FAMILIEBERICHTEN 13 OVERLEDEN 4^ Adri Dijkwel COLOFON Familieberichten Suzanna Levina Paridaen-Flikweert Anneke echtgenote van Hubert Paridaen Anneke Paridaen-Flikweert Anneke Paridaen-Flikweert Wat is mijn wereld wazig wat wordt mijn wereld klein ik kan mij niet herinneren wie jullie allemaal zijn soms zie ik iets bekends of voel ik wat vertrouwds en is het weer heel even net zoals vanouds Na een liefdevolle verzorging in verzorgingshuis 'De Lange Akkers' is overleden onze vader en opa Willy Migom weduwnaar van Lia Migom-Vernaeve in de leeftijd van 87 jaar. Mark en Conny Gianni en Louise Rico en Romy 4 oktober 2020 Correspondentieadres: Hoofdweg Zuid 97 4574 RV Zuiddorpe De crematieplechtigheid zal worden gehouden op zaterdag 10 oktober om 10.30 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Voorafgaand is er vanaf 10.00 uur gelegenheid om afscheid van Willy te nemen. Anneke Paridaen-Flikweert Anneke Paridaen-Flikweert Een goed mens, een levensgenieter, mijn maatje door dik en dun, onze lieve Kees heeft ons te vroeg verlaten. Na alle fijne jaren die we samen met hem mochten beleven, hebben we geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze pa, opa en schoonzoon Kees Verburg echtgenoot van Ineke Verburg-de Regt Hij overleed in de leeftijd van 75 jaar. Terneuzen: Ineke Turnhout: Marcel en Elis Sara Goes: AnneMarie en Wilfried Mitchel, Zilver, Parel Hoek: Ma de Regt 2 oktober 2020 Stuvesande 174,4532 MJ Terneuzen De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. Kees Verburg pzc.nl/familieberichten dinsdag 6 oktober 2020 Denk aan mij terug, maar niet in de dagen van pijn en verdriet. Denk aan mij terug in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Met liefde hebben we haar mogen omringen. Nu moeten we afscheid nemen van onze lieve, krachtige, zorgzame vrouw, mama, oma en dochter Breskens, 16 april 1958 t Sint Kruis, 4 oktober 2020 Sint Kruis: Hubert Paridaen Kaprijke (BE): Stephanie Paridaen en Thomas Verstrynge Théodore, Isolde Aardenburg: Rosalien en Bert de Bruijckere-Paridaen Isa, Julie, Liz Groede: Leonard en Dieuwertje Paridaen-Schout Breskens: M.A.t en E.M. Flikweert-Provoost Een speciaal woord van dank aan iedereen die het mogelijk heeft gemaakt dat Anneke tot het laatst thuis kon zijn. Op vrijdag 9 oktober nemen wij, vanwege de corona maatregelen, afscheid in besloten kring. Correspondentieadres: Roeselaerestraat 44,4528 EP Sint Kruis Tot ons grote verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante We zullen haar zorgzaamheid, gastvrijheid en vriendschap nooit vergeten. Jaap en Suus-Anne Tonni Rogier Michelle en Bart Yvonne Cissi Silas Zeer bedroefd, maar met onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben we afscheid moeten nemen van onze lieve vriendin Onze gedachten zijn bij Hubert, hun kinderen en kleinkinderen. Rudi en Marga Paridaen Erik en Hetty de Cocq Stanny en Sabine Bonte Tonny t en Lidwien van Hal Hans en Conny Benne Herman en Magda de Valcke Arnold en Suzan Scheppers Sint Kruis, oktober 2020 Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze supergaragist Vanaf onze eerste "echte" auto in 1969 stond je altijd voor ons klaar. Adri, heel veel dank voor je onvergetelijke hulp, service, gastvrijheid en vriendschap. Tot ziens! Wij wensen Henny, Richard, Raymonda en familie heel veel sterkte dit grote verlies te verwerken! Familie R. Hanemaaijer Bedroefd zijn wij door het veel te vroege overlijden van Echtgenote van onze medewerker en collega Hubert. Wij wensen Hubert en familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Directie en medewerkers Van Overloop BV Bedroefd en stil zijn wij na het overlijden van Lieve moeder van onze vriendinnen. Daarom hebben wij die handen en die armen. Om als het koud wordt rond het hart elkaar te verwarmen Wij wensen Hubert, de kinderen en kleinkinderen veel moed en sterkte in deze moeilijke tijd. Vriendengroep de Spetterlappen Met verdriet in ons hart moesten wij onverwacht afscheid nemen van onze lieve zwager en oom Wij wensen Ineke, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. Kats: Guus en Mariëtte de Regt en kinderen SLUITTLJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens EKtf op mensenlinq.nl geplaatst. ISSK

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 64