€14,60 m. 32% Attractie- Vakantiepark Slagharen World of Dinos madurodam Ga als echte avonturier op ontdekkingsreis Yihaa! In Attractie- Vakantiepark Slagharen ga je als een echte avonturier op ontdekkingsreis door het Wilde Westen. Hier rol je van het ene avontuur in het ander. Naast de vele attracties ontdek je ook het straatentertainment. Ben jij een echte durfal? Dan mag een rit in de spannende Gold Rush niet ontbreken. In maar liefst drie lanceringen vlieg je in no-time van 0 naar 95 kilometer per uur! Tijdens je boottocht langs woeste watervallen in het Wild West Adventure kun je wilde dieren spotten of vergeten goudzoekers tegenkomen. Bestel nu met 44% korting op pzc.nl/slagharen Madurodam 10.000m2 aan Dinos Wegens succes verlengd! Meer dan tachtig levensgrote en bewegende dinosaurussen veroveren Utrecht. Samen vormen ze tot en met 25 oktober World of Dinos, de grootste reizende Dino Expo van Europa. De attractie is compleet vernieuwd en geschikt voor de hele familie. De tentoonstelling combineert interactieve elementen met realistische dino modellen en een grote 'kidszone'. Bezoekers stappen letterlijk een andere wereld in. World of Dinos laat alle bestaande expo's achter zich. De omvang van de tentoonstelling is met 10.000 vierkante meter enorm en met geen enkele andere expo te vergelijken. Bestel nu met 20% korting op pzc.nl/worldofdinos Anti Slipcursus Rosmalen Bestel eenvoudig je tickets ga eropuit! Ga met onze tickets een dagje naar een dierenpark, pretpark of één van de vele andere uitjes. Het reserveren van je bezoek is verplicht. Zo zorgen we er samen voor dat we er op een verantwoorde manier op uit kunnen gaan. STAPl STAP 2 STAP 3 Koop je ticket bij ons in de webshop. Reserveer op de website van het park een datum met jouw unieke vouchercode. Bezoek het park op de door jou gereserveerde datum. Bekijk het complete aanbod op pzc.nl/eropuit Commerciële bijlage 3 Gekochte tickets zijn geldig t/m 3 januari 2021. Stap in Madurodam aan boord van de nieuwe attractie The Flying Dutchman en vlieg in een écht Dakota-vliegtuig van de ene verbazing in de andere! Ga naar pzc.nl/madurodam Gekochte tickets zijn geldig t/m 30 november 2020. Tot en met 25 oktober 2020 in Jaarbeurs Utrecht. Gekochte tickets zijn geldig t/m 31 maart 2021. In deze spannende training van 3 uur Leer jij jouw rijvaardigheid te verbeteren. Beter waarnemen, voertuigbeheersing, glijden, draaien, remmen, slippen, je gaat het allemaal beleven! Ga naar pzc.nl/rosmalen 1^1

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 51