Y Petrus Johannes Zuidhof 9 Edward Paul Oppatja Catharina (Catrien) Stoop - van Gessel - Jan - (grietje 'Buys - XCoosterman Qre COLOFON Familieberichten Ó$/uiVürb&y%e-de, Kpniruj, weduwnaar van Ria Zuidhof - Pieters Baarland, 's-Gravenpolder, 22 november 1930 2 oktober 2020 Corry Koole - Zuidhof Coba de Putter - Zuidhof, in liefdevolle herinnering Toob de Putter, in liefdevolle herinnering Addie van de Vijver - Pieters Frits van de Vijver, in liefdevolle herinnering Imelda Prent - Pieters Karei Prent Peter Pieters Elisabeth Pieters - de Vos Lenie van Hee - Pieters Bram van Hee Neven en nichten Onze dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel en vrijwilligers van SVRZ De Zwake, Egelantierstraat 54 te 's-Gravenpolder, voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Boerhaavestraat 2,4416 EJ Kruiningen De uitvaartdienst en crematie zullen in besloten kring plaatsvinden. Verdrietig geven wij u kennis dat wij, na een periode van afnemende gezondheid, afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve broer, onze zwager en oom Op 30 september 2020 is overleden dhr. Leen Anemaet één van de bewoners van appartementencomplex de Hemelboom. Dhr. Anemaet heeft in het verleden veel betekend en gedaan in zijn functie van bestuurslid voor de Vereniging van Eigenaren. Wij zijn hem daar dankbaar voor. De bewoners wensen zijn echtgenote, kinderen en verdere familie veel sterkte met dit grote verlies. Bewoners van de Hemelboom, Simon van Beaumontstraat 17 t/m 59, Middelburg maandag 5 oktober 2020 PM Als ik doodga, huil maar niet. Ik ben niet echt dood moetje weten. Het is maar een lichaam, dat ik achterliet. Dood ben ik pas, als jij mij bent vergeten. Tot het laatst vervuld van hoop, maar door zijn lichaam in de steek gelaten, is vredig van ons heengegaan mijn lieve man en mijn trotse vader in de leeftijd van 60 jaar. Brenda, Yoël Correspondentieadres: Noorderbaan 70 4386 CB Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 7 oktober van 19.00 tot 21.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Gezien de huidige omstandigheden zal de uitvaart in besloten kring plaatsvinden. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgstroom, locatie Buitenrust, afdeling De Vuurtoren, voor hun goede en liefdevolle zorg voor Edward. 'Hoe meer zielen, hoe meer vreugde' Haar laatste wens is vervuld, ze is thuis in haar eigen vertrouwde omgeving, in bijzijn van haar dierbaren vredig ingeslapen, onze lieve zorgzame ma en trotse oma echtgenote van Johannes (Jan) Stoop 8-10-2001 *29 juli 1926 's-Heerenhoek 3 oktober 2020 Ovezande Jan en Marja Liseth Frank Elisa en Niels Niek en Cheryl-Lynn Arina en Koen Mathijs Patrick 's-Heerenhoek Angeline en Wil Kristian en Whan Kimberly en Janick, Liam, Livy, Lizz Lewedorp Ina en Robert Kelly en Sjoerd, Kian, Maud Emily Alicia Bodine Yannick Burgemeester Timansweg 61 4453 CL 's-Heerenhoek Ma is thuis, als u afscheid van haar wilt nemen, bent u welkom op dinsdag 6 oktober en woensdag 7 oktober van 16.00 tot 17.00 uur op haar huisadres. De eucharistieviering vindt plaats op donderdag 8 oktober om 10.30 uur in de H. Willibrorduskerk te 's-Heerenhoek. Aansluitend zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. Wij ontvangen uw condoleances graag schriftelijk. Tot het laatste wilde je leven door jouw sterke wil hiertoe gedreven Je wilde nog op volle kracht maar over jouw lichaam had jij geen macht Je hebt krachtig gestreden, vol liefde en moed maar het is op. Zo is het goed. Verdrietig, maartrots op wie zij was, hebben wij afscheid moeten nemen van onze moeder, schoonmoeder en oma Weduwe van Piet van Dijke Bruinisse Spanbroek 2 juli 1943 2 oktober 2020 Diralda en Erik Jens, Rijk, Zeeger, Stephanie Gonny en René Jenna en Hank Mama is thuis bij haar dierbare familie, Dr. Poolstraat 9, 1718 PA Hoogwoud, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op dinsdag 6 oktober van 19.00 tot 20.00 uur en op woensdag 7 oktober van 15.00 tot 16.00 uur. De crematie zal plaatsvinden in besloten kring. "Ik heb je zolang moeten missen, nu kom ik terug bij jou" Vol mooie herinneringen nemen wij afscheid van onze lieve moeder en oma Groningen, t Oost-Souburg, 8 oktober 1935 28 september 2020 Willem Davy en Talitha Jacky SLUITTIJDEN OVERLIJDENSADVERTENTIES Bij kant en klaar materiaal daags voor plaatsing 16.00 uur. Bij nog op te maken advertenties 15.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties is niet mogelijk. SLUITTIJDEN OVERIGE FAMILIEBERICHTEN Daags voor plaatsing 12.00 uur. E. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl T. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 13.00-17.00 uur) I. U kunt ook zelf uw advertentie opmaken of uploaden via familieberichten.nl PZC.NL/FAMILIEBERICHTEN Op PZC.nl/familieberichten worden alle overlijdensberichten uit de krant geplaatst. U kunt hier overlijdensberichten opzoeken, bekijken en een reactie plaatsen. Per overledene is een online condoleanceregister beschikbaar. Bovendien kunt u bloemen en gedenkartikelen bestellen. De overlijdensberichten worden tevens op mensenlinq.nl geplaatst. FAMILIEBERICHTEN FAMILIEBERICHTENPAGINA, DE MOGELIJKHEDEN ZIJN DIVERS. Met familieberichten.nl kunt u op een een voudige, snelle en zekere manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. m.dk, l|l' uj apg r familieberichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2020 | | pagina 29