders v.v. De Meeuwen JO-15 Met verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van Peter Bor vader van onze teamgenoot Stan. Wij wensen hem en de gehele familie veel sterke toe. Spelers en staf De Meeuwen 2 en 3 Zoutelande, 6 oktober 2020 Met verdriet hebben we kennisgenomen van het overlijden van echtgenoot van onze gewaardeerde collega Stephany. We wensen haar en hun kinderen heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Namens alle medewerkers, Koos Schreuder en Henk Daalhuizen Sinke Komejan Bedrijfsmakelaars Sinke Komejan Makelaars De Hypotheekshop Zeeland Forvalue Boot Makelaars Met veel ongeloof en verdriet hebben wij kennis genomen van het veel te vroeg overlijden van onze steun en toeverlaat. Peter Bor Altijd positief, enthousiast en vrolijk. We gaan hem missen. Wij wensen familie en vrienden veel sterkte met dit grote verlies. Namens de organisatie van Serious Request Domburg, Harm Schipper Martijn Minderhoud Annemiek Janse Kitty Sins Roel Gabriëlse Dennie van Goethem Sander Willemse Achter elke traan die valt, schuilt een glimlach van herinnering 1948 - 2020 Ik zal je missen mam. Sandra Casteleijn De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Correspondentieadres: Bosjeslaan 33,4382 PS Vlissingen Catharina Elizabeth Blaauwkamer- Harinck -Ina- 3 april 1931 5 oktober 2020 Echtgenote van Joop Blaauwkamer f Biezelinge: Joop en Erica 's-Heer Abtskerke: Dolores en Jurgen Correspondentieadres: Gildenstraat 19 4421 KT Kapelle Tot ons verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve schoonzus en tante Vlissingen: Leida Brouwer-Wisse Middelburg: Naomi Brouwer Jiaru, Xavi, Faeden, Chanaé, Kaenai Rotterdam: Tirza Brouwer Jayda, Caylen Levi Brouwer Na een huwelijk van 61 jaar is overleden mijn liefste, altijd zorgzame man, onze (schoon)vader, opa en over-opa 6 juli 1934 2 oktober 2020 Sonja Paula Willem-Jan (in herinnering) Abvin Chris; Jah i/ayro Sylvia en Mario Maikel en Maartje Melissa Walter Jochem J.W Schuurmanstraat 135 4357 EJ Domburg Wij hebben in famiHekting afscheid van hem genomen. Daar het ons niet mogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken voor de vele blijken van medeleven en belangstelling die wij hebben mogen ontvangen tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn geliefde zorgzame vrouw, onze lieve moeder en oma willen wij u langs deze weg hartelijk bedanken. Jacob Mol Kinderen en kleinkinderen Sint-Maartensdijk, oktober 2020 Bedroefd zijn wij dat toch nog onverwacht is overleden, onze broer, zwager en oom Rinus Meijer Johan en Rina Meijer-Baas Kees(in herinnering) en Corry Verhage-Moens Neven en nichten donderdag 8 oktober 2020 PM Mijn hart wou nergens tieren En nergens vond het vreê Dan tusschen uw rivieren Nabij uw groote zee P.C. Boutens SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 45