16 FAMILIEBERICHTEN Femmigje Stroo-Knolle Femmy Stroo-Knolle F. Stroo-Knolle Lieve oma Femmy Femmy lieve tante Fem donderdag 8 oktober 2020 PM Ik droomde eens en zie ik liep aan 't strand bij lage tij. Ik was daar niet alleen, want ook de Heer liep aan mijn zij. We liepen samen het leven door en lieten in het zand, een spoor van stappen, twee aan twee, de Heer liep aan mijn hand. Ik stopte en keek achter mij en zag mijn levensloop, in tijden van geluk en vreugde, van diepe smart en hoop. Maar als ik het spoor goed bekeek, zag ik langs heel de haan. Daar waar juist het moeilijkst was, maar één paar stappen staan. Ik zei toen: "Heer waarom dan toch? Juist toen ik U nodig had, juist toen ik zelf geen uitkomst zag, op het zwaarste deel van mijn pad... De Heer keek toen vol liefde mij aan en antwoordde op mijn vragen: "Mijn lieve kind, toen het moeilijk was, toen heb Ik jou gedragen. En toen stond onze wereld stil... Verdrietig berichten wij u dat het leven van onze lieve zorgzame moeder en oma Femmy is overgegaan in dierbare herinneringen. sinds 19 augustus 2010 weduwe van Joop Stroo in de leeftijd van 78 jaar. Jan-Willem Peter en Karolina Jeroen en Joyce, Kiki Jory en Lindy, Jamie, Chloe Fleur en Arjen Jasmijn en Jens Bloeme Wij willen alle medewerkers en bewoners van Hof't Seijs hartelijk danken voor de mooie tijd die jullie onze (o)ma gegeven hebben. Middelburg, 6 oktober 2020 Correspondentieadres: Boekweitstraat 5,4341 KD Arnemuiden Ma is tot aan de uitvaart bij Jan-Willem. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Geheel onverwachts is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante We zullen je missen... We wensen Peter, Karolina, JanWillem, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Ineke Knolle in liefdevolle herinnering René en Monique Suzanne Sander Jan Willem en Christine Naut Marie Beert Jan en Gré Knolle Simon en Jacolien Jurian en Kirsty Janiek Jos en José Pascal en Esmee Joan en Esra Met droefheid geven wij u kennis van het plotseling overlijden van onze schoonzus en tante in de leeftijd van 78 jaar. Middelburg A. Stroo P.C. Stroo-Boone Arnemuiden D. Stroo t S.C. Stroo-Marteijn Domburg J. Gabriëlse-Stroo C.L. Gabriëlse t Oost-Souburg C.W. Stroo N.S. Stroo-Florisse Neven en nichten Arnemuiden, 6 oktober 2020 Vaar nu maar rustig uit, Nu je plots je ogen sluit. Bedankt voor alle liefde, het lekkers en het varen. Herinneringen voor altijd, om in ons hart te bewaren. Jeroen, Joyce, Jory, Lindy, Fleur, Arjen, Jasmijn, Jens, Bloeme Jamie, Chloe, Kiki Het wordt maar stilletjes zonder het gezellige gebabbel van onze We zullen haar missen. We wensen Peter, Karolina, Jan Willem, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. WilmaenJan Peter en Wenda Helma en Renz Jacco en Debora Peter Gert Willie en Andrino Marleen en Mario Paul en Sandra Wilbert en Peggy en (klein)kinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 44