Heerlijk dagje Amsterdam Activiteiten vol adrenaline 6 Commerciële bijlage LOVERS VANAF Genieten in de hoofdstad Domein van de Grotten van Han Safari in je achtertuin! Kom de Europese Big 5 spotten in het Wildpark, verkozen tot beste Wildlife Park van België. Laatje nadien verrassen in één van de mooiste Grotten van Europa. Ga naar pzc.nl/grottenvanhan Zie jij jezelf al in een gave sportwagen over de weg scheuren? Of bekijk je de wereld liever vanaf grote hoogte tijdens een spectaculaire helikoptervLucht? Van deze activiteiten gaat jouw hart sneller kloppen. Racefanaten kunnen zich uitleven in een Audi R8, Ferrari, Mercedes AMG GT of Lamborghini. Wil je liever iets rustiger beginnen? Kies dan voor een ritje in een Tesla. Heb je niets met auto's, dan kun je het hogerop zoeken in de helikopter of het water op gaan in een RIB boot. Keuze uit: Tesla rijden Slipcursus Helikopter experience Ferrari rijden Audi A8 rijden Mercedes AMG GT rijden Lamborghini Gallardo rijden Rib Boot experience Maak je keuze op pzc.nl/experience Bekijk het complete aanbod op pzc.nl/eropuit Plan binnenkort een dagje Amsterdam en breng een bezoek aan bijvoorbeeld het Body Worlds museum. Heb je altijd al meer over het menselijk lichaam willen weten of zien? Dan is dit de perfecte plek om dat te ontdekken! Bewonder meer dan 500 exposities, galerijen en interactieve belevenissen bij Ripley's Believe It or Not, stap aan boord van het schip van Willem Barentsz en ga op arctisch avontuur in de Amsterdam Icebar of kijkje ogen uit tijdens een rondvaart door de Amsterdamse grachten. Keuze uit: BODY WORLDS Ripley's Believe It or Not Lovers Rondvaart Amsterdam Ice Bar Maak je keuze op pzc.nl/dagjeamsterdam Laat je dromen uitkomen Golfcursus Doe mee met de tweedaagse golfcursus van EasyGolf en behaal je golfvaardigheidsbewijs. Een professional leert je alle technieken, zoals putten, chippen en bunkerslagen. Ga naar pzc.nl/golfcursus Pannenkoekenboot Vaar 75 minuten mee in een ongedwongen sfeer, geniet van je pannenkoeken en ontdek Rotterdam, Amsterdam of Nijmegen. Ga naar pzc.nl/pannenkoekenboot Gekochte tickets zijn geldig t/m 15 november 2020. Gekochte tickets zijn geldig t/m 31 december 2021. Gekochte tickets zijn geldig t/m 3 januari 2021. Gekochte tickets zijn geldig t/m 31 december 2020. Gekochte tickets zijn geldig t/m 30 november 2020.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 54